Podle 32 hodnocení
Prada 2 se nachází v destinaci Flims a nabízí zahradu, vybavení pro grilování a ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem do zahrady. Tento apartmán nabízí neplacené soukromé parkoviště a v okolí se můžete věnovat pěší turistice, lyžování a dalším aktivitám.
Tento apartmán má 1 ložnici, 1 koupelnu, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou se satelitními programy, jídelní část a kuchyň s kompletním vybavením. Může se pochlubit také terasou s výhledem na hory. Tento apartmán poskytuje také posezení, pračku a koupelnu s fénem.
Lyžárna je k dispozici na místě.
Salginatobelbrücke se nachází 48 km od ubytování Prada 2 a Jezero Cauma je 3,8 km daleko. Letiště St. Gallen-Altenrhein leží 106 km od ubytování.
Nedaleké hotely a jiné ubytování Luxury Alpine Retreat with Wellness Area (22 m), Apartment Girun Eder by Interhome (63 m), Apartment Casa Tavaun A22 by Interhome (69 m), Apartment Girun by Interhome (71 m), Flims Chalet (78 m), Apartment Tavaun A11 by Interhome (117 m), Casa Primavera B31 (128 m), Edelweiss Ferienwohnung, Attica Muntognas (209 m), Crap da Flem - 3.5 Zimmer Ferienwohnung am Sonnenhang von Flims (211 m), Charming studio with a view (214 m),
When travelling with pets, please note that an extra charge of CHF 30 per stay applies.V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.
Provozováno soukromým hostitelem
Featuring a private entrance, this apartment consists of 1 living room, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a bath and a hairdryer. Guests will find a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and an oven in the kitchen. The apartment also offers a barbecue. Boasting a terrace with garden views, this apartment also provides a washing machine and a flat-screen TV with streaming services. The unit offers 2 beds.
Při výběru Prada 2 si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Prada 2 začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Domácí mazlíčci povoleni, Bezplatné parkování, Parkování v areálu, Soukromé parkovací místo, Wi-Fi v celém objektu
Tenisové kurty, Sjezdové lyžování, Biliár, Hra na šipky, Kánoování, Turistika pěšky, Místnost pro lyžování, Promítání filmů večer
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Grilování, Doručení potravin
Garážové parkování, Parkovací místa pro handicapované
Vydání faktury
Zahrada , Patio , Venkovní sezení
Nekuřácké ubytování , Rodinné ubytování , Ústřední topení , Všechny nekuřácké prostory
Zaměstnanci dodržují všechna bezpečnostní opatření nařízená místními úřady, Dezinfekce rukou v ubytovací jednotce i v hlavních prostorách, Lékárnička k dispozici
Bezkontaktní přihlášení/odhlášení, Možnost bezhotovostní platby, Dodržování pravidel fyzického odstupu, Přepážky či jiné překážky mezi hosty a personálem v potřebných situacích
Praní ložního prádla, osušek a dalšího textilu v souladu s pokyny místních úřadů, Úklid prováděn profesionálními čistícími společnostmi
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě. K dispozici je soukromé parkování. K dispozici je garážové parkování. Bezbariérové parkování je k dispozici.
Od 15:00:00 Do 23:30:00
Od 08:00:00 Do 11:00:00
Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií.
Domácí zvířata jsou povolena. Může být požadován další poplatek.
Přibližte se k objektu Prada 2 přímo pomocí těchto souřadnic! Najděte ji rychle, snadno a bez stresu. - 46.836366,9.297594
Je čas se připojit! Hosté hotelu Prada 2 mohou využít bezplatný internet pro všechny své potřeby procházení webu.
Pobyt v této nemovitosti je skvělý, protože můžete zaparkovat své auto zdarma - nemusíte se starat o skryté poplatky!
Check-in v Prada 2 začíná na 15:00:00 a check-out je před 11:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na Prada 2, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Švýcarsko — Apartment Chalet Perle by Interhome, Central 225, Abusunna Penthouse, Stylish Lakeside Home by the Jet d'Eau, Studio "Chüngelhoschet",
Více destinací — Hotely v Nový Athos, Hotely v Grundhof, Hotely v Salsipuedes, Hotely v Mubumbano, Hotely v Izky,









