1/10

Luksusteltta

Pine Point

Baračka, 91451 Trenčianske Teplice, SlovakiaNäytä kartta

Teltta 4 henkilöä Slovakia
★ 8,7/108,7 Todella hyvä 30 arvostelua Booking.com
▦ 11 Huonevaihtoehdot 4 henkilölle
✓ 1414 Mukavuudet Mukavuudet ja varustelu
Pysäköinti paikan päällä
Puutarha
Aurinkoterassi
Savuttomia huoneita

Tietoa majoituspaikasta

Majoittumisesi kohteessa Pine Point

Majoituspaikassa Pine Point (Trenčianske Teplice) on ulkotulisija, aurinkoterassi ja puutarha. Saatavilla on maksutonta yksityistä pysäköintiä paikan päällä.

Majoituspaikassa on piknikalue.

Majoituspaikasta on 59 km lentoasemalle ”Piesťany ”.

Sisäänkirjautuminen on mahdollista klo 15:00–18:00, ja uloskirjautuminen tapahtuu viimeistään klo 11:00. Henkilökunta puhuu tšekkiä, englantia ja puolaa.

Kaikenikäiset lapset ovat tervetulleita. Sisäänkirjautuvan asiakkaan on oltava vähintään 18 vuoden ikäinen. Tupakointi on kielletty majoituspaikassa.

Huoneet ja varustelu

Kohteessa Pine Point on 1 makuuhuone ja 34 m² tilaa teltassa, enintään 4 majoittujalle. Vuoteina on 1 super king size -vuode ja 2 kerrossänkyä. Ulkotiloihin liittyvinä mukavuuksina teltassa on terassi, parveke ja ruokailutila ulkona. Teltassa voi nauttia seuraavista näkymistä: järvinäköala, vuoristonäkymä ja puutarhanäkymä. Käytettävissä on lämmitys. Ylempiin kerroksiin pääsee vain portaita pitkin.

Näytä lisää Näytä vähemmän

Huoneet

Huonevaihtoehdot

Vertaile saatavilla olevia huoneita ja valitse oleskeluusi parhaiten sopiva vaihtoehto.

Teltta — 34 m²

  • 4 henkilöä
  • 1 makuuhuone
  • 34 m²

Huone 1 - 1 super king size -vuode ja 2 kerrossänkyä

Kohokohdat
  • Oma kylpyhuone
  • Lämmitys
  • Parveke
  • Vuoristonäkymä
  • Näkymä maamerkille
  • Näköala
  • Järvinäköala
  • Enintään 4 henkilöä
  • Pinta-ala: 34 m²

Käytännön tietoa majoittumisesta

Sisäänkirjautuminen

15:00–18:00

Uloskirjautuminen

09:00–11:00

Sisäänkirjautumisen vähimmäisikä

18 vuotta

Lemmikit

Lemmikit eivät ole sallittuja.

Lapset ja lisävuoteet

Sisäänkirjautumisen alaikäraja: 18 vuotta. Kaikenikäiset lapset ovat tervetulleita.

Pysäköinti

Henkilökunnan puhumat kielet
tšekki englanti puola slovakki

Lähialueen opas

Mitä kohteen Pine Point lähellä on?

Tutustu lähialueen nähtävyyksiin, luontokohteisiin ja pysäkkeihin.

Poimintoja lähialueelta

  • Luola ”Jánošíkova jaskyňa” sijaitsee 1,4 km päässä majoituspaikasta linnuntietä. Arvioitu kävelyaika on noin 25 minuuttia.

  • Arkeologinen kohde ”Stará Opatová” sijaitsee 3,9 km päässä majoituspaikasta linnuntietä.

  • Rautatieasema ”Trenčianske Teplice” sijaitsee linnuntietä 2,2 km päässä.

Nähtävyydet ja hyödylliset paikat

Nähtävyydet

  • Biela skala näköalapaikka
    1,5 km
    noin 30 min kävellen
  • Kamenné vráta näköalapaikka
    1,8 km
    noin 35 min kävellen
  • Evanjelický kostol uskonnollinen rakennus
    1,8 km
    noin 35 min kävellen
  • Starý háj näköalapaikka
    1,9 km
    noin 35 min kävellen
  • Jeleň näköalapaikka
    1,9 km
    noin 35 min kävellen
  • Sokolovica näköalapaikka
    2,1 km
    noin 40 min kävellen
  • Narodenia Panny Márie uskonnollinen rakennus
    2,1 km
    noin 40 min kävellen
  • Stará Opatová arkeologinen kohde
    3,9 km
  • Dubnické múzeum museo
    7,2 km
  • Trenčiansky hrad linna
    11,1 km

Luonto

  • Ostrý vrch vuorenhuippu
    530 m
  • Machnáč vuorenhuippu
    1,2 km
  • Jánošíkova jaskyňa luola
    1,4 km
    noin 25 min kävellen
  • Jaskyňa pod Jeleňom luola
    2,0 km
    noin 35 min kävellen
  • Lánce suojelualue
    2,8 km
  • Omšenská Baba suojelualue
    3,2 km
  • Žihľavník suojelualue
    3,2 km
  • Potok Machnáč suojelualue
    5,1 km

Joukkoliikenne

  • Trenčianske Teplice rautatieasema
    2,2 km
    noin 40 min kävellen
  • Trenčianske Teplice zastávka rautatieasema
    2,7 km

Hissit ja köysiradat

  • Tatrapoma hiihtohissi
    12,7 km
  • EPV 300 I hiihtohissi
    18,7 km
  • EPV 300 II hiihtohissi
    18,9 km
  • VL315 hiihtohissi
    18,9 km

Lentoasemat

  • Letisko Slavnica - Dubnica nad Váhom lentoasema
    10,7 km
  • Piešťany lentoasema
    41,4 km

Majoituspaikan mukavuudet

Täydellinen luettelo majoituspaikan palveluista ja mukavuuksista.

Pysäköinti

  • Pysäköinti paikan päällä

Yhteiset tilat

  • Puutarha
  • Aurinkoterassi
  • Terassi
  • Tulisija ulkona
  • Piknik-alue

Sekalaista

  • Savuttomia huoneita
  • Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)

Ruoka- ja juomatarjoilu

  • Kaikki lautaset, aterimet, lasit ja muut syömiseen tarvittavat välineet on puhdistettu huolellisesti
  • Ruoka toimitetaan hyvin suojattuna
  • Ruoka voidaan toimittaa majoitustiloihin

Turvallisuus

  • Ensiapupakkaus saatavilla
  • Henkilökunta seuraa paikallisten viranomaisten turvallisuusohjeita

Turvallisuus

  • Palovaroittimet

Arvostelu

Mitä vieraat arvostavat täällä

Aitoa palautetta täällä yöpyneiltä asiakkailta.

Lue kaikki arviot
8,7 / 10
Todella hyvä 30 arvostelua Booking.com
Luotettava asiakaspalaute Riippumattomat arvostelulinkit auttavat asiakkaita vertailemaan todellisia majoituskokemuksia ennen varausta.
Jaa kokemuksesi Arvostelusi auttaa tulevia matkailijoita valitsemaan sopivan paikan varmemmin.
Kysymyksiä ja vastauksia - Pine Point
Mitkä ovat kohteen Pine Point GPS-koordinaatit?

Kohteen Pine Point GPS-koordinaatit ovat 48.900986, 18.196602.

Mitkä ovat sisään- ja uloskirjautumisajat kohteessa Pine Point?

Sisäänkirjautuminen kohteessa Pine Point alkaa klo 15:00 ja uloskirjautuminen on mahdollista klo 11:00 asti.

Mitä huonetyyppejä voin varata kohteessa Pine Point?

Kohteen Pine Point huonevaihtoehtoihin kuuluvat: Teltta.

Miten voin ottaa yhteyttä kohteeseen Pine Point?

Kun olet tehnyt varauksen kohteessa Pine Point, isännän yhteystiedot jaetaan, jotta voit ottaa yhteyttä majoituspaikkaan suoraan.

Missä kohde Lánce sijaitsee majoituspaikkaan nähden?

Lánce sijaitsee linnuntietä 2,8 km päässä.

Tutustu kohteeseen Trenčianske Teplice

Löydä lisää majoituspaikkoja kohteessa Trenčianske Teplice

Tutustu kohteen Trenčianske Teplice majoituspaikkoihin majoitustyypin mukaan.

Näytä kaikki majoituspaikat kohteessa Trenčianske Teplice