1/10

Apartament

Palm Spring

13 Strada Oneștilor Bl. P4B, 410226 Oradea, RumuniaZobacz mapę

Apartament z 2 sypialniami 5 osób Rumunia
★ 10,0/1010,0 Wyjątkowy 18 opinii Booking.com
▦ 11 Opcje pokoju Dla 5 osób
✓ 3232 Udogodnienia Udogodnienia i wyposażenie
pokoje rodzinne
klimatyzacja
parking na terenie obiektu
Możliwość wystawienia faktury
meble ogrodowe
ogrzewanie

O obiekcie

Twój pobyt w Palm Spring

W apartamencie zapewniono balkon, kilka sypialni (2), salon, kuchnię ze standardowym wyposażeniem, a także łazienkę (1) z prysznicem i wanną. Goście mogą podziwiać widok na miasto.

Wyposażenie obejmuje też telewizor z płaskim ekranem z dostępem do kanałów kablowych. W apartamencie zapewniono ręczniki i pościel.

Obiekt Palm Spring położony jest w miejscowości Oradea i oferuje klimatyzację. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Cytadela w Oradei – 4,1 km, Park wodny Nymphaea – 4,7 km.

Goście mogą korzystać z bezpłatnego WiFi we wszystkich pomieszczeniach. Na terenie obiektu dostępny jest też prywatny parking.

Odległość ważnych miejsc od obiektu: Park wodny President – 13 km. Lotnisko Lotnisko Oradea znajduje się 3 km od obiektu.

Pokoje i wyposażenie

Apartament ma dwie sypialnie i powierzchnię 78 m². W sypialniach są jedno łóżko podwójne i jedno łóżko typu king-size, a w apartamencie jest też rozkładana sofa. Wyposażenie kuchni obejmuje zmywarkę, płytę kuchenną i ekspres do kawy. Goście mają również miejsce do jedzenia na świeżym powietrzu i meble ogrodowe. Gościom udostępniono pralkę i żelazko. Do apartamentu prowadzi osobne wejście.

Pokaż więcej Pokaż mniej

Pokoje

Opcje pokoju

Porównaj dostępne pokoje i wybierz odpowiedni dla siebie.

Apartament z 2 sypialniami — 78 m²

  • 5 osób
  • 2 sypialnie
  • 78 m²

Sypialnia 1 - 1 łóżko typu king-size, Sypialnia 2 - 1 łóżko podwójne

Najważniejsze udogodnienia
  • Prywatna łazienka
  • Klimatyzacja
  • Ogrzewanie
  • TV
  • TV kablowa
  • Balkon
  • Widok
  • Maksymalnie 5 osób
  • 78 m² powierzchni

Najważniejsze informacje o pobycie

Zameldowanie

Od 16:00

Wymeldowanie

Do 11:00

Minimalny wiek przy zameldowaniu

18 lat

Zwierzęta

Zwierzęta nie są akceptowane.

Dzieci i dodatkowe łóżka

Minimalny wiek przy zameldowaniu: 18 lat. Obiekt przyjmuje dzieci w każdym wieku.

Depozyt na wypadek szkód

Obiekt może wymagać depozytu na wypadek szkód w wysokości RON 500.

Ważne informacje

W obiekcie nie można organizować wieczorów panieńskich, kawalerskich ani podobnych imprez.

Parking

Języki używane przez personel
angielski węgierski rumuński

Poradnik po okolicy

Co znajduje się w pobliżu obiektu „Palm Spring”?

Atrakcje, przyroda i transport w okolicy.

Wybrane miejsca w okolicy

  • Dworzec autobusowy „Stație Decebal” leży w odległości 670 m od obiektu. Pieszo to około 15 minut.

  • Katedra „Catedrala greco-catolică Sfântul Nicolae” leży 1,4 km stąd.

  • W odległości 3,4 km znajduje się „Port lotniczy Oradea”.

Atrakcje i ważne miejsca w pobliżu

Atrakcje

  • Grădina Zoologică Oradea ogród zoologiczny
    900 m
    około 20 min pieszo
  • Palatul Baroc pałac
    1,3 km
    około 25 min pieszo
  • Muzeul Țării Crișurilor muzeum
    1,3 km
    około 25 min pieszo
  • Catedrala greco-catolică Sfântul Nicolae katedra
    1,4 km
    około 25 min pieszo
  • Teatrul de Stat Oradea teatr
    1,6 km
    około 30 min pieszo
  • Palatul Füchsl zamek
    1,8 km
    około 35 min pieszo
  • Palatul Ullmann zamek
    1,9 km
    około 35 min pieszo
  • Muzeul Memorial "Ady Endre" muzeum
    2,0 km
    około 35 min pieszo
  • Bazilica Romano-Catolică katedra
    2,2 km
    około 40 min pieszo
  • Catedrala Episcopală Oradea katedra
    2,3 km
    około 45 min pieszo

Przyroda

  • Pârâul Peta obszar chroniony
    9,4 km

Transport publiczny

  • Stație Decebal dworzec autobusowy
    670 m
    około 15 min pieszo
  • Oradea Vest dworzec kolejowy
    1,3 km
    około 25 min pieszo
  • Oradea dworzec kolejowy
    2,6 km

Lotniska

  • Port lotniczy Oradea lotnisko
    3,4 km
  • Port lotniczy Debreczyn lotnisko
    53,1 km

Udogodnienia obiektu

Pełna lista usług i udogodnień dostępnych w obiekcie.

Pozostałe udogodnienia

  • pokoje rodzinne
  • klimatyzacja
  • ogrzewanie
  • winda
  • pokoje przeznaczone dla osób niepalących
  • pokój dla alergików
  • część dla palących
  • dostęp za pomocą karty
  • zakaz palenia w całym obiekcie
  • pokoje dźwiękoszczelne

Parking

  • parking na terenie obiektu

Usługi recepcji

  • Możliwość wystawienia faktury
  • prywatne zameldowanie/wymeldowanie

Części wspólne

  • meble ogrodowe

Środki bezpieczeństwa

  • Dostęp do pomocy medycznej
  • Maseczki dla gości
  • Usunięto wspólne drukowane menu, czasopisma, długopisy i gazety
  • Personel przestrzega zaleceń lokalnych władz

Bezpieczeństwo żywności

  • Naczynia i sztućce są dezynfekowane
  • Posiłki można zamówić do pokoju

Dystans społeczny

  • Płatności bezgotówkowe
  • Bezdotykowe zameldowanie/wymeldowanie
  • Przestrzeganie zasad dystansu społecznego

Bezpieczeństwo

  • monitoring wokół obiektu
  • czujniki dymu

Czystość i dezynfekcja

  • Używane są środki czyszczące skuteczne przeciwko koronawirusowi
  • Pokoje są dezynfekowane między pobytami
  • Po sprzątaniu pokoje pozostają zamknięte do przyjazdu gości
  • Można zrezygnować ze sprzątania podczas pobytu
  • Obiekt sprząta firma zewnętrzna
  • Pościel i ręczniki są prane zgodnie z wytycznymi władz lokalnych

Sklepy

  • sklep na miejscu

Opinie gości

Opinie o obiekcie

Oceny i komentarze dotyczące tego obiektu.

Zobacz wszystkie opinie
10,0 / 10
Wyjątkowy 18 opinii Booking.com
Opinie o obiekcie Przeczytaj oceny i komentarze przed wyborem terminu.
Dodaj swoją opinię Napisz krótko, jak oceniasz pobyt.
Pytania i odpowiedzi - Palm Spring
Jakie są współrzędne GPS obiektu Palm Spring?

Współrzędne GPS obiektu Palm Spring to 47.056034, 21.909441.

Czy w obiekcie Palm Spring jest bezpłatny parking?

Tak. Palm Spring oferuje gościom bezpłatny parking.

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie Palm Spring?

Zameldowanie w obiekcie Palm Spring rozpoczyna się o 16:00, a wymeldowanie jest możliwe do 11:00.

Jakie rodzaje pokoi można zarezerwować w obiekcie Palm Spring?

W obiekcie Palm Spring dostępne są następujące rodzaje pokoi: Apartament z 2 sypialniami.

Jak skontaktować się z obiektem Palm Spring?

Po zarezerwowaniu pobytu w obiekcie Palm Spring otrzymasz dane kontaktowe gospodarza. Możesz wtedy skontaktować się z nim bezpośrednio.

Jak daleko znajduje się zamek?

„Palatul Füchsl” znajduje się w odległości 1,8 km. Dojście pieszo trwa około 35 minut.

W jakiej odległości znajduje się „Port lotniczy Debreczyn”?

„Port lotniczy Debreczyn” leży w odległości 53,1 km.

Noclegi w: Oradea

Więcej noclegów w miejscowości Oradea

Przeglądaj noclegi według rodzaju obiektu.

Zobacz wszystkie noclegi w miejscowości Oradea