Om overnattingsstedet
Oppholdet ditt på NICE STUDIO in BOROVETS GARDENS hotel
NICE STUDIO in "BOROVETS GARDENS" hotel tilbyr overnatting med balkong og kaffemaskin. Her har du utsikt over hagen, og du bor bare 42 kilometer unna Gate of Trajan. Overnattingsstedet ligger 47 kilometer fra Vitosjaparken og har en hage og gratis privat parkering.
Denne leiligheten har terrasse med utsikt mot fjellet og har også satellitt-TV (flatskjerm), et velutstyrt minikjøkken med et kjøleskap, en mikrobølgeovn og kokeplater, så vel som 1 bad med dusj og hårføner.
Sofia lufthavn ligger 73 kilometer unna, og overnattingsstedet kan ordne flyplasstransport mot betaling.
Rom og fasiliteter
I leiligheten er det 1 soverom fordelt på 38 m², med plass til opptil 4 gjester. Sengeoppsettet består av 1 sovesofa og 1 king-size-seng. Fra leiligheten har du fjellutsikt og hageutsikt. Kjøkkenkroken har kokeplate, vannkoker og kjøkkenutstyr. Tilgjengelig utstyr omfatter sittehjørne og omkledningsrom. Her finnes oppvarming.