Tietoa majoituspaikasta
Majoittumisesi kohteessa Micro
Majoituspaikassa Micro (Belgrad) asiakkaille on tarjolla ilmastointi. Majoituspaikka tarjoaa maksutonta yksityistä pysäköintiä paikan päällä.
Majoittujille on tarjolla maksuton Wi-Fi koko majoituspaikassa.
Sisäänkirjautuminen on mahdollista klo 15:00–23:00, ja uloskirjautuminen tapahtuu viimeistään klo 11:00. Saatavilla on kontaktiton sisään- ja uloskirjautuminen. Majoituspaikan henkilökunta puhuu englantia.
Majoituspaikka vastaanottaa kaikenikäisiä lapsia. Lemmikkien kanssa majoittuminen ei ole sallittua.
”Temple of Saint Sava” sijaitsee 3,1 km päässä majoituspaikasta, ja kohteeseen ”Belgrade Fair” on 3,3 km. Majoituspaikasta on 12 km lentoasemalle ”Belgrade Nikola Tesla ”.
Huoneet ja varustelu
Pinta-alaa huoneistossa on 28 m², makuuhuoneita yksi ja majoittujia voi olla enintään 2. Vuoteina on 1 parivuode. Omassa kylpyhuoneessa on suihku ja hiustenkuivaaja. Keittiön varustukseen kuuluu keittotaso, jääkaappi ja keittiövälineet. Käytettävissä on lämmitys. Varustukseen kuuluu oleskelualue.