Podle 7 hodnocení
Host & Stay - Linden Lodge, Ashdown Retreat se nachází v destinaci Pickering, v oblasti, kde se můžete věnovat cyklistice. Dalby Forest se nachází 15 km odtud a Peasholm Park 30 km. Ubytování poskytuje terasu a neplacené soukromé parkoviště. Zábavní park Flamingo Land se nachází 4,5 km odtud.
Tato chata má 2 ložnice, 2 koupelny, kuchyň s kompletním vybavením včetně jídelní části a lednice a obývací prostor s TV s plochou obrazovkou. Koupelna je vybavená sprchou a bezplatnými toaletními potřebami. K dispozici jsou i ručníky a ložní prádlo.
The Spa Scarborough se nachází 30 km od ubytování Host & Stay - Linden Lodge, Ashdown Retreat a Yorská katedrála 40 km. Mezinárodní letiště Teesside leží 71 km daleko.
Nedaleké hotely a jiné ubytování Host & Stay - Fieldview Lodge, Ashdown Retreat (0 m), Host & Stay - Dalby Lodge (0 m), 3 Brookside House (195 m), Host & Stay - Deer View Lodge (207 m), Pickering Lodges (319 m), Host & Stay - Riverwood, Ashdown Retreat (353 m), Brookside House (355 m), 2 Bed in Pickering oc-d32743 (528 m), Griffiths Getaway (594 m),
Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
This chalet provides a fireplace. This spacious chalet comprises 1 living room, 2 separate bedrooms and 2 bathrooms with a walk-in shower and free toiletries. In the fully equipped kitchen, guests will find a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. The chalet features carpeted floors, a seating area with a flat-screen TV, a washing machine, a private entrance, as well as a tea and coffee maker. The unit offers 4 beds.
Při výběru Host & Stay - Linden Lodge, Ashdown Retreat si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Host & Stay - Linden Lodge, Ashdown Retreat začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Domácí mazlíčci povoleni, Bezplatné parkování, Parkování v areálu, Soukromé parkovací místo, Wi-Fi v celém objektu
Jízda na kole
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Patio
Nekuřácké ubytování , Rodinné ubytování , Ústřední topení , Všechny nekuřácké prostory
Lékárnička k dispozici
Dezinfekční prostředky účinné proti COVID-19
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě. K dispozici je soukromé parkování.
Od 16:00:00
Do 10:00:00
Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií.
Domácí zvířata jsou povolena. Žádné poplatky.
Host & Stay - Linden Lodge, Ashdown Retreat je snadné najít! Stačí najít souřadnice a budete o krok blíže k objevení všeho, co máme. - 54.225146,-0.771111
Host & Stay - Linden Lodge, Ashdown Retreat nabízí svým hostům zvláštní výhodu - zcela zdarma internet! Žádné další poplatky nebo povinnosti, jen neomezený přístup pro vaše pohodlné potěšení z prohlížení.
Hosté našeho ubytování mají nyní o jednu starost méně - parkování zdarma! Díky tomu, že jejich stres je již pod kontrolou, se mohou soustředit na to, aby si svůj pobyt maximálně užili.
Check-in v Host & Stay - Linden Lodge, Ashdown Retreat začíná na 16:00:00 a check-out je před 10:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na Host & Stay - Linden Lodge, Ashdown Retreat, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Velká Británie — Campfield House, Vesta View, Loch Lomond Holiday Home, A two bedroom a stride away from Meridian Greenwich, Open Mind Property - Cosy Apartment with 3 Beds,
Více destinací — Hotely v Sangachal, Hotely v Flora Pago Gardens, Hotely v Didi Ateni, Hotely v Pānāgar, Hotely v Zaouia dʼIfrane,









