1/10

Leilighet

Emerald by the Sea #806

77550 Galveston, USAVis kart

Ettromsleilighet 4 gjester USA
★ 9,4/109,4 Fantastisk 21 anmeldelser Booking.com
▦ 33 Romalternativer For 4 personer
✓ 2828 Fasiliteter Fasiliteter og utstyr
Utendørsbasseng
Boblebad/badestamp/jacuzzi
Restaurant
Lekeplass
Klimaanlegg
Concierge

Om overnattingsstedet

Oppholdet ditt på Emerald by the Sea #806

Emerald by the Sea Retreat ligger i Galveston og har et boblebad og boenheter med klimaanlegg. Her bor du 3 minutters gange fra Stewart Beach, 2,8 kilometer fra Pleasure Pier og 10 kilometer fra Schlitterbahn Galveston Island Waterpark.

Alle boenhetene har utsikt mot enten byen eller sjøen. De har kjøkken, eget bad med dusj og gratis badeprodukter, og er utstyrt med skrivebord, satellitt-TV og DVD-spiller.

Et kjøleskap, en oppvaskmaskin og stekeovn finnes også tilgjengelig, i tillegg til kaffemaskin.

Du har tilgang til et utendørsbasseng og lekeplass på dette overnattingsstedet, og i nærområdet kan du dra på sykkeltur.

Moody Gardens ligger 10 kilometer fra Emerald by the Sea Retreat, mens Galveston Island State Park er 22 kilometer unna. William P. Hobby lufthavn ligger 67 kilometer unna overnattingsstedet.

Rom og fasiliteter

Hos Emerald by the Sea #806 er det totalt 3 boenheter fordelt på ettromsleiligheter og leiligheter, med arealer fra 75 til 112 m². Planløsningene har fra 1 til 3 soverom. Avhengig av boenheten er det plass til mellom 4 og 6 gjester. I den største leiligheten består sengeoppsettet av 2 enkeltsenger, 1 super king-size-seng og 1 king-size-seng.

I alle ettromsleilighetene og i alle leilighetene finnes uteplass, grill og utemøbler. Kjøkkenet har kokeplate, mikrobølgeovn og kjøkkenutstyr.

Vis mer Vis mindre

Rom

Romalternativer

Sammenlign tilgjengelige rom og velg det som passer best for oppholdet ditt.

Ettromsleilighet — 75 m²

  • 4 gjester
  • 1 soverom
  • 75 m²

Rom 1 - 1 super king-size-seng og 1 sovesofa

Høydepunkter
  • Eget bad
  • Klimaanlegg
  • Eget klimaanlegg i boenheten
  • Varmeapparat
  • Flatskjerm-TV
  • Satellitt-TV
  • Skrivebord
  • Opptil 4 gjester
  • Areal: 75 m²

Leilighet med 3 soverom — 112 m²

  • 6 gjester
  • 3 soverom
  • 112 m²

Rom 1 - 2 enkeltsenger, Rom 2 - 1 super king-size-seng

Høydepunkter
  • Eget bad
  • Klimaanlegg
  • Eget klimaanlegg i boenheten
  • Varmeapparat
  • Satellitt-TV
  • Skrivebord
  • Balkong
  • Opptil 6 gjester
  • Areal: 112 m²

Leilighet med 2 soverom — 77 m²

  • 4 gjester
  • 2 soverom
  • 77 m²

Rom 1 - 1 king-size-seng, Rom 2 - 1 super king-size-seng

Høydepunkter
  • Eget bad
  • Klimaanlegg
  • Eget klimaanlegg i boenheten
  • Varmeapparat
  • Satellitt-TV
  • Skrivebord
  • Balkong
  • Opptil 4 gjester
  • Areal: 77 m²

Praktisk informasjon om oppholdet

Innsjekking

Fra kl. 16:00

Utsjekking

Frem til kl. 10:00

Minstealder for innsjekking

21 år

Kjæledyr

Kjæledyr er ikke tillatt.

Parkering

Overnattingsstedet har ikke oppgitt parkeringsinformasjon.

Barn og ekstrasenger

Minstealderen for innsjekking er 21 år. Barn i alle aldre er velkomne.

Viktig informasjon

Ved innsjekking kreves legitimasjon med bilde og et kredittkort. Spesielle ønsker er avhengige av tilgjengelighet og kan medføre tilleggskostnader. Gi overnattingsstedet beskjed om forventet ankomsttid på forhånd. Du kan bruke feltet for spesielle ønsker når du bestiller, eller kontaktopplysningene i bekreftelsen. Utdrikningslag og lignende fester er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

Språk personalet snakker
engelsk

Guide til nærområdet

Hva ligger i nærheten av Emerald by the Sea #806?

Se severdigheter, naturområder og holdeplasser i nærheten.

Noen steder i nærheten

  • Stranden «Stewart Beach» ligger 560 m fra overnattingsstedet i luftlinje.

  • Severdigheten «1892 Bishop's Palace» ligger 1,0 km unna målt i luftlinje. Til fots er tidsanslaget rundt 20 minutter.

  • Fergeterminalen «Galveston-Port Bolivar Ferry» ligger 2,3 km fra overnattingsstedet i luftlinje.

Severdigheter og praktiske steder

Severdigheter

  • Galveston Historic Seaport museum
    970 m
    omtrent 20 min til fots
  • 1892 Bishop's Palace severdighet
    1,0 km
    omtrent 20 min til fots
  • Galveston County Historical Museum museum
    1,7 km
    omtrent 30 min til fots
  • Saint Mary's Cathedral Basilica katedral
    1,8 km
    omtrent 35 min til fots
  • Texas Seaport Museum museum
    2,1 km
    omtrent 40 min til fots
  • Texas Heroes Monument minnesmerke
    2,3 km
    omtrent 40 min til fots
  • Galveston Railroad Museum museum
    2,4 km
    omtrent 45 min til fots
  • Galveston Island Historic Pleasure Pier fornøyelsespark
    2,8 km
  • USS Stewart severdighet
    3,2 km
  • Point Bolivar Lighthouse fyr
    6,8 km

Natur

  • Stewart Beach strand
    560 m
    omtrent 10 min til fots
  • Porretto Beach strand
    590 m
    omtrent 15 min til fots
  • Porretto Beach strand
    650 m
    omtrent 15 min til fots
  • East Beach strand
    2,2 km
    omtrent 40 min til fots
  • Saengerfest Park park
    2,2 km
    omtrent 40 min til fots
  • East End Lagoon Nature Perserve verneområde
    3,2 km
  • Seawolf Park park
    3,3 km
  • East Beach strand
    4,1 km

Kollektivtransport

  • Galveston-Port Bolivar Ferry fergeterminal
    2,3 km
    omtrent 40 min til fots
  • Galveston Ferry Landing fergeterminal
    2,3 km
    omtrent 45 min til fots
  • Galveston Cruise Ship Terminal 25 fergeterminal
    2,3 km
    omtrent 45 min til fots
  • Galveston Ferry Landing fergeterminal
    2,4 km
    omtrent 45 min til fots

Flyplasser

  • Scholes International Airport at Galveston flyplass
    9,6 km
  • William P. Hobby Airport flyplass
    61,8 km

Fasiliteter på overnattingsstedet

Fullstendig liste over tjenester og fasiliteter som er tilgjengelige på overnattingsstedet.

Basseng og velvære

  • Utendørsbasseng
  • Basseng med utsikt
  • Basseng
  • Boblebad/badestamp/jacuzzi
  • Oppvarmet basseng

Mat og drikke

  • Restaurant
  • Grillutstyr

Underholdning og familietjenester

  • Lekeplass

Annet

  • Klimaanlegg
  • Handikapvennlig
  • Varmeanlegg
  • Heis
  • Røykfritt på hele overnattingsstedet

Resepsjonstjenester

  • Concierge

Fellesområder

  • Utendørsmøbler
  • Leke- og aktivitetsrom
  • Pikniksted

Aktiviteter

  • Sykkelmuligheter
  • Golfbane (under 3 km unna)
  • Strand
  • Fiskemuligheter

Sikkerhet

  • Sikkerhetskamera i fellesområdene
  • Sikkerhetskamera utenfor overnattingsstedet
  • Brannslukningsapparater
  • Røykvarslere

Sikkerhet

  • Førstehjelpsutstyr er tilgjengelig

Rengjøring og desinfisering

  • Sengetøy, håndklær og annet tøy vaskes i samsvar med retningslinjer fra lokale myndigheter

Rengjøring

  • Klesvask

Anmeldelse

Hva gjestene verdsetter her

Ekte tilbakemeldinger fra gjester som har bodd her.

Les alle anmeldelser
9,4 / 10
Fantastisk 21 anmeldelser Booking.com
Pålitelige gjesteomtaler Uavhengige anmeldelseslenker hjelper gjester med å sammenligne ekte opplevelser før de bestiller.
Del opplevelsen din Din omtale hjelper framtidige reisende med å velge riktig sted med større trygghet.
Spørsmål og svar - Emerald by the Sea #806
Hva er GPS-koordinatene til Emerald by the Sea #806?

GPS-koordinatene til Emerald by the Sea #806 er 29.306431, -94.772147.

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Emerald by the Sea #806?

Innsjekking på Emerald by the Sea #806 starter kl. 16:00, og utsjekking er mulig til 10:00.

Hvilke romtyper kan jeg bestille på Emerald by the Sea #806?

Romalternativer på Emerald by the Sea #806 inkluderer: Ettromsleilighet, Leilighet med 3 soverom, Leilighet med 2 soverom.

Hvordan kan jeg kontakte Emerald by the Sea #806?

Etter at du har bestilt på Emerald by the Sea #806, deles vertens kontaktinformasjon slik at du kan kontakte overnattingsstedet direkte.

Hvor langt er det til Saengerfest Park i luftlinje?

Avstanden til Saengerfest Park er 2,2 km i luftlinje. Et grovt anslag for turen til fots er 40 minutter.

Utforsk Galveston

Finn flere overnattingssteder i Galveston

Utforsk overnattingssteder i Galveston etter type.

Se alle overnattingssteder i Galveston