Over de accommodatie
Je verblijf bij Edificio Parque Suarez - San Miguel
Het appartement heeft 3 slaapkamers, een flatscreen-tv, een uitgeruste keuken met een koelkast en magnetron, en 2 badkamers met een douche.
Edificio Parque Suarez - San Miguel is gelegen in Lima, op slechts 10 km van Iglesia Las Nazarenas, en biedt accommodatie met gratis WiFi, gratis privéparkeren en uitzicht op de stad. De accommodatie is gebouwd in 2012 en heeft een verblijf met een balkon.
Plaza San Martín ligt op 10 km van het appartement, en Museum van de Santa Inquisicion ligt 10 km verderop. Vliegveld Internationale luchthaven Jorge Chavez ligt op 9 km afstand.
Kamers en voorzieningen
Bij Edificio Parque Suarez - San Miguel is het appartement 78 m² groot en geschikt voor maximaal 5 personen. De indeling omvat 3 slaapkamers. De bedindeling bestaat uit 1 eenpersoonsbed en 2 tweepersoonsbedden. De eigen badkamer heeft een bad of douche. Om maaltijden te bereiden, heeft de keuken keukengerei. De uitrusting omvat een strijkijzer.