Over de accommodatie
Je verblijf bij Edificio Charlotte (zona centro)
Edificio Charlotte (zona centro) bevindt zich in Posadas en beschikt over accommodatie met airconditioning en een privézwembad. Dit appartement biedt uitzicht op de stad en een zwembad, en is inclusief gratis WiFi.
Het appartement is uitgerust met een flatscreen-tv met kabelzenders. De keuken heeft een koelkast, een magnetron en een broodrooster en er is een bidet met gratis toiletartikelen en een haardroger.
Vliegveld Luchthaven Posadas ligt op 8 km van de accommodatie.
Kamers en voorzieningen
Met een oppervlakte van 34 m² biedt de studio ruimte aan maximaal 2 personen. De bedindeling bestaat uit 1 tweepersoonsbed. De badkamer is privé en heeft een douche en een föhn. Om maaltijden te bereiden, heeft de keuken een waterkoker en keukengerei. De comfortvoorzieningen omvatten verwarming. De uitrusting omvat een strijkijzer.