Tietoa majoituspaikasta
Majoittumisesi kohteessa Eclipse - Luxury 3BR with Seaview and Terrace
Majoituspaikassa Eclipse - Luxury 3BR with Seaview and Terrace (Tanger) on uima-allas. Oleskelun aikana asiakkaille on tarjolla ilmastointi.
Majoituspaikassa on maksuton Wi-Fi koko majoituspaikassa.
Sisäänkirjautuminen on mahdollista klo 15:00 alkaen, ja uloskirjautuminen tapahtuu viimeistään klo 11:00. Asiakkaat voivat asioida englantia puhuvan henkilökunnan kanssa.
Majoituspaikka vastaanottaa kaikenikäisiä lapsia. Majoituspaikka ei salli lemmikkejä.
Ranta ”Tangier Municipal Beach” sijaitsee 600 m päässä majoituspaikasta. Majoituspaikasta on 600 m kohteeseen ”Tanja Marina Bay” ja 700 m kohteeseen ”American Legation Museum”. Lentoasema ”Tangier Ibn Battuta ” sijaitsee 11 km päässä majoituspaikasta.
Huoneet ja varustelu
Pinta-alaa huoneistossa on 200 m², ja majoittujien enimmäismäärä on 6. Makuuhuoneita on kolme. Vuoteina on 3 super king size -vuodetta. Varustukseen kuuluu pesukone.