Over de accommodatie
Je verblijf bij DoubleTree by Hilton Olympia
DoubleTree by Hilton Olympia is gelegen in Olympia, op 7 minuten lopen van Hands on Children's Museum, en biedt accommodatie met een fitnesscentrum, gratis privéparkeren, een restaurant en een bar. Dit hotel met 4 sterren biedt een geldautomaat en een businesscentrum. Het hotel biedt een binnenbad, hot tub en een 24-uursreceptie.
Alle kamers bij het hotel hebben een zithoek. Alle units zijn voorzien van airconditioning, een kluisje en een flatscreen-tv.
Er is een als buffet aangeboden ontbijt en à la carte-ontbijt beschikbaar bij DoubleTree by Hilton Olympia.
Museum of Glass ligt op 49 km van de accommodatie, en Olympia Community Center ligt 3 minuten lopen verderop. Vliegveld Internationale luchthaven Seattle–Tacoma ligt op 79 km afstand.
Kamers en voorzieningen
DoubleTree by Hilton Olympia heeft in totaal 101 suites en kamers, met oppervlaktes van 19 tot 46 m². Elk verblijf heeft een slaapkamer. Afhankelijk van het verblijf kunnen er 2 tot 7 personen overnachten. In de suite voor maximaal 7 personen zijn de slaapplaatsen verdeeld over 1 superkingsize bed en 2 kingsize bedden.
De keukenuitrusting in alle suites en in alle kamers omvat een magnetron en een koelkast. De uitrusting omvat een slaapbank.