Tietoa majoituspaikasta
Majoittumisesi kohteessa CopaDream - Apartamento moderno com vista para o Cristo Redentor e Mar
Majoituspaikassa CopaDream - Apartamento moderno com vista para o Cristo Redentor e Mar (Rio de Janeiro) on ilmastointi. Ranta ”Copacabana Beach” sijaitsee 500 m päässä majoituspaikasta.
Majoituspaikassa on baari. Oleskelun aikana asiakkaille on tarjolla pesulapalveluja ja hissi. Asiakkaiden käytettävissä on maksuton Wi-Fi koko majoituspaikassa.
”Rodrigo de Freitas Lake” sijaitsee 3,3 km päässä majoituspaikasta, ja kohteeseen ”Sugarloaf Mountain” on 5,7 km. Majoituspaikasta on 10 km lentoasemalle ”Santos Dumont ”.
Saatavilla on kontaktiton sisään- ja uloskirjautuminen.
Kaikenikäiset lapset ovat tervetulleita.
Huoneet ja varustelu
Pinta-alaa huoneistossa on 40 m², ja makuuhuoneita on 1. Majoittua voi enintään 4 henkilöä. Vuoteina on 1 king size -vuode. Kylpyhuone on yhteiskäytössä, kun majoitut huoneistossa. Näkymiin huoneistossa kuuluu merinäköala. Keittiön varustukseen kuuluu keittotaso, kahvinkeitin ja mikroaaltouuni.