Over de accommodatie
Je verblijf bij Coliving in Lisbon Center long-term stays
Coliving in Lisbon Center long-term stays is gelegen in Lissabon, op 8 minuten lopen van Miradouro da Senhora do Monte en 1,6 km van Rossio en biedt uitzicht op de zee en gratis WiFi.
De units hebben een keuken met een eethoek, en een gedeelde badkamer met een haardroger en douche. Er is ook een koelkast, een oven, een magnetron, een koffiezetapparaat en een waterkoker.
Populaire bezienswaardigheden in de buurt van de homestay zijn Teatro Nacional Dona Maria II, Praça do Comércio en Castelo de São Jorge (Kasteel van Sint Joris). Vliegveld Luchthaven Humberto Delgado ligt op 7 km van de accommodatie.
Kamers en voorzieningen
Bij Coliving in Lisbon Center long-term stays zijn er 9 tweepersoonskamers en eenpersoonskamers van 9 tot 12 m². Per verblijf kunnen maximaal 1 persoon overnachten. De bedindeling in de eenpersoonskamer «Eenpersoonskamer met Gedeelde Badkamer» bestaat uit 1 eenpersoonsbed.
De badkamervoorzieningen in alle kamers omvatten een bad of douche en een föhn. Elke keuken heeft een kookplaat, keukengerei en een broodrooster. Verder zijn de volgende voorzieningen aanwezig: een wasmachine en een strijkijzer.