1/10

Leilighet

Classy & Central Apartment David (parking included)

Virpazar, 81305 Virpazar, MontenegroVis kart

Leilighet med 1 soverom 3 gjester Montenegro
★ 9,3/109,3 Fantastisk 42 anmeldelser Booking.com
▦ 11 Romalternativer For 3 personer
✓ 2121 Fasiliteter Fasiliteter og utstyr
Flyplasstransport
Klimaanlegg
Parkeringsplass på overnattingsstedet
Ekspress-innsjekking/-utsjekking
Transporttilbud

Om overnattingsstedet

Oppholdet ditt på Classy & Central Apartment David (parking included)

Classy & Central Apartment David (parking included) ligger i Virpazar og har boblebad. På dette overnattingsstedet har du tilgang til balkong, gratis privat parkering og gratis WiFi.

Denne leiligheten med 1 soverom har TV (flatskjerm), klimaanlegg og stue. Håndklær og sengetøy finnes tilgjengelig i leiligheten.

Skadarsjøen ligger 3 minutters gange fra Classy & Central Apartment David (parking included), mens Bar-havnen er 25 kilometer unna. Podgorica lufthavn ligger 20 kilometer unna overnattingsstedet, og overnattingsstedet kan ordne flyplasstransport mot betaling.

Rom og fasiliteter

I leiligheten er det 90 m² og plass til opptil 3 gjester. Planløsningen omfatter 1 soverom. Sengeoppsettet består av 1 dobbeltseng. Utsikten fra leiligheten omfatter hageutsikt. Tilgjengelig utstyr omfatter flatskjerm-TV. Baderomsutstyret i leiligheten omfatter hårføner.

Vis mer Vis mindre

Rom

Romalternativer

Sammenlign tilgjengelige rom og velg det som passer best for oppholdet ditt.

Leilighet med 1 soverom — 90 m²

  • 3 gjester
  • 1 soverom
  • 90 m²

Rom 1 - 1 dobbeltseng

Høydepunkter
  • Klimaanlegg
  • Flatskjerm-TV
  • Balkong
  • Utsikt over hage
  • Hårføner
  • Kjøkken
  • Badestamp
  • Opptil 3 gjester
  • Areal: 90 m²

Praktisk informasjon om oppholdet

Innsjekking

15:00–22:00

Utsjekking

00:00–12:00

Minstealder for innsjekking

18 år

Kjæledyr

Kjæledyr er ikke tillatt.

Barn og ekstrasenger

Minstealderen for innsjekking er 18 år. Overnattingsstedet tar imot gjester fra 18 år.

Viktig informasjon

Utdrikningslag og lignende fester er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

Parkering

Språk personalet snakker
engelsk italiensk russisk serbisk

Guide til nærområdet

Hva ligger i nærheten av Classy & Central Apartment David (parking included)?

Se severdigheter, naturområder og holdeplasser i nærheten.

Noen steder i nærheten

  • Småbåthavnen «Virpazar» ligger 90 m unna målt i luftlinje. Anslått gangtid er omtrent 5 minutter.

  • Fortet «Tvrđava Besac» ligger 150 m unna målt i luftlinje.

  • Jernbanestasjonen «Virpazar» ligger 960 m unna i luftlinje, med en anslått gangtid på omtrent 20 minutter.

Severdigheter og praktiske steder

Severdigheter

  • Tvrđava Besac fort
    150 m
    omtrent 5 min til fots
  • Tvrđava Grmožur fort
    3,4 km
  • Lesendro fort
    3,7 km
  • Manastir Vranjina gudshus
    5,1 km
  • Light Land Family Recreation Park fornøyelsespark
    8,6 km
  • Presjeka borg
    9,3 km
  • Nehaj borg
    11,7 km
  • Tvrđava Tabija borg
    12,7 km
  • Konkatedrala svetog Petra katedral
    16,8 km
  • Stari grad Bar borg
    17,3 km

Natur

  • Virpazar småbåthavn
    90 m
    omtrent 5 min til fots
  • Umac fjelltopp
    870 m
  • Bjelasica fjelltopp
    3,3 km
  • Quiet Beach strand
    3,5 km
  • Kapa fjelltopp
    4,8 km
  • Pjaždol fjelltopp
    6,1 km
  • Kapljivica grotte
    6,2 km
  • Nacionalni park Skadarsko jezero verneområde
    11,1 km

Kollektivtransport

  • Virpazar jernbanestasjon
    960 m
    omtrent 20 min til fots

Flyplasser

  • Aerodrom Podgorica flyplass
    18,2 km
  • Aerodrom Tivat flyplass
    35,1 km

Fasiliteter på overnattingsstedet

Fullstendig liste over tjenester og fasiliteter som er tilgjengelige på overnattingsstedet.

Transporttilbud

  • Flyplasstransport
  • Flyplasstransport (koster ekstra)
  • Transporttilbud
  • Transporttilbud (koster ekstra)
  • Transport til flyplassen
  • Transport fra flyplassen

Annet

  • Klimaanlegg
  • Røykfritt på hele overnattingsstedet

Parkering

  • Parkeringsplass på overnattingsstedet

Resepsjonstjenester

  • Ekspress-innsjekking/-utsjekking
  • Bagasjeoppbevaring
  • Privat inn-/utsjekking
  • Turistinformasjon

Aktiviteter

  • Kanopadling
  • Fiskemuligheter

Rengjøring og desinfisering

  • Boenheten desinfiseres mellom hvert opphold
  • Sengetøy, håndklær og annet tøy vaskes i samsvar med retningslinjer fra lokale myndigheter

Fysisk avstand

  • Regler for fysisk avstand overholdes

Sikkerhet

  • De ansatte følger alle sikkerhetsregler fra lokale myndigheter
  • Overnattingsstedet tilbyr gjestene termometre

Rengjøring

  • Klesvask

Anmeldelse

Hva gjestene verdsetter her

Ekte tilbakemeldinger fra gjester som har bodd her.

Les alle anmeldelser
9,3 / 10
Fantastisk 42 anmeldelser Booking.com
Pålitelige gjesteomtaler Uavhengige anmeldelseslenker hjelper gjester med å sammenligne ekte opplevelser før de bestiller.
Del opplevelsen din Din omtale hjelper framtidige reisende med å velge riktig sted med større trygghet.
Spørsmål og svar - Classy & Central Apartment David (parking included)
Hva er GPS-koordinatene til Classy & Central Apartment David (parking included)?

GPS-koordinatene til Classy & Central Apartment David (parking included) er 42.245628, 19.092226.

Er det gratis internett på Classy & Central Apartment David (parking included)?

Ja. Classy & Central Apartment David (parking included) tilbyr gratis internett til gjester.

Er det gratis parkering på Classy & Central Apartment David (parking included)?

Ja. Classy & Central Apartment David (parking included) tilbyr gratis parkering til gjester.

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Classy & Central Apartment David (parking included)?

Innsjekking på Classy & Central Apartment David (parking included) starter kl. 15:00, og utsjekking er mulig til 12:00.

Hvilke romtyper kan jeg bestille på Classy & Central Apartment David (parking included)?

Romalternativer på Classy & Central Apartment David (parking included) inkluderer: Leilighet med 1 soverom.

Hvordan kan jeg kontakte Classy & Central Apartment David (parking included)?

Etter at du har bestilt på Classy & Central Apartment David (parking included), deles vertens kontaktinformasjon slik at du kan kontakte overnattingsstedet direkte.

Hvor langt er det til Nacionalni park Skadarsko jezero i luftlinje?

Fra overnattingsstedet er det 11,1 km i luftlinje til Nacionalni park Skadarsko jezero.

Hvor ligger Presjeka i forhold til overnattingsstedet?

Presjeka ligger 9,3 km fra overnattingsstedet i luftlinje.

Utforsk Virpazar

Finn flere overnattingssteder i Virpazar

Utforsk overnattingssteder i Virpazar etter type.

Se alle overnattingssteder i Virpazar