Podle 19 hodnocení
Central, cozy & beautiful designed 2-rooms Apt. Near river se nachází ve čtvrti Neukölln v Berlíně a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. East Side Gallery se nachází jen 3,1 km odtud. Alexanderplatz stanice metra se nachází 4 km od tohoto apartmánu a Topografie teroru 4,1 km.
Tento apartmán má 1 ložnici, 1 koupelnu, kuchyň s kompletním vybavením včetně jídelní části a lednice a obývací prostor s TV s plochou obrazovkou. Koupelna je vybavená sprchou a bezplatnými toaletními potřebami. K dispozici jsou i ručníky a ložní prádlo.
Checkpoint Charlie se nachází 3,3 km od ubytování Central, cozy & beautiful designed 2-rooms Apt. Near river a Alexanderplatz je 4 km daleko. Letiště Willyho Brandta, Berlín-Braniborsko leží 21 km od ubytování.
Nedaleké hotely a jiné ubytování Minimal Hostel No 41 (21 m), The Maybach - rooftop living XBerg, 1BR, 1 living room, group & family friendly, 2 - 4 Guests (53 m), Minimal Hostel No.43 (56 m), Quiet Courtyard Apartment (KB6) (283 m), Mini-Loft (KB7) (283 m), Lachmann Budget Studio Kreuzberg - 1 BR, central location in XBerg, modern decor (325 m), bevoflats - Live like a local - Apartment in Kreuzberg, Graefekiez (326 m), Ladenwohnung in Kreuzberg mit Parkplatz in einer Tiefgarage (335 m), The Lachmann Group Apartment, 2BR, one living room, 2 bathrooms, family friendly, 4 - 7 Guests (337 m), Serviced-Apartment im Herzen von Berlin (346 m),
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.
Hosté, kteří ještě nedovršili věku 18 let, se mohou ubytovat pouze s rodičem nebo zákonným zástupcem.
This spacious apartment consists of 1 living room, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a walk-in shower and free toiletries. Guests can make meals in the kitchen that is equipped with a stovetop, a refrigerator, a microwave and a toaster. The apartment provides a washing machine, a private entrance, a tea and coffee maker, a dining area and a flat-screen TV. The unit offers 3 beds.
Při výběru Central, cozy & beautiful designed 2-rooms Apt. near river si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Central, cozy & beautiful designed 2-rooms Apt. near river začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Wi-Fi v celém objektu
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Zahrada
Nekuřácké ubytování , Rodinné ubytování , Všechny nekuřácké prostory
Lékárnička k dispozici
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.
Parking information is not available.
Od 15:00:00 Do 23:00:00
Od 00:00:00 Do 11:00:00
Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií. Ubytování může vyžadovat kauci ve výši 300.00 EUR.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Pokud hledáte Central, cozy & beautiful designed 2-rooms Apt. near river, máme pro vás všechny souřadnice, které vám pomohou rychle najít! - 52.493686,13.425636
Central, cozy & beautiful designed 2-rooms Apt. near river jde ještě o krok dále tím, že poskytuje svým hostům bezplatný přístup k internetu - takže můžete zůstat ve spojení během vaší cesty!
Check-in v Central, cozy & beautiful designed 2-rooms Apt. near river začíná na 15:00:00 a check-out je před 11:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na Central, cozy & beautiful designed 2-rooms Apt. near river, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Německo — Business Class Hotel Häckermühle, Dill Apartments Ilsede, Ferienwohnung Haus "Anna", Ferienhaus Barth, Landhaus Frauenberg,
Více destinací — Hotely v Boon House, Hotely v Dawsonville, Hotely v Al Nuwaiseeb, Hotely v El Rhechat, Hotely v Bamako,









