1/10

Διαμέρισμα

Casa da Lua

Rua Varandas para o Mar 28 Edifício Nau 28 3.º C, 2970-760 Σεσίμπρα, ΠορτογαλίαΠροβολή χάρτη

Διαμέρισμα 1 Υπνοδωματίου 4 άτομα Πορτογαλία
★ 10,0/1010,0 Εξαιρετικό 2 κριτικές Booking.com
▦ 11 Επιλογές δωματίου Για 4 άτομα
✓ 1414 Παροχές Παροχές και εξοπλισμός
Μπροστά στην παραλία
Εξωτερική πισίνα
Κλιματισμός
Χώρος στάθμευσης στον χώρο του καταλύματος

Σχετικά με το κατάλυμα

Η διαμονή σας στο Casa da Lua

Το σημείο ενδιαφέροντος Πλατεία Praca do Comercio είναι 41 χλμ μακριά από το Casa da Lua, ενώ το σημείο ενδιαφέροντος Εθνικό Θέατρο Dona Maria II είναι 41 χλμ μακριά. Το αεροδρόμιο Αεροδρόμιο Humberto Delgado είναι 46 χλμ μακριά από το κατάλυμα.

Το Casa da Lua έχει θέα στη θάλασσα και παρέχει μπαλκόνι και καφετιέρα. Το σημείο ενδιαφέροντος Μονή των Ιερονυμιτών είναι περίπου 41 χλμ μακριά. Το κλιματιζόμενο κατάλυμα απέχει 500μ από Παραλία California και οι επισκέπτες έχουν στη διάθεσή τους δωρεάν WiFi και ιδιωτικό χώρο στάθμευσης στον χώρο του καταλύματος.

Το Casa da Lua περιλαμβάνει 1 υπνοδωμάτιο, 1 μπάνιο με στεγνωτήρα μαλλιών, σαλόνι, καθώς και κουζίνα με ψυγείο. Το μπάνιο περιλαμβάνει μπιντέ και υδρομασάζ.

Το Casa da Lua προσφέρει εξωτερική πισίνα.

Δωμάτια και παροχές

Η επιφάνεια στο διαμέρισμα είναι 85 m², με 1 υπνοδωμάτιο και χωρητικότητα έως 4 άτομα. Ο εξοπλισμός ύπνου περιλαμβάνει τα εξής: 1 μονό κρεβάτι.

Στις παροχές στο διαμέρισμα περιλαμβάνονται τα εξής: ιδιωτική πισίνα. Το ιδιωτικό μπάνιο διαθέτει τα εξής: μπανιέρα, μπιντές και στεγνωτήρας μαλλιών. Στο διαμέρισμα διατίθενται οι εξής εξωτερικές παροχές: έπιπλα εξωτερικού χώρου. Η κουζίνα διαθέτει τα εξής: πλυντήριο πιάτων, εστίες μαγειρέματος και φούρνος.

Εμφάνιση περισσότερων Εμφάνιση λιγότερων

Δωμάτια

Επιλογές δωματίου

Συγκρίνετε τα διαθέσιμα δωμάτια και επιλέξτε αυτό που ταιριάζει καλύτερα στη διαμονή σας.

Διαμέρισμα 1 Υπνοδωματίου — 85 m²

  • 4 άτομα
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 85 m²

Υπνοδωμάτιο 1 - 1 μονό κρεβάτι

Κύρια σημεία
  • Ιδιωτικό μπάνιο
  • Κλιματισμός
  • Θέρμανση
  • Τηλεόραση επίπεδης οθόνης
  • Μπαλκόνι
  • Θέα στη θάλασσα
  • Θέα στην πισίνα
  • Έως 4 άτομα
  • Εμβαδόν: 85 m²

Χρήσιμες πληροφορίες για τη διαμονή

Check-in

15:00–22:00

Check-out

08:00–10:00

Ελάχιστη ηλικία για το check-in

18 ετών

Κατοικίδια

Τα κατοικίδια δεν επιτρέπονται.

Παιδιά και επιπλέον κρεβάτια

Η ελάχιστη ηλικία για check-in είναι 18 έτη. Τα παιδιά όλων των ηλικιών είναι ευπρόσδεκτα.

Σημαντικές πληροφορίες

Δεν επιτρέπονται μπάτσελορ πάρτι και παρόμοιες εκδηλώσεις σε αυτό το κατάλυμα. Το κατάλυμα το διαχειρίζεται ιδιώτης οικοδεσπότης.

Χώρος στάθμευσης

Γλώσσες που μιλά το προσωπικό
Αγγλικά Ισπανικά Γαλλικά Ιταλικά Πορτογαλικά

Οδηγός της περιοχής

Τι υπάρχει κοντά στο Casa da Lua;

Δείτε αξιοθέατα, χώρους στη φύση και στάσεις συγκοινωνίας στην περιοχή.

Μερικά κοντινά σημεία

  • Η παραλία «Praia da Califórnia» απέχει 310 m, με μέτρηση σε ευθεία γραμμή.

  • Το κάστρο «Castelo de Sesimbra» απέχει 1,5 km σε ευθεία γραμμή, με εκτιμώμενο χρόνο περίπου 30 λεπτών με τα πόδια.

  • Το αεροδρόμιο «Aeroporto Humberto Delgado» απέχει 37,4 km από το κατάλυμα σε ευθεία γραμμή.

Αξιοθέατα και χρήσιμα σημεία

Αξιοθέατα

  • Pelourinho de Sesimbra αξιοθέατο
    440 m
    περίπου 10 λεπτά με τα πόδια
  • Forte de Santiago αξιοθέατο
    560 m
    περίπου 10 λεπτά με τα πόδια
  • Museu Marítimo de Sesimbra μουσείο
    580 m
    περίπου 15 λεπτά με τα πόδια
  • Capela do Espírito Santo dos Mareantes μουσείο
    620 m
    περίπου 15 λεπτά με τα πόδια
  • Estádio da Vila Amália στάδιο
    750 m
    περίπου 15 λεπτά με τα πόδια
  • Castelo de Sesimbra κάστρο
    1,5 km
    περίπου 30 λεπτά με τα πόδια
  • Povoado Calcolítico Fortificado do Outeiro Redondo αρχαιολογικός χώρος
    1,6 km
    περίπου 30 λεπτά με τα πόδια
  • Forte do Cavalo κάστρο
    2,1 km
    περίπου 40 λεπτά με τα πόδια
  • Estação arqueológica da Lapa do Fumo αρχαιολογικός χώρος
    4,5 km
  • Monumento Megalítico da Roça do Casal do Meio αρχαιολογικός χώρος
    5,5 km

Φύση

  • Praia da Califórnia παραλία
    310 m
    περίπου 10 λεπτά με τα πόδια
  • Praia do Ouro παραλία
    1,2 km
    περίπου 25 λεπτά με τα πόδια
  • Monumento Natural da Pedreira do Avelino προστατευόμενη περιοχή
    2,7 km
  • Praia da Cova παραλία
    3,1 km
  • Praia do Ribeiro do Cavalo παραλία
    3,2 km
  • Sitio classificado Gruta do Zambujal προστατευόμενη περιοχή
    4,0 km
  • Praia dos Penedos παραλία
    5,4 km
  • Parque Natural da Arrábida προστατευόμενη περιοχή
    5,7 km

Δημόσιες συγκοινωνίες

  • Terminal Rodoviário de Sesimbra σταθμός λεωφορείων
    540 m
    περίπου 10 λεπτά με τα πόδια

Αεροδρόμια

  • Aeroporto Humberto Delgado αεροδρόμιο
    37,4 km
  • Aeródromo Municipal de Cascais αεροδρόμιο
    38,7 km

Παροχές καταλύματος

Πλήρης λίστα υπηρεσιών και παροχών που διατίθενται στο κατάλυμα.

Πισίνα και εγκαταστάσεις ευεξίας

  • Μπροστά στην παραλία
  • Εξωτερική πισίνα
  • Πισίνα
  • Καρέκλες / ξαπλώστρες παραλίας

Διάφορα

  • Κλιματισμός
  • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους

Χώρος στάθμευσης

  • Χώρος στάθμευσης στον χώρο του καταλύματος

Ασφάλεια τροφίμων και ποτών

  • Όλα τα πιάτα, μαχαιροπίρουνα, ποτήρια και άλλα επιτραπέζια σκεύη έχουν απολυμανθεί

Δραστηριότητες

  • Παραλία

Ασφάλεια

  • Υπάρχει διαθέσιμο κουτί πρώτων βοηθειών
  • Υπάρχει αντισηπτικό χεριών στις μονάδες όπου διαμένουν οι επισκέπτες και σε κοινόχρηστους χώρους

Καθαριότητα και απολύμανση

  • Οι μονάδες όπου διαμένουν οι επισκέπτες απολυμαίνονται μετά από κάθε διαμονή
  • Το κατάλυμα καθαρίζεται από εταιρείες επαγγελματικού καθαρισμού
  • Κλινοσκεπάσματα, πετσέτες και ρούχα πλένονται σύμφωνα με τις οδηγίες των τοπικών αρχών

Κριτική

Τι εκτιμούν οι επισκέπτες εδώ

Οι εμπειρίες σας βοηθούν πολύ άλλους ταξιδιώτες. Αξιολογήστε τη διαμονή σας και μοιραστείτε τη γνώμη σας.

Διαβάστε όλες τις κριτικές
10,0 / 10
Εξαιρετικό 2 κριτικές Booking.com
Κριτική Οι εμπειρίες σας βοηθούν πολύ άλλους ταξιδιώτες. Αξιολογήστε τη διαμονή σας και μοιραστείτε τη γνώμη σας.
Προσθήκη κριτικής Οι εμπειρίες σας βοηθούν πολύ άλλους ταξιδιώτες. Αξιολογήστε τη διαμονή σας και μοιραστείτε τη γνώμη σας.
Ερωτήσεις και απαντήσεις - Casa da Lua
Ποιες είναι οι συντεταγμένες GPS του Casa da Lua;

Οι συντεταγμένες GPS του Casa da Lua είναι 38.443231, -9.094688.

Ποιες είναι οι ώρες check-in και check-out στο Casa da Lua;

Το check-in στο Casa da Lua ξεκινά στις 15:00 και το check-out είναι έως τις 10:00.

Τι τύπους δωματίων μπορώ να κάνω κράτηση στο Casa da Lua;

Οι επιλογές δωματίων στο Casa da Lua περιλαμβάνουν: Διαμέρισμα 1 Υπνοδωματίου.

Πώς μπορώ να επικοινωνήσω με το Casa da Lua;

Μετά την κράτηση στο Casa da Lua, κοινοποιούνται τα στοιχεία επικοινωνίας του οικοδεσπότη ώστε να επικοινωνήσετε απευθείας με το κατάλυμα.

Πόσο απέχει το σημείο «Monumento Natural da Pedreira do Avelino» σε ευθεία γραμμή;

Από το κατάλυμα μέχρι το σημείο «Monumento Natural da Pedreira do Avelino» μεσολαβούν 2,7 km σε ευθεία γραμμή.

Υπάρχει κοντά στάδιο;

Ναι. Estádio da Vila Amália απέχει 750 m σε ευθεία γραμμή. Η ενδεικτική διάρκεια πεζής διαδρομής είναι περίπου 15 λεπτά.

Γνωρίστε τον προορισμό Σεσίμπρα

Βρείτε περισσότερα καταλύματα στον προορισμό Σεσίμπρα

Δείτε τα καταλύματα στον προορισμό Σεσίμπρα ανά τύπο καταλύματος.

Δείτε όλα τα καταλύματα στον προορισμό Σεσίμπρα