Om overnattingsstedet
Oppholdet ditt på Bugi
Hver boenhet har et fullt utstyrt kjøkken med spisebord, kabel-TV (flatskjerm) og eget bad med dusj, gratis badeprodukter og hårføner. På overnattingsstedet kan du leie håndklær og sengetøy mot et tillegg i prisen, slik at du slipper å ta med eget.
I Kotor, 2 kilometer fra Kotor-stranden og 18 minutters gange fra Klokketårnet i Kotor, ligger Bugi. Her tilbys overnatting med gratis WiFi, klimaanlegg og adgang til en hage med en terrasse.
En grill finnes tilgjengelig på overnattingsstedet, og det er tilrettelagt for fotturer i nærheten av Bugi.
Sjøporten (hovedinngangen) ligger 17 minutters gange fra overnattingsstedet, mens St. Sava ortodokse kirke er 11 kilometer unna. Tivat lufthavn ligger 6 kilometer unna, og overnattingsstedet kan ordne flyplasstransport mot betaling.
Rom og fasiliteter
Utvalget består av leiligheter og ettromsleiligheter, totalt 4 boenheter på mellom 25 og 95 m². Planløsningene har fra 1 til 3 soverom. Kapasiteten varierer fra 2 til 5 gjester. I den største leiligheten består sengeoppsettet av 1 enkeltseng og 2 king-size-senger.
På det egne badet i alle leilighetene og i alle ettromsleilighetene finnes badekar eller dusj. Utsikten fra alle leilighetene og alle ettromsleilighetene omfatter fjellutsikt og hageutsikt.