Tietoa majoituspaikasta
Majoittumisesi kohteessa Beringei House - Vacation STAY 60439v
Majoituspaikassa Beringei House - Vacation STAY 60439v (Katakai) asiakkaille on tarjolla ilmastointi. ”Hasunuma Seaside Park” sijaitsee 8,1 km päässä majoituspaikasta.
Majoituspaikka tarjoaa maksutonta yksityistä pysäköintiä paikan päällä, ja Wi-Fi on käytettävissä maksutta koko majoituspaikassa.
Lentoasema ”Narita International ” sijaitsee 28 km päässä majoituspaikasta.
Asiakkaat voivat kirjautua sisään klo 15:00–20:00 ja ulos viimeistään klo 10:00. Sisään- ja uloskirjautuminen voidaan hoitaa ilman fyysistä kontaktia.
Majoituspaikka vastaanottaa kaikenikäisiä lapsia.
Huoneet ja varustelu
Loma-asunnossa on 55 m² tilaa, ja majoittujia voi olla enintään 4. Makuuhuoneita on 1. Vuoteina on 4 futonia. Loma-asunnossa majoittuvat käyttävät jaettua kylpyhuonetta. Ulkotiloihin liittyvinä mukavuuksina loma-asunnossa on grilli. Keittiön varustukseen kuuluu keittotaso, mikroaaltouuni ja jääkaappi.