Over de accommodatie
Je verblijf bij Apartment in Burg Reuland with forest
Het appartement heeft vijf slaapkamers, een tv met kabelzenders, een uitgeruste keuken met een koelkast en een vaatwasser, een wasmachine, en twee badkamers met een douche.
Apartment in Burg Reuland with forest ligt in Burg-Reuland en heeft een hot tub. Er zijn een tuin, een terras en gratis WiFi in de hele accommodatie en je hebt uitzicht op de tuin.
Het appartement is voorzien van een speeltuin en een barbecue.
Racecircuit Spa-Francorchamps ligt op 34 km van Apartment in Burg Reuland with forest, en Plopsa Coo ligt 41 km verderop.
Kamers en voorzieningen
Met vijf slaapkamers en een oppervlakte van 155 m² biedt het appartement ruimte aan maximaal 10 personen. De bedindeling bestaat uit 4 tweepersoonsbedden en 1 stapelbed. De badkamer is privé en heeft een bad. Gasten hebben de beschikking over een extra badkamer. De keuken heeft een kookplaat, een oven en een magnetron. De comfortvoorzieningen omvatten verwarming.