Over de accommodatie
Je verblijf bij Apartment with a terrace
Het appartement met airconditioning heeft twee slaapkamers, een woonkamer, een volledig uitgeruste keuken met een koelkast en koffiezetapparaat, en een badkamer met een douche en gratis toiletartikelen. Handdoeken en beddengoed worden bij het appartement verzorgd.
Apartment with a terrace is gelegen in Wenen, op 2,2 km van Museum of Military History en 2,7 km van Slot Belvedere, en biedt uitzicht op de tuin. Er zijn een tuin, een terras en gratis WiFi in de hele accommodatie en je hebt uitzicht op de stad.
Het personeel van de receptie spreekt Duits, Engels, Russisch en Oekraïens.
Centraal station Wenen ligt op 3,1 km van het appartement, en concertgebouw Wiener Musikverein ligt 3,3 km verderop. Vliegveld Internationale luchthaven Wenen ligt op 15 km van de accommodatie.
Kamers en voorzieningen
Met een oppervlakte van 65 m² heeft het appartement twee slaapkamers. Er is ruimte voor maximaal 5 personen. De bedindeling bestaat uit 1 superkingsize bed en 1 kingsize bed. Buiten hebben gasten de beschikking over een eethoek buiten en buitenmeubilair. De keuken heeft een vaatwasser, een kookplaat en een oven. Het appartement biedt uitzicht op de binnenplaats.