1/10

Huoneisto

Apartman Luka

12 Ulica Drage Gervaisa, 51000 Rijeka, KroatiaNäytä kartta

Kahden makuuhuoneen huoneisto 4 henkilöä Kroatia
★ 9,5/109,5 Poikkeuksellinen 59 arvostelua Booking.com
▦ 11 Huonevaihtoehdot 4 henkilölle
✓ 88 Mukavuudet Mukavuudet ja varustelu
Ilmainen pysäköinti on saatavilla.
Perhehuoneita
Ilmastointi
Lemmikit ovat sallittuja.
Kuitti saatavilla
Puutarha

Tietoa majoituspaikasta

Majoittumisesi kohteessa Apartman Luka

Majoituspaikassa Apartman Luka (Rijeka) on ilmastointi. Majoituspaikasta on 600 m rannalle ”Sablićevo Beach”.

Majoituspaikka tarjoaa maksutonta pysäköintiä, ja Wi-Fi on käytettävissä maksutta koko majoituspaikassa. Oleskelun aikana asiakkaille on tarjolla puutarha.

”Trsat Castle” sijaitsee 1,7 km päässä majoituspaikasta, ja kohteeseen ”HNK Rijeka Stadium Rujevica” on 6,3 km. Lentoasema ”Rijeka ” sijaitsee 24 km päässä majoituspaikasta.

Majoituspaikka voi antaa laskun oleskelusta.

Lemmikkieläimet ovat sallittuja ilman lisämaksua, ja kaikenikäiset lapset ovat tervetulleita.

Huoneet ja varustelu

Huoneistossa on 2 makuuhuonetta ja pinta-alaa 49 m². Majoittua voi enintään 4 henkilöä. Vuoteina on 2 yhden hengen vuodetta ja 1 king size -vuode. Omassa kylpyhuoneessa on suihku ja hiustenkuivaaja. Näkymiin huoneistossa kuuluu merinäköala, kaupunkinäkymä ja puutarhanäkymä. Ulkotiloihin liittyvinä mukavuuksina huoneistossa on parveke ja patio.

Näytä lisää Näytä vähemmän

Huoneet

Huonevaihtoehdot

Vertaile saatavilla olevia huoneita ja valitse oleskeluusi parhaiten sopiva vaihtoehto.

Kahden makuuhuoneen huoneisto — 49 m²

  • 4 henkilöä
  • 2 makuuhuonetta
  • 49 m²

Huone 1 - 1 king size -vuode, Huone 2 - 2 yhden hengen vuodetta

Kohokohdat
  • Oma kylpyhuone
  • Ilmastointi
  • Lämmitys
  • Taulu-tv
  • Satelliittikanavat
  • Kirjoituspöytä
  • Parveke
  • Enintään 4 henkilöä
  • Pinta-ala: 49 m²

Käytännön tietoa majoittumisesta

Sisäänkirjautuminen

15:00–23:30

Uloskirjautuminen

06:00–10:00

Sisäänkirjautumisen vähimmäisikä

18 vuotta

Lemmikit

Lemmikit ovat sallittuja. Ei maksuja.

Pysäköinti

Ilmainen pysäköinti on saatavilla.

Lapset ja lisävuoteet

Sisäänkirjautumisen alaikäraja: 18 vuotta. Kaikenikäiset lapset ovat tervetulleita.

Tärkeää tietoa

Polttarit ja vastaavat juhlat eivät ole sallittuja tässä majoituspaikassa. Majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja.

Henkilökunnan puhumat kielet
saksa englanti kroatia italia

Lähialueen opas

Mitä kohteen Apartman Luka lähellä on?

Tutustu lähialueen nähtävyyksiin, luontokohteisiin ja pysäkkeihin.

Poimintoja lähialueelta

  • Rautatieasema ”Sušak-Pećine” sijaitsee 70 m päässä majoituspaikasta linnuntietä. Suuntaa antava aika kävellen on 5 minuuttia.

  • Linna ”Trsatski kaštel” sijaitsee linnuntietä 1,4 km päässä. Kävelyyn arvioidaan kuluvan noin 25 minuuttia.

  • Lentoasema ”Zračna luka Rijeka” sijaitsee 14,4 km päässä majoituspaikasta linnuntietä.

Nähtävyydet ja hyödylliset paikat

Nähtävyydet

  • Sablićevo näköalapaikka
    440 m
    noin 10 min kävellen
  • Trsatski kaštel linna
    1,4 km
    noin 25 min kävellen
  • "Peek & Poke" old computers museum museo
    1,6 km
    noin 30 min kävellen
  • Katedrala sv. Vida katedraali
    1,6 km
    noin 30 min kävellen
  • Riječki arhiv museo
    1,7 km
    noin 30 min kävellen
  • Prirodoslovni muzej Rijeka museo
    1,8 km
    noin 35 min kävellen
  • Palača Municipija linna
    1,8 km
    noin 35 min kävellen
  • Pomorski i povijesni muzej Hrvatskog primorja Rijeka museo
    1,9 km
    noin 35 min kävellen
  • Muzej grada Rijeke museo
    1,9 km
    noin 35 min kävellen
  • Muzej moderne i suvremene umjetnosti museo
    2,7 km

Luonto

  • Brajdica ranta
    270 m
    noin 5 min kävellen
  • Sablićevo ranta
    430 m
    noin 10 min kävellen
  • Villa Olga ranta
    540 m
    noin 10 min kävellen
  • Glavanovo ranta
    770 m
    noin 15 min kävellen
  • Grčevo ranta
    1,3 km
    noin 25 min kävellen
  • Sveti Križ vuorenhuippu
    1,9 km
  • Doričići dog beach ranta
    4,2 km
  • Kostrena ranta
    4,3 km

Joukkoliikenne

  • Sušak-Pećine rautatieasema
    70 m
    noin 5 min kävellen
  • Rijeka lauttaterminaali
    1,9 km
    noin 35 min kävellen
  • Rijeka lauttaterminaali
    1,9 km
    noin 35 min kävellen
  • Rijeka rautatieasema
    2,8 km

Hissit ja köysiradat

  • Dvosedežnica Radeševo hiihtohissi
    14,6 km

Lentoasemat

  • Zračna luka Rijeka lentoasema
    14,4 km
  • Zračna luka Pula lentoasema
    63,8 km

Majoituspaikan mukavuudet

Täydellinen luettelo majoituspaikan palveluista ja mukavuuksista.

Pysäköinti

  • Ilmainen pysäköinti on saatavilla.

Sekalaista

  • Perhehuoneita
  • Ilmastointi
  • Savuttomia huoneita
  • Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)

Lemmikit

  • Lemmikit ovat sallittuja. Ei maksuja.

Vastaanottopalvelut

  • Kuitti saatavilla

Yhteiset tilat

  • Puutarha

Arvostelu

Mitä vieraat arvostavat täällä

Aitoa palautetta täällä yöpyneiltä asiakkailta.

Lue kaikki arviot
9,5 / 10
Poikkeuksellinen 59 arvostelua Booking.com
Luotettava asiakaspalaute Riippumattomat arvostelulinkit auttavat asiakkaita vertailemaan todellisia majoituskokemuksia ennen varausta.
Jaa kokemuksesi Arvostelusi auttaa tulevia matkailijoita valitsemaan sopivan paikan varmemmin.
Kysymyksiä ja vastauksia - Apartman Luka
Mitkä ovat kohteen Apartman Luka GPS-koordinaatit?

Kohteen Apartman Luka GPS-koordinaatit ovat 45.321415, 14.463438.

Onko kohteessa Apartman Luka ilmainen pysäköinti?

Kyllä. Apartman Luka tarjoaa asiakkaille ilmaisen pysäköinnin.

Mitkä ovat sisään- ja uloskirjautumisajat kohteessa Apartman Luka?

Sisäänkirjautuminen kohteessa Apartman Luka alkaa klo 15:00 ja uloskirjautuminen on mahdollista klo 10:00 asti.

Mitä huonetyyppejä voin varata kohteessa Apartman Luka?

Kohteen Apartman Luka huonevaihtoehtoihin kuuluvat: Kahden makuuhuoneen huoneisto.

Voinko tuoda lemmikin kohteeseen Apartman Luka?

Lemmikit ovat sallittuja. Ei maksuja.

Miten voin ottaa yhteyttä kohteeseen Apartman Luka?

Kun olet tehnyt varauksen kohteessa Apartman Luka, isännän yhteystiedot jaetaan, jotta voit ottaa yhteyttä majoituspaikkaan suoraan.

Onko lähellä rantaa?

Kyllä. Brajdica sijaitsee 270 m päässä linnuntietä. Arvioitu kävelyaika on noin 5 minuuttia.

Kuinka pitkä linnuntie-etäisyys kohteeseen Muzej moderne i suvremene umjetnosti on?

Etäisyys kohteeseen Muzej moderne i suvremene umjetnosti on linnuntietä 2,7 km.

Tutustu kohteeseen Rijeka

Löydä lisää majoituspaikkoja kohteessa Rijeka

Tutustu kohteen Rijeka majoituspaikkoihin majoitustyypin mukaan.

Näytä kaikki majoituspaikat kohteessa Rijeka