1/10

Apartament

Apartamento Edifício Orlando

153 Rua Colibri, 88215-000 Bombinhas, BrasilVeure mapa

Apartament 2 Habitacions 6 persones Brasil
★ 10,0/1010,0 Excepcional 1 opinions Booking.com
▦ 11 Opcions d'habitació Per a 6 persones
✓ 99 Serveis Serveis i equipament
Habitacions familiars
Aire condicionat
S’admeten animals de companyia.
Aparcament a l'allotjament
Habitacions per a no fumadors

Sobre l’allotjament

La teva estada a Apartamento Edifício Orlando

Els hostes de Apartamento Edifício Orlando a Bombinhas tenen a la seva disposició aire condicionat. L'allotjament es troba a 200 m de la platja «Bombas Beach».

L'allotjament ofereix aparcament privat gratuït a l'establiment.

La distància entre l'allotjament i «Bombinhas Panoramic View Park» és de 2,8 km. L'aeroport «Ministro Victor Konder International » és a 50 km de l'allotjament.

L'entrada es pot fer entre les 14:00 i les 16:00, i l'hora límit de sortida és a les 10:00.

S'admeten animals de companyia sense cap cost addicional, i poden allotjar-s'hi infants de totes les edats.

Habitacions i equipament

L’apartament té 2 dormitoris i capacitat per a un màxim de 6 persones. Els dormitoris tenen 1 llit doble i 1 llit king-size. L’espai exterior inclou un balcó. La cuina inclou una placa de cuina, un microones i una nevera. Els hostes disposen, a més, de una rentadora. També hi ha un sofà llit, un sofà i un televisor de pantalla plana.

Mostra més Mostra menys

Habitacions

Opcions d'habitació

Compara les habitacions disponibles i tria la que s’adapti millor a la teva estada.

Apartament 2 Habitacions

  • 6 persones
  • 2 dormitoris

Habitació 1 - 1 llit doble, Habitació 2 - 1 llit king-size

Destacats
  • Bany privat
  • Aire condicionat
  • Aire condicionat individual per a cada habitació de l'allotjament
  • TV de pantalla plana
  • Balcó
  • Canals per cable
  • Plantes superiors accessibles amb ascensor
  • Fins a 6 persones

Informació pràctica per a l’estada

Entrada

14:00–16:00

Sortida

09:00–10:00

Edat mínima per fer el registre d’entrada

18 anys

Animals de companyia

S’admeten animals de companyia. Sense càrrecs.

Infants i llits supletoris

L’edat mínima per registrar-se és de 18 anys. S’admeten infants de qualsevol edat.

Informació important

Informa l’allotjament amb antelació de l’hora prevista d’arribada. Pots fer servir l’apartat de peticions especials en reservar o les dades de contacte de la confirmació. L’allotjament està gestionat per un particular.

Aparcament

Idiomes que parla el personal
portuguès

Guia dels voltants

Què hi ha a prop de «Apartamento Edifício Orlando»?

Llocs d’interès, espais naturals i parades de transport a prop de l’allotjament.

Alguns llocs propers

  • La platja «Praia do Ribeiro» és a 620 m, a uns 15 minuts a peu.

  • Fins a «Museu Comunitário Engenho do Sertão» hi ha 2,9 km.

  • L’aeroport «Aeroporto Internacional de Florianópolis Hercílio Luz» es troba a 58,6 km.

Llocs d’interès i serveis propers

Llocs d’interès

  • Mirante José Estêvão Filho mirador
    1,6 km
    aprox. 30 min a peu
  • Casa do Homem do Mar museu
    2,0 km
    aprox. 40 min a peu
  • Mirante de Mariscal mirador
    2,2 km
    aprox. 40 min a peu
  • Trapiche de Bombinhas moll
    2,2 km
    aprox. 40 min a peu
  • Piratas do Caixa d'Aço moll
    2,9 km
  • Museu Comunitário Engenho do Sertão museu
    2,9 km
  • Belvedere mirador
    3,7 km
  • Ecomuseu Univali museu
    3,9 km
  • Trapiche João Cecílio dos Santos (Joca) moll
    4,4 km
  • Parque Porto das Águas parc aquàtic
    8,3 km

Natura

  • Praia do Ribeiro platja
    620 m
    aprox. 15 min a peu
  • Praia de Bombas platja
    740 m
    aprox. 15 min a peu
  • Praia de Bombinhas platja
    1,5 km
    aprox. 30 min a peu
  • Morro do Ventura cim
    1,7 km
  • Praia Retiro dos Padres platja
    2,8 km
  • Praia do Mariscal platja
    3,5 km
  • Praia de Porto Belo platja
    4,3 km
  • Praia de Morrinhos platja
    4,4 km

Remuntadors i telefèrics

  • Teleférico remuntador
    18,5 km

Aeroports

  • Aeroporto Internacional de Navegantes Ministro Victor Konder aeroport
    33,0 km
  • Aeroporto Internacional de Florianópolis Hercílio Luz aeroport
    58,6 km

Instal·lacions de l’allotjament

Llista completa de serveis i instal·lacions disponibles a l’allotjament.

Altres

  • Habitacions familiars
  • Aire condicionat
  • Habitacions per a no fumadors
  • Prohibit fumar a tot l'allotjament

Animals de companyia

  • S’admeten animals de companyia. Sense càrrecs.

Aparcament

  • Aparcament a l'allotjament

Seguretat d'aliments i begudes

  • S'han desinfectat tots els plats, coberts, gots i altres estris per a la taula

Activitats

  • Platja

Neteja i desinfecció

  • L'allotjament o unitat es desinfecta després de cada estada

Opinió

El que els hostes valoren aquí

Comentaris reals d’hostes que s’hi han allotjat.

Llegeix totes les opinions
10,0 / 10
Excepcional 1 opinions Booking.com
Comentaris fiables dels hostes Els enllaços independents a opinions ajuden els hostes a comparar experiències reals abans de reservar.
Comparteix la teva experiencia La teva opinió ajuda futurs viatgers a triar l’allotjament adequat amb més confiança.
Preguntes i respostes - Apartamento Edifício Orlando
Quines són les coordenades GPS de Apartamento Edifício Orlando?

Les coordenades GPS de Apartamento Edifício Orlando són -27.145392, -48.504385.

Quins són els horaris d’entrada i sortida a Apartamento Edifício Orlando?

L’entrada a Apartamento Edifício Orlando comença a les 14:00 i la sortida és fins a les 10:00.

Quins tipus d’habitació puc reservar a Apartamento Edifício Orlando?

Les opcions d’habitació a Apartamento Edifício Orlando inclouen: Apartament 2 Habitacions.

Puc portar una mascota a Apartamento Edifício Orlando?

S’admeten animals de companyia. Sense càrrecs.

Com puc contactar amb Apartamento Edifício Orlando?

Després de reservar a Apartamento Edifício Orlando, es comparteixen les dades de contacte de l’amfitrió perquè puguis contactar directament amb l’allotjament.

Quina distància hi ha fins a «Aeroporto Internacional de Navegantes Ministro Victor Konder»?

«Aeroporto Internacional de Navegantes Ministro Victor Konder» és a una distància de 33,0 km.

Quant es triga aproximadament a arribar a peu a «Mirante José Estêvão Filho»?

El trajecte a peu fins a «Mirante José Estêvão Filho» s’estima en 30 minuts. La distància en línia recta és de 1,6 km.

Descobreix Bombinhas

Troba més allotjaments a Bombinhas

Descobreix els allotjaments a Bombinhas per tipus d’establiment.

Mostra tots els allotjaments a Bombinhas