Bardzo dobry
8,3 /10

Ocena na podstawie 46 opinii

Filtry
Sprawdź lokalizację
Dodaj opinię
Oferty promocyjne

Anna, Nunspeet

●●●●
Rezerwacja, noclegi, opinie gości, galeria zdjęć, ceny
  • Hoogwolde 5, Bungalow 4, 8072 PW Nunspeet, Holandia Holandia - Pokaż na mapie
8,3 /10
Bardzo dobry
Rodzaj obiektu: Apartament
Sprawdź cenę
Krótki opis

Obiekt Anna położony jest w miejscowości Nunspeet i oferuje ogród, taras oraz bezpłatne Wi-Fi. Obiekt oferuje widok na ogród dla gości do podziwiania. Okolica apartamentu jest idealna do trekkingu, wędkarstwa i jazdy na rowerze. Bezpłatny prywatny parking jest dostępny dla gości na miejscu.

W apartamencie zapewniono kilka sypialni (3), kuchnię z lodówką i piekarnikiem, telewizor, część wypoczynkową oraz łazienkę (1) z prysznicem. Pościel i ręczniki są dostępne za dodatkową opłatą.

Odległość ważnych miejsc od obiektu: Park małp Apenheul – 26 km, Dinoland Zwolle – 28 km. Lotnisko Lotnisko Amsterdam-Schiphol znajduje się 84 km od obiektu.

Udogodnienia
Mamy nadzieję, że ten post pozwolił Ci lepiej zrozumieć nasz pokój w obiekcie Anna i to, jak dostęp jest przyznawany za pomocą kluczy. Jeśli masz jakieś pytania lub chciałbyś umówić się na wizytę, nie wahaj się z nami skontaktować. Dziękujemy za przeczytanie! Mamy dostęp do WiFi dla wszystkich naszych gości, więc możesz surfować po sieci od razu po przyjeździe. Z przykrością informujemy, że niestety, ze względu na naszą politykę dotyczącą zakwaterowania gości, trzymanie zwierząt domowych nie jest dozwolone. Nasz obiekt Anna oferuje w pełni wyposażoną kuchnię, dzięki czemu mogą Państwo przygotować pyszne posiłki i napoje podczas pobytu! Dziś jest idealny dzień, aby do nas dołączyć! Nie przegapcie Państwo tej wspaniałej okazji, przyjdźcie do nas, aby doświadczyć wszystkiego, co mamy do zaoferowania.

Hotele i noclegi w pobliżu Landgoedhotel Villa Vennendal (48 m), Bungalow 6 personen (410 m), Hotel de Hoeve van Nunspeet (420 m), Koetshuis Nunspeet (436 m), Boslodges Veluwe (522 m), Huize Nuwenspete (656 m), Royanne (661 m), Huusje18 (672 m), Dorpsherberg De Roskam (699 m), Huusje21 (716 m),

English Deutsch Français Español Català Italiano Nederlands Português Norsk Suomi Svenska Dansk Čeština Ελληνικά Русский 日本語 [Nihongo] 简体中文 [Zhongwen]
Ważne informacje

W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
Pościel i ręczniki nie są wliczone w cenę pokoju. Goście mogą wypożyczyć je w cenie 8.0 EUR za osobę lub przywieźć własne.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)

Zobacz dostępne terminy
Rodzaje pokoi / apartament
Apartament z 3 sypialniamiOpis pokoju
Więcej
Zdjęcia pokoju Apartament z 3 sypialniami
Udogodnienia w pokoju
  • sprzęt do prasowania ubrań,
  • kosze na śmieci,
  • szafa lub garderoba na odzież,
  • dźwiękoszczelność,
  • gniazdo elektryczne przy łóżku,
  • urządzenie do prasowania ubrań,
  • podłoga z drewna lub parkietu,
  • podłoga pokryta płytkami ceramicznymi lub marmurowymi,
  • bębnowa suszarka do ubrań,
  • środki czystości,
  • obszar wypoczynkowy,
  • instalacja grzewcza,
  • suszarka na odzież,
  • osobne wejście do pokoju,
  • maszyna do prania ubrań,
  • kanapa do relaksu,
  • łóżeczka dziecięce / kojce,
  • wieszak na ubrania
Łazienka
  • toaleta,
  • prysznic,
  • prywatna łazienka
Media/Technologia
  • telewizor z płaskim ekranem,
  • odtwarzacz DVD
Posiłki i napoje
  • krzesełko dziecięce,
  • ekspres do kawy,
  • kuchnia,
  • kuchenka mikrofalowa,
  • stół,
  • strefa jadalna,
  • czajnik elektryczny,
  • kuchenka gazowa,
  • stół na dworze,
  • kieliszki do wina,
  • lodówka,
  • meble ogrodowe,
  • urządzenia kuchenne,
  • płyta indukcyjna
Usługi dodatkowe
  • ręczniki / pościel (dodatkowo płatne),
  • dostęp do kluczy
Okolica i widok
  • widok,
  • widok na spokojną ulicę,
  • taras z widokiem,
  • widok na ogród
Rozkład
  • szyba / szyby
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
  • prysznic z wejściem bezprogowym
Cechy budynku
  • osobny budynek
Usługi dla rodzin i oferta rozrywkowa
  • gry planszowe i puzzle
Bezpieczeństwo
  • czujnik dymu

Featuring 3 bedrooms, this spacious apartment offers 1 bathroom with a walk-in shower, a seating area and terrace where you can relax. In the kitchen, guests will find a stovetop, a refrigerator, kitchenware and an oven. The apartment provides a washing machine, a private entrance, soundproof walls, a TV, as well as garden views. The unit has 5 beds.

Opinie o obiekcie Anna

Wybierając Anna, zapoznaj się z opiniami innych gości.

Dodaj opinię i ocenę
Podziel się wrażeniami związanymi z pobytem w tym miejscu
Dodaj opinię

Ceny w hotelu Anna

Ceny w hotelu Anna zaczynają się od:
Chcesz zobaczyć ceny i najlepsze oferty? Wystarczy wybrać daty.

Sprawdź cenę

Udogodnienia w obiekcie Anna

Ogólne Ogólne

miejsce parkingowe, parking bezpłatny, parking prywatny

Rekreacja Rekreacja

teren golfowy (w odległości 3 km), łowienie ryb, surfing, wycieczki piesze, rowerowe wyprawy, bowling, jeździectwo, gry w squasha, golf miejski, akwapark, galerie sztuki, wycieczki piesze, wycieczki rowerowe, zwiedzanie miejscowych zabytków

Usługi Usługi

dostęp do sieci internetowej, Bezprzewodowy Internet, bezpłatny dostęp do WiFi

Posiłki i napoje Posiłki i napoje

bar z przekąskami

Basen i odnowa biologiczna Basen i odnowa biologiczna

wellness i centrum relaksu, łaźnia na otwartym powietrzu, publiczna łaźnia

Transport Transport

parking przy drodze

Usługi recepcji Usługi recepcji

indywidualne procesy meldowania / wymeldowania, Możliwość otrzymania faktury za pobyt

Pomieszczenia ogólnodostępne Pomieszczenia ogólnodostępne

zielony ogród, przestronny taras, wyposażenie ogrodowe

Sklepy Sklepy

salon fryzjerski / centrum urody

Różne Różne

system ogrzewania, absolutny zakaz palenia, wejście przy użyciu klucza

Bezpieczeństwo Bezpieczeństwo

gaśnice przeciwpożarowe

Usługi/urządzenia dotyczące bezpieczeństwa Usługi/urządzenia dotyczące bezpieczeństwa

Obsługa stosuje się do zaleceń bezpieczeństwa wyznaczonych przez lokalne władze

Dystans społeczny Dystans społeczny

Zameldowanie/wymeldowanie bez kontaktu fizycznego, Dostępne są transakcje bez użycia gotówki, Przestrzegane są zalecenia dotyczące zachowania odległości społecznej

Sprzątanie i dezynfekcja Sprzątanie i dezynfekcja

Stosowane są środki chemiczne do czyszczenia, które skutecznie hamują rozwój koronawirusa, Materiały takie jak pościel, ręczniki czy inny tekstylia prane są zgodnie z zaleceniami władz miejscowych, Pokoje są poddawane dezynfekcji pomiędzy kolejnymi pobytami gości, Pokoje są zabezpieczane po sprzątaniu aż do momentu przyjazdu kolejnych gości

Internet Internet

Darmowe Wi-Fi! Usługi internetowe są dostępne. WiFi jest dostępne. Darmowe WiFi jest dostępne.

Parking Anna Parking

Parkowanie gratis! Bezpłatny parking jest dostępny. Prywatny parking jest dostępny. Parking na ulicy jest dostępny.

Zasady działalności obiektu Anna

Zameldowanie Anna Zameldowanie

od 15:00:00 do 18:00:00

Wymeldowanie Anna Wymeldowanie

od 08:00:00 do 10:00:00

Dzieci i dodatkowe łóżka Dzieci i dodatkowe łóżka

Dzieci w wieku od 0 do 2 lat płacą 5.00 EUR za noc, korzystając z łóżeczka. Goście muszą mieć co najmniej 18 lat, aby się zameldować. Akceptujemy dzieci w każdym wieku.

Zwierzęta Zwierzęta

Zwierzęta nie są akceptowane.

Personel mówi w nastepujących językach: Personel mówi w nastepujących językach:
   
Sposoby kontaktu Anna Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail

Atrakcje i lokalizacja Anna w miejscowości Nunspeet

 
Najczęściej Zadawane Pytania (FAQ)
Współrzędne GPS obiektu Anna.

Dzięki tym współrzędnym możesz błyskawicznie wskazać obiekt Anna! - 52.369841,5.78756

Czy obiekt Anna oferuje bezpłatny dostęp do internetu?

Anna zapewnia idealną ucieczkę od rzeczywistości, z darmowym, szybkim internetem. Niezależnie od tego, czy oglądasz filmy, czy po prostu przeglądasz media społecznościowe, Anna zaspokoi Twoje (cyfrowe) potrzeby!

Czy przy Anna można zaparkować za darmo?

Szukasz miejsca do zaparkowania? Nie szukaj dalej! Naszobiekt oferuje bezpłatny parking dla wszystkich swoich gości, dzięki czemu Twój pobyt będzie jeszcze przyjemniejszy!

Kiedy można się zameldować i wymeldować z nieruchomości Anna?

Zameldowanie w obiekcie Anna rozpoczyna się o 15:00:00, a wymeldować się można do 10:00:00.

Sposoby kontaktu z obiektem Anna?

Gdy dokonają Państwo rezerwacji w obiekcie Anna, udostępnimy dane kontaktowe Twojego gospodarza, tak aby można było się z nim skontaktować bezpośrednio.

Miasta cieszące się największą popularnością: Holandia.