1/10

Huoneisto

aday - Luxurious 3 bedroom - Modern Living Apartment

hasserisvej, 102, 9000 Aalborg, TanskaNäytä kartta

Kolmen makuuhuoneen huoneisto 9 henkilöä Tanska
★ 5,4/105,4 Asiakasarvio 9 arvostelua Booking.com
▦ 11 Huonevaihtoehdot 9 henkilölle
✓ 2323 Mukavuudet Mukavuudet ja varustelu
Perhehuoneita
Pysäköinti paikan päällä
Nopea sisään-/uloskirjautuminen
Lämmitys
Savuttomia huoneita

Tietoa majoituspaikasta

Majoittumisesi kohteessa aday - Luxurious 3 bedroom - Modern Living Apartment

Aday - Luxurious 3 bedroom - Modern Living Apartment (Aalborg) tarjoaa maksutonta yksityistä pysäköintiä paikan päällä.

Majoittujille on tarjolla maksuton Wi-Fi koko majoituspaikassa.

Majoituspaikasta on 1 km kohteeseen ”Aalborg Congress” ja alle 1 km kohteeseen ”Aalborg Zoo”. Lentoasema ”Aalborg ” sijaitsee 6 km päässä majoituspaikasta.

Majoituksesta voi saada laskun. Sisään- ja uloskirjautuminen voidaan hoitaa ilman fyysistä kontaktia. Majoituspaikka tarjoaa nopean sisään- ja uloskirjautumisen.

Uloskirjautuminen tapahtuu viimeistään klo 10:00.

Majoituspaikka vastaanottaa kaikenikäisiä lapsia.

Huoneet ja varustelu

Pinta-alaa huoneistossa on 160 m², ja makuuhuoneita on 3. Majoittua voi enintään 9 henkilöä. Vuoteina on 1 yhden hengen vuode, 1 super king size -vuode ja 1 king size -vuode. Huoneistossa vieraiden käytössä on poreallas. Omassa kylpyhuoneessa on kylpyamme, suihku ja hiustenkuivaaja. Keittiön varustukseen kuuluu astianpesukone, keittotaso ja kahvinkeitin.

Näytä lisää Näytä vähemmän

Huoneet

Huonevaihtoehdot

Vertaile saatavilla olevia huoneita ja valitse oleskeluusi parhaiten sopiva vaihtoehto.

Kolmen makuuhuoneen huoneisto — 160 m²

  • 9 henkilöä
  • 3 makuuhuonetta
  • 160 m²

Huone 1 - 1 super king size -vuode, Huone 2 - 1 king size -vuode

Kohokohdat
  • Oma kylpyhuone
  • Lämmitys
  • Taulu-tv
  • Kirjoituspöytä
  • Kylpyamme
  • Suihku
  • Kylpyamme tai suihku
  • Enintään 9 henkilöä
  • Pinta-ala: 160 m²

Käytännön tietoa majoittumisesta

Sisäänkirjautuminen

16:00–00:00

Uloskirjautuminen

Viimeistään klo 10:00

Sisäänkirjautumisen vähimmäisikä

18 vuotta

Lemmikit

Lemmikit eivät ole sallittuja.

Lapset ja lisävuoteet

Lisävuode (ikä vuosina: 0+). Maksu on DKK 350 yöltä. Vauvansänky (ikä vuosina: 0–2). Maksu on DKK 200 yöltä. Sisäänkirjautumisen alaikäraja: 18 vuotta. Kaikenikäiset lapset ovat tervetulleita.

Tärkeää tietoa

Polttarit ja vastaavat juhlat eivät ole sallittuja tässä majoituspaikassa.

Pysäköinti

Henkilökunnan puhumat kielet
tanska englanti espanja romania

Lähialueen opas

Mitä kohteen aday - Luxurious 3 bedroom - Modern Living Apartment lähellä on?

Tutustu lähialueen nähtävyyksiin, luontokohteisiin ja pysäkkeihin.

Poimintoja lähialueelta

  • Näköalapaikka ”Aalborgtårnet” sijaitsee 390 m päässä majoituspaikasta linnuntietä.

  • Suojelualue ”Hvilehøj - Signalbakken” sijaitsee 3,4 km päässä majoituspaikasta linnuntietä.

  • Rautatieasema ”Aalborg Vestby” sijaitsee linnuntietä 960 m päässä. Kävelyyn arvioidaan kuluvan noin 20 minuuttia.

Nähtävyydet ja hyödylliset paikat

Nähtävyydet

  • Aalborgtårnet näköalapaikka
    390 m
    noin 10 min kävellen
  • Kunsten museo
    390 m
    noin 10 min kävellen
  • Aalborg Teater teatteri
    910 m
    noin 20 min kävellen
  • Aalborg Zoo eläintarha
    1,0 km
    noin 20 min kävellen
  • Aalborg Historiske Museum museo
    1,0 km
    noin 20 min kävellen
  • Budolfi Kirke katedraali
    1,1 km
    noin 20 min kävellen
  • Aalborghus linna
    1,5 km
    noin 30 min kävellen
  • Utzon Center museo
    1,6 km
    noin 30 min kävellen
  • Aalborg Søfarts- og Marinemuseum museo
    1,6 km
    noin 30 min kävellen
  • Aalborg Forsvars- og Garnisonsmuseum museo
    1,7 km
    noin 30 min kävellen

Luonto

  • Kildeparken puisto
    840 m
    noin 15 min kävellen
  • Vestre Bådehavn venesatama
    1,4 km
    noin 25 min kävellen
  • Bejsebakke vuorenhuippu
    1,4 km
  • Aalborg Skudehavn venesatama
    1,5 km
    noin 30 min kävellen
  • Aalborg Miniby puisto
    1,6 km
    noin 30 min kävellen
  • Nørresundby Lystbådehavn venesatama
    1,7 km
    noin 30 min kävellen
  • Karolinelund puisto
    1,9 km
    noin 35 min kävellen
  • Hvilehøj - Signalbakken suojelualue
    3,4 km

Joukkoliikenne

  • Aalborg rautatieasema
    960 m
    noin 20 min kävellen
  • Aalborg Vestby rautatieasema
    960 m
    noin 20 min kävellen
  • Aalborg Busterminal linja-autoasema
    1,1 km
    noin 20 min kävellen
  • Lindholm rautatieasema
    2,4 km
    noin 45 min kävellen

Hissit ja köysiradat

  • Aalborg Cable Park hiihtohissi
    2,4 km
    noin 45 min kävellen
  • Aalborg Cable Park hiihtohissi
    2,4 km
    noin 45 min kävellen

Lentoasemat

  • Aalborg Lufthavn lentoasema
    5,0 km
  • Thisted Lufthavn lentoasema
    72,4 km

Majoituspaikan mukavuudet

Täydellinen luettelo majoituspaikan palveluista ja mukavuuksista.

Sekalaista

  • Perhehuoneita
  • Lämmitys
  • Savuttomia huoneita
  • Pääsy avaimilla
  • Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)

Pysäköinti

  • Pysäköinti paikan päällä

Vastaanottopalvelut

  • Nopea sisään-/uloskirjautuminen
  • Kuitti saatavilla
  • Yksityinen sisään-/uloskirjautuminen

Ruoka- ja juomatarjoilu

  • Kaikki lautaset, aterimet, lasit ja muut syömiseen tarvittavat välineet on puhdistettu huolellisesti

Fyysisen etäisyyden pitäminen

  • Mahdollisuus maksaa muuten kuin käteisellä
  • Sisään- ja uloskirjautuminen ilman fyysistä kontaktia
  • Fyysistä etäisyyttä koskevia ohjeistuksia noudatetaan

Siivous ja desinfiointi

  • Siivoamiseen käytetään kemikaaleja, jotka torjuvat koronavirusta tehokkaasti
  • Majoitustilat desinfioidaan yöpymisten välillä
  • Majoitustilat suljetaan siivouksen jälkeen
  • Majoituspaikan siivoamisesta vastaavat ammattitaitoiset siivousalan yritykset
  • Liinavaatteet, pyyhkeet ja pyykki pestään paikallisten viranomaisten ohjeiden mukaisesti

Turvallisuus

  • Palosammuttimet
  • Palovaroittimet

Turvallisuus

  • Ensiapupakkaus saatavilla
  • Henkilökunta seuraa paikallisten viranomaisten turvallisuusohjeita

Siivouspalvelut

  • Päivittäinen siivous

Arvostelu

Mitä vieraat arvostavat täällä

Aitoa palautetta täällä yöpyneiltä asiakkailta.

Lue kaikki arviot
5,4 / 10
Asiakasarvio 9 arvostelua Booking.com
Luotettava asiakaspalaute Riippumattomat arvostelulinkit auttavat asiakkaita vertailemaan todellisia majoituskokemuksia ennen varausta.
Jaa kokemuksesi Arvostelusi auttaa tulevia matkailijoita valitsemaan sopivan paikan varmemmin.
Kysymyksiä ja vastauksia - aday - Luxurious 3 bedroom - Modern Living Apartment
Mitkä ovat kohteen aday - Luxurious 3 bedroom - Modern Living Apartment GPS-koordinaatit?

Kohteen aday - Luxurious 3 bedroom - Modern Living Apartment GPS-koordinaatit ovat 57.045189, 9.901612.

Mitkä ovat sisään- ja uloskirjautumisajat kohteessa aday - Luxurious 3 bedroom - Modern Living Apartment?

Sisäänkirjautuminen kohteessa aday - Luxurious 3 bedroom - Modern Living Apartment alkaa klo 16:00 ja uloskirjautuminen on mahdollista klo 10:00 asti.

Mitä huonetyyppejä voin varata kohteessa aday - Luxurious 3 bedroom - Modern Living Apartment?

Kohteen aday - Luxurious 3 bedroom - Modern Living Apartment huonevaihtoehtoihin kuuluvat: Kolmen makuuhuoneen huoneisto.

Miten voin ottaa yhteyttä kohteeseen aday - Luxurious 3 bedroom - Modern Living Apartment?

Kun olet tehnyt varauksen kohteessa aday - Luxurious 3 bedroom - Modern Living Apartment, isännän yhteystiedot jaetaan, jotta voit ottaa yhteyttä majoituspaikkaan suoraan.

Kuinka pitkä linnuntie-etäisyys kohteeseen Aalborg Zoo on?

Majoituspaikan ja kohteen Aalborg Zoo välinen etäisyys on 1,0 km linnuntietä. Arvioitu kävelyaika on noin 20 minuuttia.

Tutustu kohteeseen Aalborg

Löydä lisää majoituspaikkoja kohteessa Aalborg

Tutustu kohteen Aalborg majoituspaikkoihin majoitustyypin mukaan.

Näytä kaikki majoituspaikat kohteessa Aalborg