Over de accommodatie
Je verblijf bij aday - Pedestrian Beautiful 4 bedroom Apartment
Het appartement heeft 4 slaapkamers, een woonkamer, een volledig uitgeruste keuken met een koelkast en koffiezetapparaat, en 1 badkamer met een douche en een haardroger. Handdoeken en beddengoed worden bij het appartement verzorgd.
Aday - Pedestrian Beautiful 4 bedroom Apartment is gelegen op een paar minuten lopen van Monastry of the holy ghost, 6 minuten lopen van Aalborghus en 300 meter van Aalborg Historical Museum, en biedt accommodatie in Aalborg. Dit appartement ligt op 7 minuten lopen van Vor Frue Church en 1,9 km van Jens Bangs Stenhus.
Populaire bezienswaardigheden in de buurt van het appartement zijn Budolfi Cathedral, Aalborg Congress & Culture Centre en treinstation Aalborg. Vliegveld Luchthaven Aalborg ligt op 5 km van de accommodatie.
Kamers en voorzieningen
Het appartement heeft 4 slaapkamers op een oppervlakte van 177 m². Er is ruimte voor maximaal 8 personen. De bedindeling bestaat uit 2 superkingsize bedden en 2 kingsize bedden. De badkamer is privé en heeft een bad of douche en een föhn. De keuken heeft een vaatwasser, een oven en een magnetron. De comfortvoorzieningen omvatten verwarming.