Tietoa majoituspaikasta
Majoittumisesi kohteessa ペンションレークサイド
Majoituspaikalla ペンションレークサイド (Otsu) on yksityinen ranta-alue. Majoituspaikka tarjoaa yleisen kylpytilan.
Saatavilla on yksityistä pysäköintiä paikan päällä. Majoituspaikassa on grillausvälineet, puutarha ja yhteinen oleskelutila. Majoittujille on tarjolla ilmastointi ja maksuton Wi-Fi koko majoituspaikassa.
Majoituspaikka voi antaa laskun oleskelusta. Majoituspaikka tarjoaa yksilöllisen sisään- ja uloskirjautumisen. Asiakkaat voivat asioida japania puhuvan henkilökunnan kanssa.
Majoituspaikka vastaanottaa kaikenikäisiä lapsia. Lemmikkien kanssa majoittuminen ei ole sallittua.
Majoituspaikasta 3 km:n säteellä on golfkenttä. Majoituspaikasta on 79 km lentoasemalle ”Itami ”.
Huoneet ja varustelu
Kohteen ペンションレークサイド majoitusvalikoimaan kuuluvat huoneet ja studiohuoneistot, yhteensä 5 majoitusyksikköä, joiden pinta-alat vaihtelevat 9 ja 18 m²:n välillä. Valittavana on majoitusta eri seurueille, sillä enimmäishenkilömäärä on 1 ja 4 välillä. Nukkumapaikkoina perhehuoneessa, jonka pinta-ala on 14 m², on 4 futonia.
Kaikissa huoneissa ja kaikissa studiohuoneistoissa on lämmitys. Varustukseen kuuluu taulu-tv. Varustukseen kaikissa huoneissa ja kaikissa studiohuoneistoissa kuuluu tohvelit.