Over de accommodatie
Je verblijf bij ЯрДана
Elke unit heeft een volledig uitgeruste keuken met een eettafel, een flatscreen-tv en een eigen badkamer met bad en een haardroger. Er zijn ook een koelkast, kookplaat en een waterkoker.
ЯрДана in Skhidnitsa biedt accommodatie met uitzicht op de stad, een tuin, een privéstrand, een terras en een barbecue. Zowel WiFi als privéparkeren is bij de homestay gratis toegankelijk.
Je kunt bij ЯрДана uitstekend tafeltennissen, of in de omgeving wandelen of skiën.
Kamers en voorzieningen
Bij ЯрДана zijn er 14 kamers, studio’s en vakantiehuizen van 14 tot 55 m². De indelingen variëren van 1 tot twee slaapkamers. Het maximale aantal gasten varieert van 2 tot 5 personen, afhankelijk van het verblijf. De bedindeling in de grootste familiekamer bestaat uit 1 superkingsize bed en 2 slaapbanken.
De eigen badkamer in alle kamers, in alle studio’s en in alle vakantiehuizen heeft een bad of douche en een föhn. Alle kamers, alle studio’s en alle vakantiehuizen bieden uitzicht op de bergen, uitzicht op de tuin en uitzicht op de binnenplaats.