Tietoa majoituspaikasta
Majoittumisesi kohteessa #良いロケーション #割引セール #BBQ可能 #長期滞在歓迎 -- Kokopelli House NAGO --
#良いロケーション #割引セール #BBQ可能 #長期滞在歓迎 -- Kokopelli House NAGO -- tarjoaa asiakkailleen ilmastoinnin. Majoituspaikka tarjoaa maksutonta yksityistä pysäköintiä paikan päällä.
Asiakkailla on käytettävissään grillausvälineet, ja tarjolla on myös terassi. Majoituspaikassa on pesulapalveluja ja maksuton Wi-Fi.
Asiakkaat voivat kirjautua sisään klo 16:00–23:00 ja ulos viimeistään klo 10:00. Sisään- ja uloskirjautuminen voidaan hoitaa ilman fyysistä kontaktia. Majoituspaikan henkilökunta puhuu japania.
Majoituspaikka vastaanottaa kaikenikäisiä lapsia. Majoituspaikka ei salli lemmikkejä.
Majoituspaikasta on 200 m rannalle ”Sumuide Beach”. Lentoasema ”Naha ” sijaitsee 83 km päässä majoituspaikasta.
Huoneet ja varustelu
Huvilassa on kolme makuuhuonetta ja pinta-alaa 101 m². Majoittua voi enintään 12 henkilöä. Vuoteina on 6 parivuodetta. Omassa kylpyhuoneessa on kylpyamme, suihku ja hiustenkuivaaja. Ulkotiloihin liittyvinä mukavuuksina huvilassa on parveke. Keittiön varustukseen kuuluu keittotaso, uuni ja mikroaaltouuni.