Tietoa majoituspaikasta
Majoittumisesi kohteessa 群青の間
群青の間 (Okayama) tarjoaa asiakkailleen ilmastoinnin.
Asiakkaat voivat kirjautua sisään klo 15:00–23:30 ja ulos viimeistään klo 10:00. Majoituspaikan henkilökunta puhuu japania.
Lapset voivat majoittua 6 vuoden iästä alkaen. Sisäänkirjautuvan asiakkaan on oltava vähintään 18 vuoden ikäinen.
”Houkancho Shopping Street” sijaitsee 400 m päässä majoituspaikasta, ja kohteeseen ”Rian Bunko Art Museum” on 700 m. Lentoasema ”Okayama ” sijaitsee 14 km päässä majoituspaikasta.
Huoneet ja varustelu
Pinta-alaa kahden hengen huoneessa parivuoteella on 13 m², ja majoittujien enimmäismäärä on 3. Vuoteina on 3 futonia. Omassa kylpyhuoneessa on kynnyksetön suihku ja hiustenkuivaaja. Kahden hengen huoneessa parivuoteella ruoanvalmistuksen varustukseen kuuluu mikroaaltouuni, jääkaappi ja keittiövälineet. Käytettävissä on ilmastointi ja lämmitys. Varustukseen kuuluu pesukone.