Obiekt Петров 3 oferuje bezpłatne Wi-Fi oraz widok na ogród. Położony jest on w miejscowości Bŭnzareto. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Szczyt Szipka – 18 km, Sokolski Monastery – 38 km. Taras i bezpłatny prywatny parking są dostępne na miejscu. W okolicy w odległości 34 km znajduje się Muzeum etnograficzne Etar.
W apartamencie z 1 sypialnią zapewniono klimatyzację oraz salon. Telewizor z płaskim ekranem jest częścią wyposażenia. Na miejscu znajduje się kuchnia.
Lotnisko Lotnisko Płowdiw znajduje się 138 km od obiektu.
Hotele i noclegi w pobliżu empi (0 m), Sali (0 m), Апартамент АКЦЕНТ (0 m), Del Sol Private Apartments (0 m), VODENICATA 5B8 Apartment Sveti Vlas (0 m), Sergey appartment (0 m), Apartments next to the sea (0 m), Sea view and more (0 m), Relaxation and comfort (0 m), Каравана Робинзон Крузо (0 m),
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Jest to apartament z kuchnią, w której można przygotowywać posiłki i przechowywać żywność. Ten przestronny, klimatyzowany i ogrzewany apartament wyposażony jest w pralkę i oferuje taras z widokiem na ogród. Do dyspozycji gości są 2 łóżka.
Wybierając Петров 3, zapoznaj się z opiniami innych gości.
Ceny w hotelu Петров 3 zaczynają się od:
Chcesz zobaczyć ceny i najlepsze oferty? Wystarczy wybrać daty.
miejsce parkingowe, parking bezpłatny, parking na terenie obiektu, parking prywatny, Bezpłatne WiFi w całym budynku
dostęp do sieci internetowej, Bezprzewodowy Internet, bezpłatny dostęp do WiFi
przestronny taras
absolutny zakaz palenia, system klimatyzacji
Darmowe Wi-Fi! Usługi internetowe są dostępne. WiFi jest dostępne. Darmowe WiFi jest dostępne. WiFi jest dostępne we wszystkich obszarach.
Parkowanie gratis! Bezpłatny parking jest dostępny. Parking jest dostępny na miejscu. Prywatny parking jest dostępny.
od 15:00:00 do 18:00:00
od 08:00:00 do 11:00:00
Dzieci w wieku od 0 do 3 lat przebywają bezpłatnie, korzystając z łóżeczka. Goście muszą mieć co najmniej 18 lat, aby się zameldować. Akceptujemy dzieci w każdym wieku.
Zwierzęta nie są akceptowane.
Odkrywanie obiektu Петров 3 nigdy nie było prostsze - wystarczy, że wpiszesz ich współrzędne i będziesz tam w mgnieniu oka! - 42.733883,25.48583
Петров 3 ma specjalną gratkę dla swoich gości - darmowy internet! Więc nie martw się o przekroczenie limitów danych podczas pobytu!
Podróżujący po drogach cieszą się! Nasz obiekt zapewnia bezpłatny parking, więc możesz spać spokojnie wiedząc, że Twój samochód jest bezpiecznie zaparkowany na czas pobytu.
Zameldowanie w obiekcie Петров 3 rozpoczyna się o 15:00:00, a wymeldować się można do 11:00:00.
Gdy dokonają Państwo rezerwacji w obiekcie Петров 3, udostępnimy dane kontaktowe Twojego gospodarza, tak aby można było się z nim skontaktować bezpośrednio.
Bułgaria — hotele — Park-Hotel Yambol, Borovets Forest view (A56), Spacious, 1 Bed Apt, Dawn Park, Cozy apartment in luxury SPA resort St Ivan Rilski Bansko -free wellness & parking-, АПАРТАМЕНТ за гости ВАЛЕНТИНА,
Więcej celów podróży — Hotele Ngatangiia, Hotele Lepetani, Hotele Nieuw Nickerie, Hotele Siteki, Hotele Liatonou,









