Celkové hodnocení hotelu
ペンション波 se nachází v destinaci Ufugumui a poskytuje zahradu, bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách a neplacené soukromé parkoviště pro hosty, kteří přijedou autem. Jen 800 metrů odtud se nachází Pláž Gorilla Chop Beach a Nakidžin gusuku je 10 km daleko. Zhruba 36 km od ubytování se nachází Onna-son Community Center, 49 km daleko je Maeda Cape a 8,5 km Akvárium Okinawa Churaumi. Všechny pokoje mají balkon.
Všechny pokoje v ubytování ペンション波 mají klimatizaci, psací stůl, vlastní koupelnu, TV s plochou obrazovkou, ložní prádlo a ručníky. Mohou se pochlubit také terasou s výhledem na moře. Vlastní koupelna je vybavená bidetem, bezplatnými toaletními potřebami a fénem. Všechny ubytovací jednotky jsou vybavené mikrovlnnou troubou.
Mořský park Busena se nachází 26 km od ubytování ペンション波. Letiště Yoronjima leží 79 km daleko.
Nedaleké hotely a jiné ubytování 宿かりそめ 別邸 (57 m), Cy MOTOBU - Vacation STAY 98153v (95 m), 瀬底島 目の前がビーチ BBQ可能 広いお庭付きの宿泊施設 瀬底ありがとうハウス (1.32 km), Ocean Terrace Sesoko 101 - Vacation STAY 28609v (1.41 km), オーシャンテラス瀬底 402 (1.43 km), ocean terrace SESOKO 301 (1.43 km), オーシャンテラス瀬底401 (1.43 km), オーシャンテラス瀬底203 (1.43 km), オーシャンテラス瀬底303 (1.43 km),
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.
The twin room offers air conditioning, an electric kettle, a terrace with sea views as well as a private bathroom featuring a bath. The unit offers 2 beds.
Při výběru ペンション波 si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu ペンション波 začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Bezplatné parkování, Parkování v areálu, Soukromé parkovací místo, Wi-Fi v celém objektu
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Zahrada , Patio
Všechny nekuřácké prostory , Klimatizační zařízení
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě. K dispozici je soukromé parkování.
Od 15:00:00 Do 19:00:00
Od 10:00:00 Do 10:00:00
Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Pokud hledáte ペンション波, jejich souřadnice vás tam mohou dostat v žádném okamžiku! - 26.642255,127.884586
Užijte si internet zdarma s námi! ペンション波 nabízí bezplatné Wi-Fi pro všechny naše hosty.
V naší nemovitosti se nemusíte starat o parkování - máme bezplatná parkovací místa, která na vás čekají!
Check-in v ペンション波 začíná na 15:00:00 a check-out je před 10:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na ペンション波, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Japonsko — Toyoko Inn Kawaguchi Ekimae, shuzen tokyo#3 min to station#17 min to Asakusa, 東新宿1004, 夢の宿 東中野 134t, バリベース,
Více destinací — Hotely v North Palmetto Point, Hotely v Matadi, Hotely v Nongo, Hotely v Taurene, Hotely v Murata,





