جليم se nachází v destinaci Alexandria a nabízí bezplatné Wi-Fi. Pláž Shatibi Beach se nachází 1,8 km daleko.
Tento apartmán s klimatizací má 1 ložnici, kuchyň s kompletním vybavením a balkon. K dispozici je TV s plochou obrazovkou.
Mezinárodní letiště Borg el Arab leží 47 km od ubytování.
Nedaleké hotely a jiné ubytování Marassi (0 m), دوبليكس فاخر فيلا للايجار مفروش في ارقي اماكن لوران (0 m), الإسكندرية (0 m), منطقه أبوقير - الاسكندريه (0 m), شقه فى سيدى بشر محمد نجيب (0 m), السرايا (0 m), شقه فى قلب سيدى بشر محمد نجيب قريبه من البحر (0 m), الاسكندريه ش العيسوى حى المنتزه (0 m), San mark apartments sea view family (0 m),
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Provozováno soukromým hostitelem
The apartment's kitchen is available for cooking and storing food. The spacious apartment features air conditioning, a washing machine, heating and a flat-screen TV. The unit has 1 bed.
Při výběru جليم si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu جليم začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Domácí mazlíčci povoleni, Wi-Fi v celém objektu
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Klimatizační zařízení
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.
Parking information is not available.
Od 10:00:00 Do 12:00:00
Od 10:00:00 Do 12:00:00
Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti od 18 let.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
S několika jednoduchými souřadnicemi jste na cestě do جليم v žádném okamžiku! Tak je popadněte a vydejte se na cestu - v této úžasné lokalitě na vás čeká spousta úžasných věcí. - 31.200092,29.918739
جليم ví, jak důležité je být připojen! Hosté mohou nyní během svého pobytu využívat bezplatné připojení k internetu.
Check-in v جليم začíná na 10:00:00 a check-out je před 12:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na جليم, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.





