Tietoa majoituspaikasta
Majoittumisesi kohteessa Ах, морето 2
Ах, морето 2 (Burgas) tarjoaa asiakkailleen uima-altaan. Majoituspaikka tarjoaa maksutonta yksityistä pysäköintiä paikan päällä.
Majoittujille on tarjolla ilmastointi ja maksuton Wi-Fi koko majoituspaikassa. Oleskelun aikana asiakkaille on tarjolla terassi.
Sisäänkirjautuminen on mahdollista klo 14:00–18:00, ja uloskirjautuminen tapahtuu viimeistään klo 12:00. Henkilökunta puhuu venäjää.
Kaikenikäiset lapset ovat tervetulleita. Majoituspaikka ei salli lemmikkejä.
Majoituspaikasta on 8,4 km kohteeseen ”Burgas Saltworks”. Lentoasema ”Burgas ” sijaitsee 12 km päässä majoituspaikasta.
Huoneet ja varustelu
Huoneistossa on yksi makuuhuone ja pinta-alaa 74 m². Majoittua voi enintään 4 henkilöä. Vuoteina on 1 parivuode. Huoneistossa vieraiden käytössä on oma uima-allas. Käytettävissä on lämmitys. Varustukseen kuuluu pesukone.