Podle 47 hodnocení
未来のふるさと村 se nachází v destinaci Jamaguči a nabízí ubytování s koly zdarma, neplaceným soukromým parkovištěm a zahradou. Tokiwa Zoo je 20 km daleko. Tento penzion nabízí bezplatné Wi-Fi. Tokiwa Park se nachází asi 20 km daleko a Tokiwa Museum 20 km. Onda Sports Park se nachází 22 km od tohoto penzionu a Ejio Park 29 km.
Pokoje v ubytování 未来のふるさと村 mají sdílenou koupelnu a mohou se pochlubit také balkonem.
Letiště Yamaguchi Ube leží 23 km od ubytování.
Nedaleké hotely a jiné ubytování Toyoko Inn Shin-yamaguchi-eki Shinkansen-guchi (3.00 km), Hotel Alpha-One Ogori (3.02 km), Comfort Hotel Shin Yamaguchi (3.08 km), Royal Inn Shinyamaguchi Ekimae (3.12 km), シャルマン寺田 アパート1室貸切 素泊まり最大6人宿泊可能 4名様まで同一料金 (10.13 km), メゾンド寺田 アパート1室貸切 素泊まり最大8人宿泊可能 4名様まで同一料金 (12.12 km), HV hygge setouchi - Vacation STAY 09907v (12.17 km), HV hygge setouchi - Vacation STAY 09912v (12.17 km), HV hygge setouchi - Vacation STAY 09914v (12.17 km), HV hygge setouchi - Vacation STAY 09887v (12.17 km),
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.
Hosté, kteří ještě nedovršili věku 18 let, se mohou ubytovat pouze s rodičem nebo zákonným zástupcem.
Provozováno soukromým hostitelem
Tento dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí má kuchyňský kout, kde si můžete připravovat jídlo a ukládat potraviny. V této ubytovací jednotce je 1 postel.
The double room's kitchenette is available for cooking and storing food. The unit offers 4 beds.
The family room's kitchenette is available for cooking and storing food. The unit has 4 futons.
The family room's kitchenette is available for cooking and storing food. This air-conditioned family room has a shared bathroom, tatami, heating as well as a balcony. The unit has 3 futons.
The dormitory room's kitchenette is available for cooking and storing food. This air-conditioned dormitory room has a shared bathroom, tatami and heating. The unit has 6 beds.
The quadruple room's kitchenette is available for cooking and storing food. This quadruple room features a shared bathroom, tatami and heating. The unit offers 4 beds.
This double room provides a shared bathroom, and heating. The double room's kitchenette is available for cooking and storing food. The unit offers 2 beds.
Při výběru 未来のふるさと村 si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu 未来のふるさと村 začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Bezplatné parkování, Parkování v areálu, Soukromé parkovací místo
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Půjčovna aut
Zahrada
Nekuřácké ubytování , Rodinné ubytování , Všechny nekuřácké prostory , Klimatizační zařízení
Požární hlásiče
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě. K dispozici je soukromé parkování.
Od 16:00:00 Do 22:00:00
Od 06:00:00 Do 10:30:00
Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Několika jednoduchými kliknutími můžete najít objekt 未来のふるさと村. Stačí zadat jeho souřadnice do mapové aplikace - jste na cestě k místu v mžiku oka. - 34.080987,131.366477
Užijte si internet zdarma s námi! 未来のふるさと村 nabízí bezplatné Wi-Fi pro všechny naše hosty.
Nemusíte se starat o nalezení parkovacího místa během svého pobytu v tomto objektu - poskytují bezplatné parkování pro všechny své hosty!
Check-in v 未来のふるさと村 začíná na 16:00:00 a check-out je před 10:30:00.
Jakmile provedete rezervaci na 未来のふるさと村, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Japonsko — Shinjuku Granbell Hotel, Kagetsuen, Park Hyatt Niseko Hanazono, YADORU KYOTO HANARE Kagetsu No Yado, 福の荘 美野島,
Více destinací — Hotely v Tsandrypsh, Hotely v Titikaveka, Hotely v Abaga, Hotely v San Diego, Hotely v La Goulette,





