Podle 8 hodnocení
新宿后花园 se nachází v Tokiu a nabízí zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Shosen-ji Temple se nachází jen 1,3 km odtud. V této vile budete mít k dispozici balkon.
Tato vila s klimatizací má 1 ložnici, 1 koupelnu s bezplatnými toaletními potřebami a fénem a posezení. V kuchyni najdete lednici, myčku nádobí a mikrovlnnou troubu a v koupelně je bidet a pantofle.
Seiganji Temple se nachází 1,2 km od ubytování 新宿后花园 a Yayoi Park je 2 km daleko. Letiště Tokio Haneda leží 21 km od ubytování.
Nedaleké hotely a jiné ubytování 6 minutes to Shinjuku, 10 minutes to Shibuya, accommodating 6 people (0 m), Rize Apartments (92 m), Benir Maison Izumi (102 m), 新宿直通6分 渋谷15分 泉町一軒家 最大8名様 (136 m), CuteFamilyHouse! 6minShinjuku 6minSta FreeParking Cozy,Bright KidsFree Under6yrs (138 m), 新宿一站 完全独立3层别墅 3室1厅1浴室2卫生间 全新装修 最大12人 near Shinjuku MAX12P (141 m), Rakuna Inn 寛 sasazuka3 (245 m), Elixir Maison Daitabashi (251 m), Corent代田橋 (270 m), Garden House (274 m),
Provozováno soukromým hostitelem
This villa features a hot tub. Featuring a private entrance, this air-conditioned villa comprises a kitchen, 1 bedroom and 1 bathroom with a bath and a shower. The well-fitted kitchen features a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. The villa provides a washing machine, soundproof walls, as well as a terrace and a patio. The unit offers 4 beds.
Při výběru 新宿后花园 si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu 新宿后花园 začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Wi-Fi v celém objektu
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Skladování zavazadel
Zahrada , Patio
Nekuřácké ubytování , Všechny nekuřácké prostory , Klimatizační zařízení
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.
Parking information is not available.
Od 15:00:00
Do 11:00:00
Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií. Ubytování může vyžadovat kauci ve výši 1,000.00 JPY. Způsob platby kauce: cash.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Pokud hledáte objekt 新宿后花园, stačí zadat tyto souřadnice a budete tam, než se nadějete! - 35.673341,139.65901
新宿后花园 je místo, kde se má stát! Užijte si během svého pobytu bezplatný vysokorychlostní internet.
Check-in v 新宿后花园 začíná na 15:00:00 a check-out je před 11:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na 新宿后花园, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Japonsko — The Shinra, MUSE Niseko, Iroha Grand Hotel Matsumoto Eki-Mae, SunSunFujiyama, Sun Sea Cottage - Vacation STAY 75446v,
Více destinací — Hotely v Harrington Hundreds, Hotely v Gibraltar, Hotely v Phumĭ Thnál, Hotely v Gornja Plavnica, Hotely v La Réunion,









