Халбед se nachází v destinaci Armavir a nabízí ubytování s kuchyňským koutem. Ečmiadzinská katedrála se nachází 24 km odtud a Náměstí republiky 45 km. Toto ubytování nabízí soukromý bazén a neplacené soukromé parkoviště.
Arménské národní divadlo opery a baletu se nachází 45 km od ubytování Халбед a Jerevan Brandy Factory 44 km. Mezinárodní letiště Zvartnots leží 33 km daleko.
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
This apartment's standout feature is the private pool. The apartment's kitchenette is available for cooking and storing food. The apartment offers a washing machine. The unit has 1 bed.
Při výběru Халбед si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Халбед začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Bezplatné parkování, Parkování v areálu, Soukromé parkovací místo
Koupací bazén
Všechny nekuřácké prostory
Informace o internetu nejsou k dispozici.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě. K dispozici je soukromé parkování.
Od 10:00:00 Do 11:00:00
Od 11:00:00 Do 11:00:00
Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti od 18 let.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Pokud chcete najít objekt Халбед, stačí zadat tyto souřadnice a rychle se tam dostat! - 40.150161,44.024701
Халбед nabízí hostům něco speciálního - parkování zdarma během jejich pobytu! Vezměte peníze, které byste za to utratili, a místo toho si to užijte.
Check-in v Халбед začíná na 10:00:00 a check-out je před 11:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na Халбед, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Arménie — Bel Apart, PATATES Guesthouse - Private Villa with Garden Near Lake Sevan, Martuni, Eighty Eight Deluxe Hotel & Spa, Saryan House, Luxury house,
Více destinací — Hotely v Krasnopolʼye, Hotely v Al Muwayqi‘ī, Hotely v Jericho, Hotely v Jamestown, Hotely v Argyle International Airport,









