1/10

Privat overnatting

大理朝光田舍

Dali ancient city silver bridge town north five miles bridge 214 national highway east side of the east of the Xing Sheng stone, 671003 da, KinaVis kart

Tomannsrom Deluxe 3 gjester Kina
★ 9,0/109,0 Fantastisk 2 anmeldelser Booking.com
▦ 66 Romalternativer For 3 personer
✓ 4747 Fasiliteter Fasiliteter og utstyr
Frokost i takeaway-beholdere
Familierom
Klimaanlegg
Parkeringsplass på overnattingsstedet
Concierge
Hage

Om overnattingsstedet

Oppholdet ditt på 大理朝光田舍

Boenhetene er utrustet med klimaanlegg, et fullt utstyrt kjøkken med spiseplass, en TV (flatskjerm) og eget bad med dusj, gratis badeprodukter og hårføner. Et kjøleskap finnes også tilgjengelig, i tillegg til vannkoker.

大理朝光田舍 har gratis WiFi og ligger i da. Du kan benytte deg av hagen, fellesloungen og terassen.

À la carte og vegetarisk frokost serveres på 大理朝光田舍.

Chongsheng Three Pagodas ligger 1,8 kilometer fra overnattingsstedet, mens Three Pagodas Reflection Park er 2,5 kilometer unna. Dali Fengyi lufthavn ligger 33 kilometer unna overnattingsstedet.

Rom og fasiliteter

Hos 大理朝光田舍 er det totalt 15 boenheter fordelt på rom, med arealer fra 25 til 60 m². Avhengig av boenheten er det plass til mellom 2 og 4 gjester. I dobbeltrommet «Rom Deluxe med queen-size-seng» består sengeoppsettet av 1 super king-size-seng. På det egne badet i alle rommene finnes dusj uten terskel. I alle rommene finnes uteplass og terrasse. Kjøkkenet har kjøkkenutstyr.

Vis mer Vis mindre

Rom

Romalternativer

Sammenlign tilgjengelige rom og velg det som passer best for oppholdet ditt.

Familierom med fjellutsikt — 35 m²

  • 3 gjester
  • 1 soverom
  • 35 m²

Rom 1 - 1 super king-size-seng og 1 king-size-seng

Høydepunkter
  • Eget bad
  • Klimaanlegg
  • Eget klimaanlegg i boenheten
  • Flatskjerm-TV
  • Skrivebord
  • Fjellutsikt
  • Utsikt mot attraksjon
  • Opptil 3 gjester
  • Areal: 35 m²

Tomannsrom Deluxe — 30 m²

  • 3 gjester
  • 1 soverom
  • 30 m²

Rom 1 - 2 king-size-senger

Høydepunkter
  • Eget bad
  • Klimaanlegg
  • Eget klimaanlegg i boenheten
  • Flatskjerm-TV
  • Skrivebord
  • Utsikt mot attraksjon
  • Vender ut mot rolig gate
  • Opptil 3 gjester
  • Areal: 30 m²

Rom Deluxe med queen-size-seng — 25 m²

  • 3 gjester
  • 1 soverom
  • 25 m²

Rom 1 - 1 super king-size-seng

Høydepunkter
  • Eget bad
  • Klimaanlegg
  • Eget klimaanlegg i boenheten
  • Flatskjerm-TV
  • Skrivebord
  • Fjellutsikt
  • Utsikt mot attraksjon
  • Opptil 3 gjester
  • Areal: 25 m²

Familiesuite Deluxe — 60 m²

  • 3 gjester
  • 1 soverom
  • 60 m²

Rom 1 - 1 super king-size-seng og 1 king-size-seng

Høydepunkter
  • Eget bad
  • Klimaanlegg
  • Eget klimaanlegg i boenheten
  • Flatskjerm-TV
  • Skrivebord
  • Fjellutsikt
  • Utsikt mot attraksjon
  • Opptil 3 gjester
  • Areal: 60 m²

Tremannsrom — 50 m²

  • 4 gjester
  • 1 soverom
  • 50 m²

Rom 1 - 2 super king-size-senger og 1 king-size-seng

Høydepunkter
  • Eget bad
  • Klimaanlegg
  • Eget klimaanlegg i boenheten
  • Flatskjerm-TV
  • Skrivebord
  • Fjellutsikt
  • Utsikt mot attraksjon
  • Opptil 4 gjester
  • Areal: 50 m²
Vis flere (1) Vis færre

Tomannsrom med fjellutsikt — 25 m²

  • 2 gjester
  • 1 soverom
  • 25 m²

Rom 1 - 2 king-size-senger

Høydepunkter
  • Eget bad
  • Klimaanlegg
  • Eget klimaanlegg i boenheten
  • Flatskjerm-TV
  • Skrivebord
  • Fjellutsikt
  • Utsikt mot attraksjon
  • Opptil 2 gjester
  • Areal: 25 m²

Praktisk informasjon om oppholdet

Innsjekking

14:00–18:00

Utsjekking

Frem til kl. 12:00

Minstealder for innsjekking

18 år

Kjæledyr

Kjæledyr er ikke tillatt.

Barn og ekstrasenger

Minstealderen for innsjekking er 18 år. Barn i alle aldre er velkomne.

Viktig informasjon

Utdrikningslag og lignende fester er ikke tillatt på dette overnattingsstedet. Gi overnattingsstedet beskjed om forventet ankomsttid på forhånd. Du kan bruke feltet for spesielle ønsker når du bestiller, eller kontaktopplysningene i bekreftelsen.

Parkering

Språk personalet snakker
engelsk japansk kinesisk

Guide til nærområdet

Hva ligger i nærheten av 大理朝光田舍?

Se severdigheter, naturområder og holdeplasser i nærheten.

Noen steder i nærheten

  • Museet «出土文物陈列馆» ligger 1,2 km unna målt i luftlinje.

  • Parken «天龙八部影视城» ligger 4,0 km fra overnattingsstedet i luftlinje.

  • Flyplassen «大理凤仪机场» ligger 19,0 km unna målt i luftlinje.

Severdigheter og praktiske steder

Severdigheter

  • 出土文物陈列馆 museum
    1,2 km
    omtrent 25 min til fots
  • 大理农村电影历史博物馆 museum
    2,6 km
  • 蒋公祠 museum
    2,6 km
  • 大理非物质文化遗产博物馆 museum
    2,6 km
  • 杨杰故居 monument
    2,6 km
  • 元世祖平云南碑 severdighet
    2,8 km
  • 大理古城 fornøyelsespark
    2,9 km
  • 大理天主教堂 severdighet
    3,1 km
  • 大理市博物馆 museum
    3,3 km
  • 苍山地质博物馆 museum
    3,8 km

Natur

  • 天龙八部影视城 park
    4,0 km
  • 游艇码头 småbåthavn
    4,5 km
  • 五条人瀑布 foss
    5,4 km
  • 苍山植物园 hage
    8,8 km
  • 罗荃半岛旅游区 park
    9,1 km
  • 罗荃古渡 småbåthavn
    9,3 km
  • 苍山洱海国家级自然保护区 verneområde
    10,6 km
  • 飙水瀑布 foss
    12,0 km

Kollektivtransport

  • 中和索道下部站 holdeplass
    2,5 km
    omtrent 45 min til fots

Flyplasser

  • 大理凤仪机场 flyplass
    19,0 km

Fasiliteter på overnattingsstedet

Fullstendig liste over tjenester og fasiliteter som er tilgjengelige på overnattingsstedet.

Trygg mathåndtering

  • Frokost i takeaway-beholdere
  • Alt av tallerkener, bestikk, glass og annet dekketøy desinfiseres
  • Mat leveres trygt innpakket
  • Gjestene kan få maten levert på boenheten
  • Fysisk avstand i spiseområder

Annet

  • Familierom
  • Klimaanlegg
  • Røykfrie rom
  • Eget røykeområde
  • Røykfritt på hele overnattingsstedet

Parkering

  • Parkeringsplass på overnattingsstedet

Resepsjonstjenester

  • Concierge
  • Ekspress-innsjekking/-utsjekking
  • Tilbyr spesifisert kvittering
  • Bagasjeoppbevaring
  • Privat inn-/utsjekking
  • Turistinformasjon

Fellesområder

  • Hage
  • Utendørsmøbler
  • Solterrasse
  • Terrasse
  • Felleskjøkken
  • Fellesstue/TV-stue

Sikkerhet

  • Tilgang til profesjonell helsehjelp
  • Førstehjelpsutstyr er tilgjengelig
  • Hånddesinfeksjon i boenheten og i fellesområder
  • Faste rutiner for å sjekke gjestenes helse
  • Delt materiell som utskrevne menyer, magasiner, penner og papir er blitt fjernet
  • De ansatte følger alle sikkerhetsregler fra lokale myndigheter
  • Overnattingsstedet tilbyr gjestene termometre

Fysisk avstand

  • Mulighet for kontantløs betaling
  • Regler for fysisk avstand overholdes

Sikkerhet

  • Sikkerhetskamera i fellesområdene
  • Sikkerhetskamera utenfor overnattingsstedet
  • Brannslukningsapparater
  • Sikkerhetsalarm
  • Røykvarslere

Rengjøring og desinfisering

  • Bruk av rengjøringsmidler som er effektive mot koronaviruset
  • Boenheten desinfiseres mellom hvert opphold
  • Boenheten forsegles etter rengjøring
  • Gjestene kan takke nei til rengjøring av boenheten sin
  • Overnattingsstedet rengjøres av profesjonelle renholdsfirmaer
  • Sengetøy, håndklær og annet tøy vaskes i samsvar med retningslinjer fra lokale myndigheter

Mat og drikke

  • Frukt

Basseng og velvære

  • Parasoller

Rengjøring

  • Daglig rengjøring
  • Klesvask

Anmeldelse

Hva gjestene verdsetter her

Ekte tilbakemeldinger fra gjester som har bodd her.

Les alle anmeldelser
9,0 / 10
Fantastisk 2 anmeldelser Booking.com
Pålitelige gjesteomtaler Uavhengige anmeldelseslenker hjelper gjester med å sammenligne ekte opplevelser før de bestiller.
Del opplevelsen din Din omtale hjelper framtidige reisende med å velge riktig sted med større trygghet.
Spørsmål og svar - 大理朝光田舍
Hva er GPS-koordinatene til 大理朝光田舍?

GPS-koordinatene til 大理朝光田舍 er 25.719012, 100.14585.

Er det gratis internett på 大理朝光田舍?

Ja. 大理朝光田舍 tilbyr gratis internett til gjester.

Er det gratis parkering på 大理朝光田舍?

Ja. 大理朝光田舍 tilbyr gratis parkering til gjester.

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på 大理朝光田舍?

Innsjekking på 大理朝光田舍 starter kl. 14:00, og utsjekking er mulig til 12:00.

Hvilke romtyper kan jeg bestille på 大理朝光田舍?

Romalternativer på 大理朝光田舍 inkluderer: Tomannsrom Deluxe, Rom Deluxe med queen-size-seng, Familierom med fjellutsikt, Familiesuite Deluxe, Tremannsrom, Tomannsrom med fjellutsikt.

Hvordan kan jeg kontakte 大理朝光田舍?

Etter at du har bestilt på 大理朝光田舍, deles vertens kontaktinformasjon slik at du kan kontakte overnattingsstedet direkte.

Hvor ligger 游艇码头 i forhold til overnattingsstedet?

游艇码头 ligger 4,5 km unna målt i luftlinje.

Hvor langt er det til 苍山地质博物馆 i luftlinje?

Avstanden til 苍山地质博物馆 er 3,8 km i luftlinje.

Utforsk da

Finn flere overnattingssteder i da

Utforsk overnattingssteder i da etter type.

Se alle overnattingssteder i da