Celkové hodnocení hotelu
7 By Aurora 110 se nachází v atraktivní lokalitě ve čtvrti Jebel Ali v Dubaji a nabízí venkovní bazén. Dubai Expo 2020 se nachází 11 km daleko a The Walk at JBR 14 km. Toto ubytování poskytuje Wi-Fi zdarma a na místě je k dispozici také soukromé parkoviště. Gurunanak Darbar Sikh Temple se nachází 7,8 km odtud.
Tento apartmán s klimatizací má 1 ložnici, kuchyň s kompletním vybavením včetně lednice a trouby a 1 koupelnu. Koupelna je vybavená vanou a fénem. K dispozici jsou i ručníky a ložní prádlo.
7 By Aurora 110 nabízí saunu.
The Montgomery, Dubai se nachází 17 km od ubytování 7 By Aurora 110 a Mall of the Emirates 21 km od ubytování. Mezinárodní letiště Al Maktum leží 15 km daleko.
Nedaleké hotely a jiné ubytování 7 By Aurora 309 (0 m), 7 By Aurora 204 (0 m), 7 By Aurora 203 (0 m), 7 By Aurora 305 (0 m), 7 By Aurora 308 (0 m), 7 By Aurora 106 (0 m), 7 By Aurora 101 (0 m), 7 By Aurora 306 (0 m), 7 By Aurora 111 (0 m),
The sauna is the standout feature of this apartment. This spacious apartment features 1 bedroom, a kitchen and 1 bathroom with a bath and a hairdryer. In the well-equipped kitchen, guests will find a stovetop, a refrigerator, kitchenware and an oven. This apartment is air-conditioned and has a TV, a washing machine and a tea and coffee maker. The unit has 1 bed.
Při výběru 7 By Aurora 110 si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu 7 By Aurora 110 začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Bezplatné parkování, Parkování v areálu, Soukromé parkovací místo, Wi-Fi v celém objektu
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Parní místnost, Posilovna, Bazén venkovní, Koupací bazén
Nekuřácké ubytování , Všechny nekuřácké prostory , Klimatizační zařízení
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě. K dispozici je soukromé parkování.
Od 15:00:00 Do 23:30:00
Do 11:00:00
Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií. Ubytování může vyžadovat kauci ve výši 1,500.00 AED. Způsob platby kauce: card.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Potřebujete najít 7 By Aurora 110? Vše, co potřebujete, jsou tyto souřadnice a budete tam v žádném okamžiku! - 24.972841,55.089076
7 By Aurora 110 ví, že internet je nutností na dovolené, takže se o to postaral za vás - nabízí svým hostům bezplatné Wi-Fi připojení!
Užijte si bezplatné parkování při rezervaci pokoje.
Check-in v 7 By Aurora 110 začíná na 15:00:00 a check-out je před 11:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na 7 By Aurora 110, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Spojené arabské emiráty — The Retreat Palm Dubai MGallery by Sofitel, Luxury Studios with Burj Khalifa View - Marquise Square Tower, Upside Living, Burj Khalifa View, Business Bay - Mint Stay, Brand New Apartment IN JVC, Luxury Escapes Modern Studio MAG 318,
Více destinací — Hotely v General Conesa, Hotely v Congaz, Hotely v Farino, Hotely v Papendrecht, Hotely v Masvingo,









