1/10

Casa o xalet

3 Bed in Brecon oc-bn370

Pistyll Farm Boughrood, LD3 0BQ Llyswen, Regne UnitVeure mapa

Casa 3 Habitacions 6 persones Regne Unit
▦ 11 Opcions d'habitació Per a 6 persones
✓ 88 Serveis Serveis i equipament
☏ 24/724/7 Atenció als hostes Som aquí per ajudar
Habitacions familiars
S’admeten animals de companyia.
Aparcament a l'allotjament
Barbacoa
Calefacció
Ciclisme

Sobre l’allotjament

La teva estada a 3 Bed in Brecon oc-bn370

3 Bed in Brecon oc-bn370 és una casa de vacances a Llyswen i ofereix equipament per fer barbacoes. L'allotjament ofereix aparcament privat gratuït a l'establiment.

Els hostes tenen a la seva disposició places d'aparcament per a persones amb discapacitat. L'allotjament posa a disposició dels hostes connexió Wi-Fi gratuïta a tot l'allotjament.

La distància fins a l'aeroport «Cardiff » és de 102 km.

L'entrada es pot fer entre les 18:00 i les 23:00, i l'hora límit de sortida és a les 10:00.

S'admeten animals de companyia, amb possibles suplements, i poden allotjar-s'hi infants de totes les edats.

Habitacions i equipament

3 Bed in Brecon oc-bn370 ofereix una casa de vacances de 45 m² amb capacitat per a un màxim de 6 persones. La distribució inclou 3 dormitoris. Els dormitoris tenen 4 llits individuals i 1 llit doble. L’espai exterior inclou una barbacoa. La cuina inclou un rentaplats, un forn i una nevera. Els hostes disposen, a més, de una rentadora.

Mostra més Mostra menys

Habitacions

Opcions d'habitació

Compara les habitacions disponibles i tria la que s’adapti millor a la teva estada.

Casa 3 Habitacions — 45 m²

  • 6 persones
  • 3 dormitoris
  • 45 m²

Habitació 1 - 2 llits individuals, Habitació 2 - 1 llit doble

Destacats
  • Bany privat
  • Calefacció
  • Nevera
  • Rentaplats
  • Cuina
  • Estris de cuina
  • Forn
  • Fins a 6 persones
  • Superfície: 45 m²

Informació pràctica per a l’estada

Entrada

18:00–23:00

Sortida

Fins a les 10:00

Edat mínima per fer el registre d’entrada

18 anys

Animals de companyia

S’admeten animals de companyia. Poden aplicar-se càrrecs addicionals.

Infants i llits supletoris

L’edat mínima per registrar-se és de 18 anys. S’admeten infants de qualsevol edat.

Informació important

No es permeten comiats de solter ni festes similars en aquest allotjament.

Aparcament

Guia dels voltants

Què hi ha a prop de «3 Bed in Brecon oc-bn370»?

Llocs d’interès, espais naturals i parades de transport a prop de l’allotjament.

Alguns llocs propers

  • El lloc de culte «St Gwendolines Church» és a 1,1 km d’aquí. A peu s’hi triga al voltant de 20 minuts.

  • L’espai protegit «Glasbury Cutting Nature Reserve» es troba a una distància de 4,2 km.

  • L’aeroport «Cardiff Airport» és a 71,7 km.

Llocs d’interès i serveis propers

Llocs d’interès

  • St Gwendolines Church lloc de culte
    1,1 km
    aprox. 20 min a peu
  • Saint Cynog's Church lloc de culte
    1,6 km
    aprox. 30 min a peu
  • Bronllys Castle castell
    4,1 km
  • Llanstephan Church lloc de culte
    4,2 km
  • Maesyronnen Chapel lloc de culte
    4,2 km
  • Talgarth Mill museu
    5,1 km
  • Llowes Castle Tump castell
    5,2 km
  • St Ellyw's Church lloc de culte
    6,2 km
  • Hay Castle castell
    9,4 km
  • Clifford Castle castell
    12,3 km

Natura

  • Glasbury Cutting Nature Reserve espai protegit
    4,2 km
  • The Begwns cim
    5,8 km
  • Pwll y Wrach Nature Reserve espai protegit
    6,4 km
  • Pwll Y Wrach cascada
    6,6 km
  • Paddocks Hill cim
    7,2 km
  • Rhos Dirion cim
    8,7 km
  • Twmpa cim
    9,0 km
  • Rhos Goch National Nature Reserve espai protegit
    11,1 km

Aeroports

  • Cardiff Airport aeroport
    71,7 km
  • Swansea Airport aeroport
    74,2 km

Instal·lacions de l’allotjament

Llista completa de serveis i instal·lacions disponibles a l’allotjament.

Altres

  • Habitacions familiars
  • Calefacció
  • Prohibit fumar a tot l'allotjament

Animals de companyia

  • S’admeten animals de companyia. Poden aplicar-se càrrecs addicionals.

Aparcament

  • Aparcament a l'allotjament

Menjar i begudes

  • Barbacoa

Activitats

  • Ciclisme

Seguretat

  • Detectors de fum

Opinió

El que els hostes valoren aquí

Les opinions apareixeran quan estiguin disponibles

Llegeix totes les opinions
Comentaris fiables dels hostes Els enllaços independents a opinions ajuden els hostes a comparar experiències reals abans de reservar.
Comparteix la teva experiencia La teva opinió ajuda futurs viatgers a triar l’allotjament adequat amb més confiança.
Preguntes i respostes - 3 Bed in Brecon oc-bn370
Quines són les coordenades GPS de 3 Bed in Brecon oc-bn370?

Les coordenades GPS de 3 Bed in Brecon oc-bn370 són 52.03977, -3.25163.

Quins són els horaris d’entrada i sortida a 3 Bed in Brecon oc-bn370?

L’entrada a 3 Bed in Brecon oc-bn370 comença a les 18:00 i la sortida és fins a les 10:00.

Quins tipus d’habitació puc reservar a 3 Bed in Brecon oc-bn370?

Les opcions d’habitació a 3 Bed in Brecon oc-bn370 inclouen: Casa 3 Habitacions.

Puc portar una mascota a 3 Bed in Brecon oc-bn370?

S’admeten animals de companyia. Poden aplicar-se càrrecs addicionals.

Com puc contactar amb 3 Bed in Brecon oc-bn370?

Després de reservar a 3 Bed in Brecon oc-bn370, es comparteixen les dades de contacte de l’amfitrió perquè puguis contactar directament amb l’allotjament.

A quina distància es troba «Bronllys Castle»?

«Bronllys Castle» és a una distància de 4,1 km.

Hi ha una cascada a prop?

Sí. «Pwll Y Wrach» es troba a 6,6 km.

Descobreix Llyswen

Troba més allotjaments a Llyswen

Descobreix els allotjaments a Llyswen per tipus d’establiment.

Mostra tots els allotjaments a Llyswen