1/10

Prázdninový dům

3 Bed in Kelling oc-w27424

Warborough East, The Street, NR25 7EL Kelling, Velká BritánieZobrazit mapu

Dům se 3 ložnicemi 6 hostů 3 koupelny Velká Británie
★ 9,0/109,0 Skvělé 2 recenzí Booking.com
▦ 11 Možnosti pokoje Pro 6 hostů
✓ 99 Vybavení Vybavení a služby
Domácí zvířata jsou povolena.
Parkoviště v objektu
Zahrada
Gril
Topení
Cyklistika

O ubytování

Váš pobyt v 3 Bed in Kelling oc-w27424

Warborough House East se nachází v destinaci Kelling, v oblasti, kde se můžete věnovat cyklistice. Houghton Hall se nachází 40 km odtud a Blakeney Point 10 km. Ubytování nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Blickling Hall se nachází 21 km odtud.

Tento prázdninový dům má 3 ložnice, kuchyň s kompletním vybavením včetně myčky nádobí a trouby a 3 koupelny. V tomto prázdninovém domě jsou k dispozici ručníky a ložní prádlo.

Cromer Pier se nachází 18 km od ubytování Warborough House East a Holkham Hall 25 km od ubytování. Mezinárodní letiště Norwich leží 40 km daleko.

Pokoje a vybavení

V prázdninovém domě je počet ložnic 3 a maximální počet hostů 6. Lůžkové vybavení tvoří 1 manželská postel a 2 postele super king-size. Počet koupelen je 3. K vybavení patří krb. K venkovnímu vybavení v prázdninovém domě patří gril. S pobytem v prázdninovém domě se pojí výhled do zahrady.

Zobrazit více Zobrazit méně

Pokoje

Možnosti pokoje

Porovnejte dostupné pokoje a vyberte si variantu, která nejlépe vyhovuje vašemu pobytu.

Dům se 3 ložnicemi

  • 6 hostů
  • 3 ložnice
  • 3 koupelny

Ložnice 1 - 1 postel super king-size, Ložnice 2 - 1 postel super king-size

Hlavní výhody
  • Vlastní koupelna
  • Topení
  • Výhled do zahrady
  • Mikrovlnná trouba
  • Myčka na nádobí
  • Kuchyň
  • Kuchyňské potřeby
  • Až 6 hostů

Praktické informace o pobytu

Příjezd

16:00–16:00

Odjezd

Do 10:00

Minimální věk pro check-in

18 let

Domácí mazlíčci

Domácí zvířata jsou povolena. Může být požadován další poplatek.

Děti a přistýlky

Minimální věk pro přihlášení k pobytu: 18 let. Děti všech věkových kategorií jsou vítány.

Důležité informace

Rozlučky se svobodou a podobné večírky nejsou v tomto ubytování povoleny. Ubytování se nachází v obytné oblasti. Hosté jsou žádáni, aby se vyhnuli nadměrnému hluku. Sdělte ubytování předem předpokládaný čas příjezdu. Můžete použít pole pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo kontaktní údaje v potvrzení.

Parkování

Průvodce okolím

Co najdete v okolí ubytování 3 Bed in Kelling oc-w27424?

Prohlédněte si zajímavosti, přírodní místa a zastávky v okolí.

Několik míst v okolí

  • Místo bohoslužeb „Saint Mary The Virgin“ se nachází 950 m vzdušnou čarou od ubytování, s odhadovanou dobou chůze přibližně 20 minut.

  • Chráněné území „Cley Marshes“ leží ve vzdálenosti 4,3 km vzdušnou čarou.

  • Vlakové nádraží „Kelling Heath Park“ leží ve vzdálenosti 1,9 km vzdušnou čarou. Pěšky počítejte orientačně s 35 minutami.

Zajímavosti a užitečná místa

Turistické zajímavosti

  • Saint Mary The Virgin místo bohoslužeb
    950 m
    přibližně 20 min pěšky
  • The Muckleburgh Military Collection muzeum
    1,3 km
    přibližně 25 min pěšky
  • All Saints místo bohoslužeb
    1,9 km
    přibližně 35 min pěšky
  • William Marriott Museum muzeum
    2,8 km
  • Saint Margaret's Church místo bohoslužeb
    4,4 km
  • The Shell Museum muzeum
    5,0 km
  • Baconsthorpe Castle hrad
    5,3 km
  • Fishermen's Lifeboat Museum muzeum
    6,6 km
  • Sheringham Museum at The Mo muzeum
    6,8 km
  • Gresham Castle hrad
    8,7 km

Příroda

  • Salthouse Marshes chráněné území
    2,4 km
    přibližně 45 min pěšky
  • NOA Walsey Hills Reserve chráněné území
    3,4 km
  • Sheringham Park park
    4,3 km
  • Cley Marshes chráněné území
    4,3 km
  • Wiveton Downs, Local Nature Reserve chráněné území
    6,1 km
  • Beeston And Sheringham Commons chráněné území
    7,2 km
  • Norfolk Coast National Landscape chráněné území
    13,3 km
  • Pensthorpe Natural Park chráněné území
    19,9 km

Veřejná doprava

  • Kelling Heath Park vlakové nádraží
    1,9 km
    přibližně 35 min pěšky
  • Weybourne vlakové nádraží
    2,6 km
  • Holt vlakové nádraží
    2,9 km

Letiště

  • Norwich Airport letiště
    31,5 km

Vybavení ubytování

Kompletní seznam služeb a vybavení dostupných v ubytování.

Domácí mazlíčci

  • Domácí zvířata jsou povolena. Může být požadován další poplatek.

Parkování

  • Parkoviště v objektu

Společné prostory

  • Zahrada

Jídlo a pití

  • Gril

Různé

  • Topení
  • Všechny prostory nekuřácké

Aktivity

  • Cyklistika
  • Rybaření

Zabezpečení

  • Požární alarmy

Recenze

Co zde hosté oceňují

Skutečné ohlasy hostů, kteří zde pobývali.

Přečíst všechna hodnocení
9,0 / 10
Skvělé 2 recenzí Booking.com
Důvěryhodná hodnocení hostů Nezávislé odkazy na recenze pomáhají hostům porovnat skutečné zkušenosti s pobytem před rezervací.
Podělte se o svou zkušenost Vaše hodnocení pomůže budoucím cestovatelům vybrat správné místo s větší jistotou.
Otázky a odpovědi - 3 Bed in Kelling oc-w27424
Jaké jsou GPS souřadnice ubytování 3 Bed in Kelling oc-w27424?

GPS souřadnice ubytování 3 Bed in Kelling oc-w27424 jsou 52.939981, 1.112768.

Je v ubytování 3 Bed in Kelling oc-w27424 internet zdarma?

Ano. 3 Bed in Kelling oc-w27424 nabízí hostům internet zdarma.

Je v ubytování 3 Bed in Kelling oc-w27424 bezplatné parkování?

Ano. 3 Bed in Kelling oc-w27424 nabízí hostům bezplatné parkování.

Jaké jsou časy příjezdu a odjezdu v ubytování 3 Bed in Kelling oc-w27424?

Příjezd v ubytování 3 Bed in Kelling oc-w27424 začíná v 16:00 a odjezd je možný do 10:00.

Jaké typy pokojů si mohu v ubytování 3 Bed in Kelling oc-w27424 rezervovat?

Možnosti pokojů v ubytování 3 Bed in Kelling oc-w27424 zahrnují: Dům se 3 ložnicemi.

Mohu si do ubytování 3 Bed in Kelling oc-w27424 přivést domácího mazlíčka?

Domácí zvířata jsou povolena. Může být požadován další poplatek.

Jak mohu kontaktovat ubytování 3 Bed in Kelling oc-w27424?

Po vytvoření rezervace v ubytování 3 Bed in Kelling oc-w27424 budou sdíleny kontaktní údaje hostitele, abyste mohli ubytování kontaktovat přímo.

Kde se nachází Sheringham Park vzhledem k ubytování?

Sheringham Park se nachází 4,3 km vzdušnou čarou od ubytování.

Jaká je vzdálenost k místu The Shell Museum vzdušnou čarou?

Od ubytování k místu The Shell Museum je to vzdušnou čarou 5,0 km.

Objevte destinaci Kelling

Najděte další ubytování v destinaci Kelling

Prohlédněte si ubytování v destinaci Kelling podle typu.

Zobrazit všechna ubytování v destinaci Kelling