1/10

Prázdninový dům

2 Bed in Falmouth 78621

Chestnut Cottage Lower Treluswell Farm Cornwall, TR10 9AT Penryn, Velká BritánieZobrazit mapu

Dům se dvěma ložnicemi 4 hosté Velká Británie
★ 10,0/1010,0 Naprosto výjimečné 1 recenzí Booking.com
▦ 11 Možnosti pokoje Pro 4 hosty
✓ 88 Vybavení Vybavení a služby
Rodinné pokoje
Domácí zvířata jsou povolena.
Parkování pro handicapované
Zahrada
Topení
Cyklistika

O ubytování

Váš pobyt v 2 Bed in Falmouth 78621

2 Bed in Falmouth 78621 se nachází v destinaci Penryn, v oblasti, kde se můžete věnovat cyklistice. Vlakové nádraží Newquay se nachází 33 km odtud a Lizard Lighthouse Heritage Centre 34 km.

Ubytování nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. St Michael's Mount se nachází 33 km odtud.

Tento prázdninový dům má 2 ložnice, kuchyň s kompletním vybavením včetně lednice a myčky nádobí a 1 koupelnu. V tomto prázdninovém domě jsou k dispozici ručníky a ložní prádlo.

Pendennis Castle se nachází 7,5 km od ubytování 2 Bed in Falmouth 78621 a Trelissick Garden 11 km od ubytování. Letiště Newquay Cornwall leží 40 km daleko.

Pokoje a vybavení

2 Bed in Falmouth 78621 nabízí prázdninový dům o ploše 45 m², maximální počet hostů je 4. Dispozice zahrnuje 2 ložnice. Lůžkové vybavení tvoří 2 jednolůžka a 1 postel super king-size. K vybavení patří krb. S pobytem v prázdninovém domě se pojí výhled do zahrady. V prázdninovém domě má kuchyň toto vybavení: myčka nádobí, trouba a kuchyňské náčiní.

Zobrazit více Zobrazit méně

Pokoje

Možnosti pokoje

Porovnejte dostupné pokoje a vyberte si variantu, která nejlépe vyhovuje vašemu pobytu.

Dům se dvěma ložnicemi — 45 m²

  • 4 hosté
  • 2 ložnice
  • 45 m²

Ložnice 1 - 2 jednolůžka, Ložnice 2 - 1 postel super king-size

Hlavní výhody
  • Vlastní koupelna
  • Topení
  • Výhled do zahrady
  • Lednička
  • Myčka na nádobí
  • Kuchyň
  • Kuchyňské potřeby
  • Až 4 hosté
  • Plocha: 45 m²

Praktické informace o pobytu

Příjezd

16:30–21:30

Odjezd

Do 10:00

Minimální věk pro check-in

18 let

Domácí mazlíčci

Domácí zvířata jsou povolena. Může být požadován další poplatek.

Děti a přistýlky

Minimální věk pro přihlášení k pobytu: 18 let. Děti všech věkových kategorií jsou vítány.

Důležité informace

Rozlučky se svobodou a podobné večírky nejsou v tomto ubytování povoleny.

Parkování

Průvodce okolím

Co najdete v okolí ubytování 2 Bed in Falmouth 78621?

Prohlédněte si zajímavosti, přírodní místa a zastávky v okolí.

Několik míst v okolí

  • Vlakové nádraží „Penryn“ se nachází 1,1 km vzdušnou čarou od ubytování. Orientační odhad pro pěší cestu je 20 minut.

  • Muzeum „Penryn Museum“ leží ve vzdálenosti 1,7 km vzdušnou čarou.

  • Letiště „Cornwall Airport Newquay“ leží ve vzdálenosti 30,2 km vzdušnou čarou.

Zajímavosti a užitečná místa

Turistické zajímavosti

  • St Gluvias' Church místo bohoslužeb
    1,6 km
    přibližně 30 min pěšky
  • Penryn Methodist Church místo bohoslužeb
    1,6 km
    přibližně 30 min pěšky
  • Penryn Town Hall radnice
    1,7 km
    přibližně 30 min pěšky
  • Enys Gardens muzeum
    1,7 km
    přibližně 30 min pěšky
  • Penryn Museum muzeum
    1,7 km
    přibližně 30 min pěšky
  • Falmouth Art Gallery galerie
    4,2 km
  • Kernow Adventure Park aquapark
    4,3 km
  • National Maritime Museum Cornwall muzeum
    5,1 km
  • Pendennis Castle hrad
    6,2 km
  • St Mawes Castle hrad
    7,2 km

Příroda

  • Devichoys Wood Nature Reserve chráněné území
    1,9 km
    přibližně 35 min pěšky
  • Kennall Vale chráněné území
    3,0 km
  • Swanpool Beach pláž
    5,3 km
  • Gyllyngvase Beach pláž
    5,3 km
  • Loe Beach pláž
    5,4 km
  • Arthur's Beach (Sunny Cove) pláž
    5,9 km
  • Maenporth Beach pláž
    6,3 km
  • Great Molunan pláž
    8,2 km

Veřejná doprava

  • Penryn vlakové nádraží
    1,1 km
    přibližně 20 min pěšky

Letiště

  • Cornwall Airport Newquay letiště
    30,2 km
  • Land's End Airport letiště
    40,5 km

Vybavení ubytování

Kompletní seznam služeb a vybavení dostupných v ubytování.

Různé

  • Rodinné pokoje
  • Topení
  • Všechny prostory nekuřácké

Domácí mazlíčci

  • Domácí zvířata jsou povolena. Může být požadován další poplatek.

Parkování

  • Parkování pro handicapované

Společné prostory

  • Zahrada

Aktivity

  • Cyklistika

Zabezpečení

  • Požární alarmy

Recenze

Co zde hosté oceňují

Skutečné ohlasy hostů, kteří zde pobývali.

Přečíst všechna hodnocení
10,0 / 10
Naprosto výjimečné 1 recenzí Booking.com
Důvěryhodná hodnocení hostů Nezávislé odkazy na recenze pomáhají hostům porovnat skutečné zkušenosti s pobytem před rezervací.
Podělte se o svou zkušenost Vaše hodnocení pomůže budoucím cestovatelům vybrat správné místo s větší jistotou.
Otázky a odpovědi - 2 Bed in Falmouth 78621
Jaké jsou GPS souřadnice ubytování 2 Bed in Falmouth 78621?

GPS souřadnice ubytování 2 Bed in Falmouth 78621 jsou 50.180246, -5.116693.

Je v ubytování 2 Bed in Falmouth 78621 internet zdarma?

Ano. 2 Bed in Falmouth 78621 nabízí hostům internet zdarma.

Je v ubytování 2 Bed in Falmouth 78621 bezplatné parkování?

Ano. 2 Bed in Falmouth 78621 nabízí hostům bezplatné parkování.

Jaké jsou časy příjezdu a odjezdu v ubytování 2 Bed in Falmouth 78621?

Příjezd v ubytování 2 Bed in Falmouth 78621 začíná v 16:30 a odjezd je možný do 10:00.

Jaké typy pokojů si mohu v ubytování 2 Bed in Falmouth 78621 rezervovat?

Možnosti pokojů v ubytování 2 Bed in Falmouth 78621 zahrnují: Dům se dvěma ložnicemi.

Mohu si do ubytování 2 Bed in Falmouth 78621 přivést domácího mazlíčka?

Domácí zvířata jsou povolena. Může být požadován další poplatek.

Jak mohu kontaktovat ubytování 2 Bed in Falmouth 78621?

Po vytvoření rezervace v ubytování 2 Bed in Falmouth 78621 budou sdíleny kontaktní údaje hostitele, abyste mohli ubytování kontaktovat přímo.

Jaká je vzdálenost k místu Kernow Adventure Park vzdušnou čarou?

Od ubytování k místu Kernow Adventure Park je to vzdušnou čarou 4,3 km.

Kde se nachází Enys Gardens vzhledem k ubytování?

Enys Gardens se nachází 1,7 km vzdušnou čarou od ubytování. Pěšky počítejte orientačně s 30 minutami.

Objevte destinaci Penryn

Najděte další ubytování v destinaci Penryn

Prohlédněte si ubytování v destinaci Penryn podle typu.

Zobrazit všechna ubytování v destinaci Penryn