1/11

Διαμέρισμα

2х комнатная квартира в ЖК Отау сити

Нурсат 2 микрорайон, дом 29/2 к1 на пересечении Аргынбекова-Шаяхметова, 160023 Σιμκέντ, ΚαζακστάνΠροβολή χάρτη

Διαμέρισμα 1 Υπνοδωματίου 6 άτομα Καζακστάν
★ 7,8/107,8 Καλό 5 κριτικές Booking.com
▦ 11 Επιλογές δωματίου Για 6 άτομα
✓ 22 Παροχές Παροχές και εξοπλισμός
Κλιματισμός
Δωμάτια για μη καπνίζοντες

Σχετικά με το κατάλυμα

Η διαμονή σας στο 2х комнатная квартира в ЖК Отау сити

Το 2х комнатная квартира в ЖК Отау сити που βρίσκεται σε Shymkent διαθέτει κλιματισμό, μπαλκόνι και δωρεάν WiFi. Το κατάλυμα έχει θέα στην πόλη.

Το 2х комнатная квартира в ЖК Отау сити περιλαμβάνει 1 υπνοδωμάτιο, 1 μπάνιο με στεγνωτήρα μαλλιών, σαλόνι, καθώς και κουζίνα με ψυγείο. Το μπάνιο έχει ντους και παντόφλες.

Το αεροδρόμιο Διεθνές Αεροδρόμιο Shymkent είναι 13 χλμ μακριά από το κατάλυμα.

Δωμάτια και παροχές

Η διαρρύθμιση στο διαμέρισμα περιλαμβάνει 1 υπνοδωμάτιο σε συνολικά 82 m². Η χωρητικότητα είναι έως 6 άτομα. Η κουζίνα διαθέτει τα εξής: φούρνος μικροκυμάτων και ηλεκτρικός βραστήρας. Στις παροχές στο διαμέρισμα αναφέρεται η εξής θέα: θέα στην εσωτερική αυλή. Διατίθενται επίσης τα εξής: κλιματισμός και θέρμανση. Στο διαμέρισμα διατίθενται τα εξής: πλυντήριο ρούχων και σίδερο.

Εμφάνιση περισσότερων Εμφάνιση λιγότερων

Δωμάτια

Επιλογές δωματίου

Συγκρίνετε τα διαθέσιμα δωμάτια και επιλέξτε αυτό που ταιριάζει καλύτερα στη διαμονή σας.

Διαμέρισμα 1 Υπνοδωματίου — 82 m²

  • 6 άτομα
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 82 m²

Υπνοδωμάτιο 1 - 1 κρεβάτι king-size

Κύρια σημεία
  • Ιδιωτικό μπάνιο
  • Κλιματισμός
  • Κλιματισμός σε κάθε δωμάτιο του καταλύματος
  • Θέρμανση
  • Τηλεόραση επίπεδης οθόνης
  • Μπαλκόνι
  • Θέα στην πόλη
  • Έως 6 άτομα
  • Εμβαδόν: 82 m²

Χρήσιμες πληροφορίες για τη διαμονή

Check-in

01:00–23:00

Check-out

Έως τις 01:00

Ελάχιστη ηλικία για το check-in

18 ετών

Κατοικίδια

Τα κατοικίδια δεν επιτρέπονται.

Χώρος στάθμευσης

Το κατάλυμα δεν έχει δώσει πληροφορίες για τη στάθμευση.

Παιδιά και επιπλέον κρεβάτια

Η ελάχιστη ηλικία για check-in είναι 18 έτη. Τα παιδιά όλων των ηλικιών είναι ευπρόσδεκτα.

Εγγύηση ζημιών

Το κατάλυμα ενδέχεται να ζητήσει εγγύηση ζημιών ύψους KZT 10000. Η εγγύηση καταβάλλεται σε μετρητά. Η εγγύηση εισπράττεται κατά την άφιξη. Η επιστροφή αναμένεται κατά το check-out. Τρόπος επιστροφής: σε μετρητά.

Σημαντικές πληροφορίες

Δεν επιτρέπονται μπάτσελορ πάρτι και παρόμοιες εκδηλώσεις σε αυτό το κατάλυμα. Ενημερώστε το κατάλυμα εκ των προτέρων για την αναμενόμενη ώρα άφιξής σας. Μπορείτε να χρησιμοποιήσετε το πεδίο ειδικών αιτημάτων κατά την κράτηση ή τα στοιχεία επικοινωνίας στην επιβεβαίωση. Το κατάλυμα το διαχειρίζεται ιδιώτης οικοδεσπότης.

Γλώσσες που μιλά το προσωπικό
Αγγλικά Ρωσικά

Οδηγός της περιοχής

Τι υπάρχει κοντά στο 2х комнатная квартира в ЖК Отау сити;

Δείτε αξιοθέατα, χώρους στη φύση και στάσεις συγκοινωνίας στην περιοχή.

Μερικά κοντινά σημεία

  • Το λούνα παρκ «детский развлекательный центр Avatariya» απέχει 880 m από το κατάλυμα σε ευθεία γραμμή. Ο εκτιμώμενος χρόνος με τα πόδια είναι περίπου 20 λεπτά.

  • Η παραλία «Место для купания» απέχει 6,2 km από το κατάλυμα σε ευθεία γραμμή.

  • Το αεροδρόμιο «Шымкент Халықаралық Әуежайы» απέχει 13,3 km, με μέτρηση σε ευθεία γραμμή.

Αξιοθέατα και χρήσιμα σημεία

Αξιοθέατα

  • детский развлекательный центр Avatariya λούνα παρκ
    880 m
    περίπου 20 λεπτά με τα πόδια
  • Зоопарк ζωολογικός κήπος
    3,1 km
  • Қажымұқан Мұңайтпас стадионы στάδιο
    4,5 km
  • Мунайтпасов Хаджимукан μνημείο
    4,5 km
  • Музей жертв политических репрессий μουσείο
    4,9 km
  • Тәуелсіздік монументі μνημείο
    6,0 km
  • Бейбітшілік сквері λούνα παρκ
    6,1 km
  • Мир Фантазий λούνα παρκ
    6,2 km
  • детский развлекательный центр Avatariya λούνα παρκ
    6,3 km
  • детский развлекательный центр Avatariya λούνα παρκ
    9,2 km

Φύση

  • Шымкент мемлекеттік дендрологиялық саябағы πάρκο
    2,7 km
  • Место для купания παραλία
    6,2 km
  • Каскад καταρράκτης
    6,2 km
  • Қошқар-Ата πάρκο
    6,2 km
  • Место для купания παραλία
    6,4 km

Αεροδρόμια

  • Шымкент Халықаралық Әуежайы αεροδρόμιο
    13,3 km

Παροχές καταλύματος

Πλήρης λίστα υπηρεσιών και παροχών που διατίθενται στο κατάλυμα.

Διάφορα

  • Κλιματισμός
  • Δωμάτια για μη καπνίζοντες

Κριτική

Τι εκτιμούν οι επισκέπτες εδώ

Οι εμπειρίες σας βοηθούν πολύ άλλους ταξιδιώτες. Αξιολογήστε τη διαμονή σας και μοιραστείτε τη γνώμη σας.

Διαβάστε όλες τις κριτικές
7,8 / 10
Καλό 5 κριτικές Booking.com
Κριτική Οι εμπειρίες σας βοηθούν πολύ άλλους ταξιδιώτες. Αξιολογήστε τη διαμονή σας και μοιραστείτε τη γνώμη σας.
Προσθήκη κριτικής Οι εμπειρίες σας βοηθούν πολύ άλλους ταξιδιώτες. Αξιολογήστε τη διαμονή σας και μοιραστείτε τη γνώμη σας.
Ερωτήσεις και απαντήσεις - 2х комнатная квартира в ЖК Отау сити
Ποιες είναι οι συντεταγμένες GPS του 2х комнатная квартира в ЖК Отау сити;

Οι συντεταγμένες GPS του 2х комнатная квартира в ЖК Отау сити είναι 42.354287, 69.64146.

Ποιες είναι οι ώρες check-in και check-out στο 2х комнатная квартира в ЖК Отау сити;

Το check-in στο 2х комнатная квартира в ЖК Отау сити ξεκινά στις 01:00 και το check-out είναι έως τις 01:00.

Τι τύπους δωματίων μπορώ να κάνω κράτηση στο 2х комнатная квартира в ЖК Отау сити;

Οι επιλογές δωματίων στο 2х комнатная квартира в ЖК Отау сити περιλαμβάνουν: Διαμέρισμα 1 Υπνοδωματίου.

Πώς μπορώ να επικοινωνήσω με το 2х комнатная квартира в ЖК Отау сити;

Μετά την κράτηση στο 2х комнатная квартира в ЖК Отау сити, κοινοποιούνται τα στοιχεία επικοινωνίας του οικοδεσπότη ώστε να επικοινωνήσετε απευθείας με το κατάλυμα.

Πόσο απέχει το σημείο «Мунайтпасов Хаджимукан» σε ευθεία γραμμή;

Η απόσταση μέχρι το σημείο «Мунайтпасов Хаджимукан» είναι 4,5 km σε ευθεία γραμμή.

Υπάρχει κοντά πάρκο;

Ναι. Шымкент мемлекеттік дендрологиялық саябағы απέχει 2,7 km σε ευθεία γραμμή.

Γνωρίστε τον προορισμό Σιμκέντ

Βρείτε περισσότερα καταλύματα στον προορισμό Σιμκέντ

Δείτε τα καταλύματα στον προορισμό Σιμκέντ ανά τύπο καταλύματος.

Δείτε όλα τα καταλύματα στον προορισμό Σιμκέντ