Celkové hodnocení hotelu
1, Apartment for 4 People - with Invoice poskytuje ubytování v destinaci Torreón. Stadion Corona se nachází 13 km odtud a Benito Juarez 27 km. Toto ubytování s výhledem do zahrady nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách.
Tento apartmán má 1 ložnici, kuchyňský kout s kompletním vybavením včetně lednice a mikrovlnné trouby a 1 koupelnu s sprchou. Apartmán má také posezení a koupelnu.
Mezinárodní letiště Francisco Sarabia leží 4 km daleko.
Nedaleké hotely a jiné ubytování 3 Loft Para Tres Personas con Factura (0 m), Hotel del Bosque (668 m), Loft en Torreon Jardín cercano a clínicas 16 y 71 Imsss (764 m), Hotel Grand Lion (1.07 km), Nuve (1.43 km), Hotel Posada del Sol Inn (1.52 km), Hotel Roque (1.54 km), HOTELES CATEDRAL Torreón (1.60 km), Hotel Plaza Regina Torreon (1.79 km), Paraíso Express (1.80 km),
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Boasting a private entrance, this spacious apartment also includes 1 separate bedroom and 1 bathroom with a shower. In the kitchenette, guests will find a stovetop, a refrigerator, a microwave and a tea and coffee maker. The apartment offers a seating area, tumble dryer, heating, a TV, as well as garden views. The unit has 3 beds.
Při výběru 1, Apartment for 4 People - with Invoice si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu 1, Apartment for 4 People - with Invoice začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Bezplatné parkování, Wi-Fi v celém objektu
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Parkování na ulici
Zahrada
Ústřední topení , Klimatizační zařízení
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování na ulici je k dispozici.
Od 15:00:00
Do 12:00:00
Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Pomocí těchto souřadnic můžete rychle najít cestu k objektu 1, Apartment for 4 People - with Invoice. Ať už jste místní nebo z města, dostanete se tam okamžitě! - 25.534854,-103.426636
V 1, Apartment for 4 People - with Invoice se hosté mohou zdarma připojit ke světu - objevujte a zůstaňte během svého pobytu ve spojení!
Když zůstanete v 1, Apartment for 4 People - with Invoice, vaše obavy z parkování zmizí - je to tam!
Check-in v 1, Apartment for 4 People - with Invoice začíná na 15:00:00 a check-out je před 12:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na 1, Apartment for 4 People - with Invoice, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Mexiko — Las Casas B&B Boutique Hotel, Spa & Restaurante Cuernavaca, Suites La Concordia, Design Luxury Duo Villas, 24 Pax, 5 Pools & 2 Rooftops, BBQ, Near Beach, No bad days 2 Casita, Tlaxcala Apartment # 4,
Více destinací — Hotely v Koltsovo, Hotely v Villa Martín Colchak, Hotely v La Represa, Hotely v Jambu, Hotely v Anna,









