1/7

Villa

Дом 2 этажа 2 комнаты, с большой территорией

R8VJ+PWH Чалонг, 83000 Ban Na Kok, ThailandVis kart

Villa med 1 soverom 5 gjester Thailand
▦ 11 Romalternativer For 5 personer
✓ 55 Fasiliteter Fasiliteter og utstyr
☏ 24/724/7 Gjestehjelp Vi er her for å hjelpe
Klimaanlegg
Kjæledyr er tillatt.
Parkeringsplass på overnattingsstedet
Terrasse

Om overnattingsstedet

Oppholdet ditt på Дом 2 этажа 2 комнаты, с большой территорией

Дом 2 этажа 2 комнаты, с большой территорией tilbyr overnatting med balkong og utsikt over hagen. Her bor du bare 4,4 kilometer fra Chalong-bryggen. Overnattingsstedet ligger 8 minutters gange fra Wat Chalong-pagoden og har gratis WiFi, og privat parkering finnes på overnattingsstedet i tillegg til klimaanlegg.

Denne villaen tilbyr en terrasse og består av 1 soverom og fullt utstyrt kjøkken.

Prince of Songkla-universitetet ligger 8,4 kilometer fra Дом 2 этажа 2 комнаты, с большой территорией, mens Chinpracha-huset er 8,9 kilometer unna. Phuket internasjonale lufthavn ligger 37 kilometer unna overnattingsstedet.

Rom og fasiliteter

Villaen har 1 soverom og et areal på 60 m². Det er plass til opptil 5 gjester. Sengeoppsettet består av 1 enkeltseng, 1 dobbeltseng og 2 king-size-senger. Utsikten fra villaen omfatter hageutsikt. Her finnes oppvarming.

Vis mer Vis mindre

Rom

Romalternativer

Sammenlign tilgjengelige rom og velg det som passer best for oppholdet ditt.

Villa med 1 soverom — 60 m²

  • 5 gjester
  • 1 soverom
  • 60 m²

Rom 1 - 1 enkeltseng, 1 dobbeltseng og 2 king-size-senger

Høydepunkter
  • Klimaanlegg
  • Varmeapparat
  • Balkong
  • Utsikt over hage
  • Kjøkkenkrok
  • Kjøkken
  • Utsikt
  • Opptil 5 gjester
  • Areal: 60 m²

Praktisk informasjon om oppholdet

Innsjekking

15:00–23:00

Utsjekking

12:00–15:00

Minstealder for innsjekking

18 år

Kjæledyr

Kjæledyr er tillatt. Ingen kostnader.

Barn og ekstrasenger

Minstealderen for innsjekking er 18 år. Barn i alle aldre er velkomne.

Viktig informasjon

Utdrikningslag og lignende fester er ikke tillatt på dette overnattingsstedet. Overnattingsstedet drives av en privat vert.

Parkering

Språk personalet snakker
russisk

Guide til nærområdet

Hva ligger i nærheten av Дом 2 этажа 2 комнаты, с большой территорией?

Se severdigheter, naturområder og holdeplasser i nærheten.

Noen steder i nærheten

  • Utsiktspunktet «Wat Chalong Temple» er nærmest av stedene som vises her, med 480 m i luftlinje. Anslått gangtid er omtrent 10 minutter.

  • Stranden «หาดกะรน» ligger 4,4 km unna målt i luftlinje.

  • Flyplassen «ท่าอากาศยานนานาชาติภูเก็ต» ligger 29,8 km unna målt i luftlinje.

Severdigheter og praktiske steder

Severdigheter

  • Wat Chalong Temple utsiktspunkt
    480 m
    omtrent 10 min til fots
  • Wat Chalong severdighet
    570 m
    omtrent 10 min til fots
  • Jungle Xtrem Adventure Park fornøyelsespark
    1,2 km
    omtrent 25 min til fots
  • Elephant dyrehage
    1,4 km
    omtrent 25 min til fots
  • Tiger Park Big Buddha dyrehage
    1,5 km
    omtrent 30 min til fots
  • Crocodile Farm dyrehage
    1,8 km
    omtrent 35 min til fots
  • Elephant farm dyrehage
    2,2 km
    omtrent 40 min til fots
  • Elephant Feeding dyrehage
    2,2 km
    omtrent 40 min til fots
  • Dolphins Bay Phuket akvarium
    2,7 km
  • พระพุทธมิ่งมงคลเอกเนาคคีรี severdighet
    2,8 km

Natur

  • Chalong Marina småbåthavn
    3,4 km
  • Chalong Beach strand
    3,6 km
  • หาดกะรน strand
    4,4 km
  • Hat Karon Noi beach strand
    5,9 km
  • หาดป่าตอง strand
    7,1 km
  • หาดในหาน strand
    8,2 km
  • Rawai Beach strand
    8,3 km
  • หาดยะนุ้ย strand
    9,0 km

Flyplasser

  • ท่าอากาศยานนานาชาติภูเก็ต flyplass
    29,8 km
  • ท่าอากาศยานนานาชาติกระบี่ flyplass
    77,1 km

Fasiliteter på overnattingsstedet

Fullstendig liste over tjenester og fasiliteter som er tilgjengelige på overnattingsstedet.

Annet

  • Klimaanlegg
  • Røykfritt på hele overnattingsstedet

Kjæledyr

  • Kjæledyr er tillatt. Ingen kostnader.

Parkering

  • Parkeringsplass på overnattingsstedet

Fellesområder

  • Terrasse

Anmeldelse

Hva gjestene verdsetter her

Anmeldelser vises når de er tilgjengelige

Les alle anmeldelser
Pålitelige gjesteomtaler Uavhengige anmeldelseslenker hjelper gjester med å sammenligne ekte opplevelser før de bestiller.
Del opplevelsen din Din omtale hjelper framtidige reisende med å velge riktig sted med større trygghet.
Spørsmål og svar - Дом 2 этажа 2 комнаты, с большой территорией
Hva er GPS-koordinatene til Дом 2 этажа 2 комнаты, с большой территорией?

GPS-koordinatene til Дом 2 этажа 2 комнаты, с большой территорией er 7.844313, 98.332359.

Er det gratis internett på Дом 2 этажа 2 комнаты, с большой территорией?

Ja. Дом 2 этажа 2 комнаты, с большой территорией tilbyr gratis internett til gjester.

Er det gratis parkering på Дом 2 этажа 2 комнаты, с большой территорией?

Ja. Дом 2 этажа 2 комнаты, с большой территорией tilbyr gratis parkering til gjester.

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Дом 2 этажа 2 комнаты, с большой территорией?

Innsjekking på Дом 2 этажа 2 комнаты, с большой территорией starter kl. 15:00, og utsjekking er mulig til 15:00.

Hvilke romtyper kan jeg bestille på Дом 2 этажа 2 комнаты, с большой территорией?

Romalternativer på Дом 2 этажа 2 комнаты, с большой территорией inkluderer: Villa med 1 soverom.

Kan jeg ta med kjæledyr til Дом 2 этажа 2 комнаты, с большой территорией?

Kjæledyr er tillatt. Ingen kostnader.

Hvordan kan jeg kontakte Дом 2 этажа 2 комнаты, с большой территорией?

Etter at du har bestilt på Дом 2 этажа 2 комнаты, с большой территорией, deles vertens kontaktinformasjon slik at du kan kontakte overnattingsstedet direkte.

Finnes det en småbåthavn i nærheten?

Ja. Chalong Marina ligger 3,4 km unna i luftlinje.

Hvor langt er det til Elephant Feeding i luftlinje?

Avstanden til Elephant Feeding er 2,2 km i luftlinje. Et grovt anslag for turen til fots er 40 minutter.

Utforsk Ban Na Kok

Finn flere overnattingssteder i Ban Na Kok

Utforsk overnattingssteder i Ban Na Kok etter type.

Se alle overnattingssteder i Ban Na Kok