Over de accommodatie
Je verblijf bij Studio with mezzanine Pigalle
Het appartement heeft een slaapkamer, een volledig uitgeruste keuken, en een badkamer.
Studio with mezzanine Pigalle bevindt zich in de wijk 9e Arrondissement in Parijs, op 4 minuten lopen van metrostation Pigalle, 500 meter van Concertzaal La Cigale en 12 minuten lopen van Gare Saint-Lazare. Dit appartement ligt op 2,5 km van Gare de l'Est en 3 km van Musée de l'Orangerie.
Populaire bezienswaardigheden in de buurt van het appartement zijn Opéra Garnier, Gare du Nord en Sacré-Coeur. Vliegveld Luchthaven Parijs-Orly ligt op 20 km van de accommodatie.
Kamers en voorzieningen
Het appartement is 18 m² groot en biedt plaats aan maximaal 4 personen. De indeling omvat een slaapkamer. De bedindeling bestaat uit 1 tweepersoonsbed. In het appartement bestaat de badkameruitrusting onder meer uit een douche en een föhn. Gasten genieten in het appartement van uitzicht op de binnenplaats. Om maaltijden te bereiden, heeft de keuken een kookplaat, een koffiezetapparaat en een koelkast.