Om overnattingsstedet
Oppholdet ditt på バイキング樫本
I Hirakata, 6 kilometer fra Neyagawa Park, ligger バイキング樫本, som har en hage, privat parkering og en terrasse. Fra overnattingsstedet er det 6,6 kilometer til Takatsuki Municipal History And Folklore Museum, 6,8 kilometer til Takayama Ukon Statue og 8,4 kilometer til Aeon Mall Shijonawate.
Rommene har klimaanlegg og utsikt over hageutsikt, og i tillegg har de skrivebord og gratis WiFi.
På バイキング樫本 har hvert rom klesskap.
Overnattingsstedet har en badestamp.
Kayashima Shrine ligger 9,1 kilometer fra バイキング樫本, mens Fujimori Shrine er 9,4 kilometer unna. Itami lufthavn ligger 29 kilometer unna.
Rom og fasiliteter
Utvalget består av firemannsrom og tremannsrom, totalt 3 boenheter på mellom 9 og 14 m². Avhengig av boenheten er det plass til mellom 4 og 6 gjester. Sengeplassene i det største firemannsrommet er fordelt på 4 futoner. I alle rommene finnes vifte. De øvre etasjene er bare tilgjengelige via trapp. Tilgjengelig utstyr omfatter tøfler.