Om overnattingsstedet
Oppholdet ditt på Mi-APT Takino 滝野川
Bare 8 minutters gange fra Ryokan-ji Temple ligger 滝野川レイアウトマンション, som har gratis WiFi og boenheter med balkong. Boenhetene har boblebad.
Boenhetene er utrustet med klimaanlegg, et fullt utstyrt kjøkken, TV (flatskjerm) og eget bad med bidé, gratis badeprodukter og hårføner. Et kjøleskap, en mikrobølgeovn og kokeplater finnes også tilgjengelig, i tillegg til vannkoker.
Av kjente severdigheter nær 滝野川レイアウトマンション kan vi nevne Paper Museum, Shibusawa Memorial Museum og Seiun-ji Temple. Tokyo Haneda lufthavn ligger 28 kilometer unna overnattingsstedet.
Rom og fasiliteter
Mi-APT Takino 滝野川 har leiligheter og tremannsrom, totalt 8 boenheter på mellom 18 og 22 m². Hver boenhet har 1 soverom. Det er plass til opptil 3 gjester i hver. Sengeplassene i det største tremannsrommet er fordelt på 1 dobbeltseng og 1 sovesofa. I alle leilighetene og i alle rommene har det egne badet badekar og dusj. Kjøkkenet har kokeplate og kjøkkenutstyr.