1/10

Dom wakacyjny

Yorks View

6 York Crescent, 5223 Kingscote, AustraliaZobacz mapę

Dom z 4 sypialniami 9 osób Australia
★ 9,7/109,7 Wyjątkowy 23 opinii Booking.com
▦ 11 Opcje pokoju Dla 9 osób
✓ 2222 Udogodnienia Udogodnienia i wyposażenie
pokoje rodzinne
klimatyzacja
parking na terenie obiektu
Możliwość wystawienia faktury
ogród
sprzęt do grillowania

O obiekcie

Twój pobyt w Yorks View

Oferta obiektu Yorks View położonego w miejscowości Kingscote obejmuje taras. Oferta domu wakacyjnego obejmuje ogród, sprzęt do grillowania, bezpłatne Wi-Fi oraz bezpłatny prywatny parking.

W domu wakacyjnym zapewniono balkon, kilka sypialni (4), salon z telewizorem z płaskim ekranem, kuchnię ze standardowym wyposażeniem, takim jak lodówka i zmywarka, a także kilka łazienek (2) z prysznicem. Goście mogą podziwiać widok na morze. W domu wakacyjnym zapewniono ręczniki i pościel.

Lotnisko Lotnisko Kingscote znajduje się 15 km od obiektu.

Pokoje i wyposażenie

Dom wakacyjny z klimatyzacją oferuje 160 m² przestrzeni. Sypialnie wyposażono w jedno łóżko pojedyncze, jedno łóżko podwójne, jedno łóżko typu super king-size i dwa łóżka typu king-size. Są też miejsce do jedzenia na świeżym powietrzu i meble ogrodowe. Z domu roztacza się widok na ogród. W kuchni są płyta kuchenna, ekspres do kawy i piekarnik. Do dyspozycji gości są również pralka i żelazko.

Pokaż więcej Pokaż mniej

Pokoje

Opcje pokoju

Porównaj dostępne pokoje i wybierz odpowiedni dla siebie.

Dom z 4 sypialniami — 160 m²

  • 9 osób
  • 4 sypialnie
  • 160 m²

Sypialnia 1 - 1 łóżko typu king-size, Sypialnia 2 - 1 łóżko typu king-size

Najważniejsze udogodnienia
  • Prywatna łazienka
  • Klimatyzacja
  • Ogrzewanie
  • TV
  • Balkon
  • Widok
  • część wypoczynkowa
  • Maksymalnie 9 osób
  • 160 m² powierzchni

Najważniejsze informacje o pobycie

Zameldowanie

15:00–21:00

Wymeldowanie

06:00–10:00

Minimalny wiek przy zameldowaniu

18 lat

Zwierzęta

Zwierzęta nie są akceptowane.

Dzieci i dodatkowe łóżka

Łóżeczko dziecięce (wiek w latach: 0–2). Bezpłatnie. Minimalny wiek przy zameldowaniu: 18 lat. Obiekt przyjmuje dzieci w każdym wieku.

Depozyt na wypadek szkód

Obiekt może wymagać depozytu na wypadek szkód w wysokości AUD 300.

Ważne informacje

W obiekcie nie można organizować wieczorów panieńskich, kawalerskich ani podobnych imprez. Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Można skorzystać z pola na życzenia specjalne podczas rezerwacji lub z danych kontaktowych podanych w potwierdzeniu.

Parking

Języki używane przez personel
angielski

Poradnik po okolicy

Co znajduje się w pobliżu obiektu „Yorks View”?

Atrakcje, przyroda i transport w okolicy.

Wybrane miejsca w okolicy

  • Muzeum „Hope Cottage-National Trust” znajduje się 1,9 km od obiektu. Na dojście warto przeznaczyć około 35 minut.

  • Obszar chroniony „Busby Islet Conservation Park” znajduje się 4,3 km stąd.

  • Lotnisko „Kingscote Airport” leży w odległości 10,9 km.

Atrakcje i ważne miejsca w pobliżu

Atrakcje

  • Hope Cottage-National Trust muzeum
    1,9 km
    około 35 min pieszo
  • Flagstaff Hill punkt widokowy
    2,3 km
    około 40 min pieszo
  • Historic Mulberry Tree atrakcja
    2,4 km
    około 45 min pieszo
  • Kangaroo Island Brewery atrakcja
    2,7 km
  • Emu Bay Jetty molo
    13,2 km
  • Muston Lookout punkt widokowy
    19,4 km
  • Rebuild Independence atrakcja
    19,4 km

Przyroda

  • Busby Islet Conservation Park obszar chroniony
    4,3 km
  • Beatrice Islet Conservation Park obszar chroniony
    5,2 km
  • Cygnet Estuary Conservation Park obszar chroniony
    5,8 km
  • Salt Lagoon jezioro
    7,5 km
  • Nepean Bay Conservation Park obszar chroniony
    8,1 km
  • Mount Marsden szczyt
    9,9 km
  • Beyeria Conservation Park obszar chroniony
    14,4 km
  • Smith Beach plaża
    17,6 km

Lotniska

  • Kingscote Airport lotnisko
    10,9 km
  • Yorketown Airport lotnisko
    73,1 km

Udogodnienia obiektu

Pełna lista usług i udogodnień dostępnych w obiekcie.

Pozostałe udogodnienia

  • pokoje rodzinne
  • klimatyzacja
  • ogrzewanie
  • pokoje przeznaczone dla osób niepalących
  • część dla palących
  • pokoje dźwiękoszczelne

Parking

  • parking na terenie obiektu

Usługi recepcji

  • Możliwość wystawienia faktury

Części wspólne

  • ogród
  • taras

Posiłki i napoje

  • sprzęt do grillowania

Rekreacja

  • pole golfowe (w promieniu 3 km)

Czystość i dezynfekcja

  • Używane są środki czyszczące skuteczne przeciwko koronawirusowi
  • Pokoje są dezynfekowane między pobytami
  • Można zrezygnować ze sprzątania podczas pobytu
  • Pościel i ręczniki są prane zgodnie z wytycznymi władz lokalnych

Dystans społeczny

  • Bezdotykowe zameldowanie/wymeldowanie

Bezpieczeństwo

  • gaśnice
  • czujniki dymu

Środki bezpieczeństwa

  • Apteczka pierwszej pomocy
  • Środki do dezynfekcji rąk są dostępne w pokojach i częściach wspólnych

Usługi sprzątania

  • pralnia

Opinie gości

Opinie o obiekcie

Oceny i komentarze dotyczące tego obiektu.

Zobacz wszystkie opinie
9,7 / 10
Wyjątkowy 23 opinii Booking.com
Opinie o obiekcie Przeczytaj oceny i komentarze przed wyborem terminu.
Dodaj swoją opinię Napisz krótko, jak oceniasz pobyt.
Pytania i odpowiedzi - Yorks View
Jakie są współrzędne GPS obiektu Yorks View?

Współrzędne GPS obiektu Yorks View to -35.660881, 137.623927.

Czy w obiekcie Yorks View jest bezpłatny parking?

Tak. Yorks View oferuje gościom bezpłatny parking.

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie Yorks View?

Zameldowanie w obiekcie Yorks View rozpoczyna się o 15:00, a wymeldowanie jest możliwe do 10:00.

Jakie rodzaje pokoi można zarezerwować w obiekcie Yorks View?

W obiekcie Yorks View dostępne są następujące rodzaje pokoi: Dom z 4 sypialniami.

Jak skontaktować się z obiektem Yorks View?

Po zarezerwowaniu pobytu w obiekcie Yorks View otrzymasz dane kontaktowe gospodarza. Możesz wtedy skontaktować się z nim bezpośrednio.

Jak daleko znajduje się szczyt?

„Mount Marsden” leży w odległości 9,9 km.

Noclegi w: Kingscote

Więcej noclegów w miejscowości Kingscote

Przeglądaj noclegi według rodzaju obiektu.

Zobacz wszystkie noclegi w miejscowości Kingscote