1/10

Casa o xalet

Vila Daniel

Matejkova 245/12, 03105 Liptovský Mikuláš, EslovàquiaVeure mapa

Casa 9 persones Eslovàquia
★ 8,6/108,6 Molt bé 97 opinions Booking.com
▦ 11 Opcions d'habitació Per a 9 persones
✓ 1717 Serveis Serveis i equipament
Habitacions familiars
Aparcament a l'allotjament
Possibilitat de factura
Guardaesquís
Jardí
Terrassa

Sobre l’allotjament

La teva estada a Vila Daniel

Vila Daniel és una casa de vacances a Liptovský Mikuláš i ofereix una sala d'estar compartida. L'allotjament ofereix aparcament privat gratuït a l'establiment.

A més de una terrassa, l'allotjament ofereix un jardí. Els hostes tenen a la seva disposició connexió Wi-Fi gratuïta a tot l'allotjament.

L'aeroport «Poprad-Tatry » és a 56 km de l'allotjament.

L'allotjament pot emetre una factura de l'estada.

S'admeten infants de totes les edats.

Habitacions i equipament

Amb 90 m² de superfície, la casa de vacances pot allotjar fins a 9 persones. La casa de vacances té 1 dormitori. La distribució dels llits inclou 6 llits individuals i 1 llitera. El bany privat inclou una dutxa. A l’exterior hi ha un balcó, una barbacoa i una zona de menjador a l’aire lliure. A la casa de vacances es pot gaudir de vistes a la muntanya i vistes al jardí.

Mostra més Mostra menys

Habitacions

Opcions d'habitació

Compara les habitacions disponibles i tria la que s’adapti millor a la teva estada.

Casa — 90 m²

  • 9 persones
  • 1 dormitori
  • 90 m²

Habitació 1 - 6 llits individuals i 1 llitera

Destacats
  • Bany privat
  • Calefacció
  • Canals per satèl·lit
  • Escriptori
  • Balcó
  • Vistes a la muntanya
  • Vistes al jardí
  • Fins a 9 persones
  • Superfície: 90 m²

Informació pràctica per a l’estada

Entrada

15:00–22:00

Sortida

09:00–11:00

Edat mínima per fer el registre d’entrada

18 anys

Animals de companyia

No s'admeten mascotes.

Infants i llits supletoris

Bressol (edat en anys: 0–1). Gratuït. L’edat mínima per registrar-se és de 18 anys. S’admeten infants de qualsevol edat.

Informació important

Informa l’allotjament amb antelació de l’hora prevista d’arribada. Pots fer servir l’apartat de peticions especials en reservar o les dades de contacte de la confirmació. L’allotjament està gestionat per un particular.

Aparcament

Idiomes que parla el personal
txec eslovac

Guia dels voltants

Què hi ha a prop de «Vila Daniel»?

Llocs d’interès, espais naturals i parades de transport a prop de l’allotjament.

Alguns llocs propers

  • La casa senyorial «Kúria Pongrácovcov» és a 280 m. A peu s’hi triga al voltant de 5 minuts.

  • L’espai protegit «Bodický rybník» es troba a 4,7 km de l’allotjament.

  • L’estació de tren «Liptovský Mikuláš» es troba a 870 m. Compta amb uns 20 minuts a peu.

Llocs d’interès i serveis propers

Llocs d’interès

  • Kúria Pongrácovcov casa senyorial
    280 m
    aprox. 5 min a peu
  • Luminaverse parc d’atraccions
    630 m
    aprox. 15 min a peu
  • Dom hore nohami museu
    1,6 km
    aprox. 30 min a peu
  • Múzeum Janka Kráľa museu
    1,9 km
    aprox. 35 min a peu
  • Janko Kráľ memorial
    2,0 km
    aprox. 35 min a peu
  • Zookontakt Tatralandia zoològic
    2,0 km
    aprox. 35 min a peu
  • Tatralandia parc aquàtic
    2,1 km
    aprox. 40 min a peu
  • Slovenské múzeum ochrany prírody a jaskyniarstva museu
    2,2 km
    aprox. 40 min a peu
  • Rázusovie dom museu
    2,7 km
  • FUN center parc d’atraccions
    4,8 km

Natura

  • Mestská pláž pri Liptovskej Mare platja
    1,7 km
    aprox. 30 min a peu
  • Galerijná záhrada parc
    2,0 km
    aprox. 40 min a peu
  • Maladinovo platja
    2,3 km
    aprox. 40 min a peu
  • Plážové kúpalisko Liptovský Trnovec platja
    3,8 km
  • Bodický rybník espai protegit
    4,7 km
  • Ratkovo espai protegit
    5,3 km
  • Jelšie espai protegit
    6,6 km
  • Sielnický borovicový háj espai protegit
    7,6 km

Transport públic

  • Liptovský Mikuláš estació de tren
    870 m
    aprox. 20 min a peu
  • Liptovský Mikuláš, AS estació d’autobusos
    1,1 km
    aprox. 20 min a peu

Remuntadors i telefèrics

  • LD Tatrapoma TS-2 remuntador
    6,9 km
  • Lúčky - Vyhliadka remuntador
    13,8 km
  • Biela Púť - Priehyba remuntador
    14,4 km
  • Roháče express remuntador
    17,0 km

Aeroports

  • Poprad-Tatry aeroport
    47,1 km
  • Žilina aeroport
    72,9 km

Instal·lacions de l’allotjament

Llista completa de serveis i instal·lacions disponibles a l’allotjament.

Altres

  • Habitacions familiars
  • Calefacció
  • Habitacions per a no fumadors
  • Zona per a fumadors
  • Prohibit fumar a tot l'allotjament

Aparcament

  • Aparcament a l'allotjament

Serveis de recepció

  • Possibilitat de factura

Activitats

  • Guardaesquís
  • Esquí
  • Senderisme

Zones comunes

  • Jardí
  • Terrassa
  • Zona de TV o saló comuns

Seguretat

  • Extintors

Mesures de seguretat

  • Desinfectant de mans a l'allotjament o unitat i altres zones necessàries
  • El personal segueix els protocols de seguretat indicats per les autoritats locals

Neteja i desinfecció

  • Els llençols, tovalloles i altra roba es renten seguint les directrius de les autoritats locals

Opinió

El que els hostes valoren aquí

Comentaris reals d’hostes que s’hi han allotjat.

Llegeix totes les opinions
8,6 / 10
Molt bé 97 opinions Booking.com
Comentaris fiables dels hostes Els enllaços independents a opinions ajuden els hostes a comparar experiències reals abans de reservar.
Comparteix la teva experiencia La teva opinió ajuda futurs viatgers a triar l’allotjament adequat amb més confiança.

Comparació de preus

Preu i allotjaments similars

Comparació dins de la categoria «Casa o xalet» · Liptovský Mikuláš.

2 persones · 1 nit

En comparació amb tota la ciutat

Tots els tipus d’allotjament

Més barat que el 66.7% dels altres allotjaments de la ciutat.

En comparació amb el mateix tipus d’allotjament

Casa o xalet

Més barat que el 80% dels altres allotjaments d’aquest tipus.

Categoria i preu similars

Preus orientatius per a 2 persones i 1 nit. El preu de l’oferta depèn de les dates de l’estada.

Preguntes i respostes - Vila Daniel
Quines són les coordenades GPS de Vila Daniel?

Les coordenades GPS de Vila Daniel són 49.096169, 19.594814.

Quant costa reservar una habitació a Vila Daniel?

Les tarifes de les habitacions a Vila Daniel comencen a 40 EUR.

Quins són els horaris d’entrada i sortida a Vila Daniel?

L’entrada a Vila Daniel comença a les 15:00 i la sortida és fins a les 11:00.

Quins tipus d’habitació puc reservar a Vila Daniel?

Les opcions d’habitació a Vila Daniel inclouen: Casa.

Com puc contactar amb Vila Daniel?

Després de reservar a Vila Daniel, es comparteixen les dades de contacte de l’amfitrió perquè puguis contactar directament amb l’allotjament.

Quant es triga aproximadament a arribar a peu a «Janko Kráľ»?

Calcula uns 35 minuts a peu fins a «Janko Kráľ». La distància en línia recta és de 2,0 km.

Quina distància hi ha fins a «Galerijná záhrada»?

«Galerijná záhrada» és a una distància de 2,0 km. El trajecte a peu dura aproximadament 40 minuts.

Descobreix Liptovský Mikuláš

Troba més allotjaments a Liptovský Mikuláš

Descobreix els allotjaments a Liptovský Mikuláš per tipus d’establiment.

Mostra tots els allotjaments a Liptovský Mikuláš