Velmi dobré
4,0 /5

Celkové hodnocení hotelu

Filtry
Podívejte se na mapu
Hledat v okolí na dnešní noc
Nabídky

Updated 2Br Condo With Mountain Views Condo, Crested Butte

  • 81225 Crested Butte, USA USA - Zobrazit na mapě
4,0 /5
Velmi dobré
Typ ubytování: Apartmán
Ukázat ceny
Rychlý popis

Updated 2Br Condo With Mountain Views Condo se nachází v Crested Butte a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. V okolí se můžete věnovat lyžování a cyklistice.

Apartmán má 2 ložnice, satelitní TV s plochou obrazovkou, vybavenou kuchyň s myčkou nádobí a mikrovlnnou troubou, pračku a 2 koupelny se sprchou.

Crested Butte Mountain Resort se nachází 300 metrů od apartmánu. Updated 2Br Condo With Mountain Views Condo leží 54 km od regionálního letiště Gunnison-Crested Butte.

Vybavení
Placení v hotovosti je dnes staromódní. Ale máme to na mysli! Naše Apartmán Updated 2Br Condo With Mountain Views Condo nabízí rychlý a snadný způsob platby za váš pobyt, který nevyžaduje předchozí platbu mincí nebo bankovek, stačí přijít během otevírací doby, abychom mohli provést platbu před odjezdem do města (nebo návratem domů). Bude těžké najít ekologičtější způsob cestování než na jednom z našich kol! Nabízíme tři různé výlety: rodinné, pro jednoho cestovatele nebo skupinu. Naše Apartmán Updated 2Br Condo With Mountain Views Condo nabízí jedinečný a pohodlný zážitek pro všechny hosty. Hotel doporučuje pěší turistiku v této oblasti, protože je krásná a poskytuje skvělé cvičení. Hosté se mohou také projít po okolí nebo se věnovat pěší turistice, která je poskytována zdarma. Pokud hledáte výlet ven a prohlídku památek, vřele doporučujeme využít našich pěších túr! Hygiena je naší nejvyšší prioritou. Veškeré ložní prádlo, ručníky a další předměty, které mohou přenášet bakterie, jsou čištěny v souladu s místními hygienickými předpisy, aby byla zajištěna čistota pobytu našich hostů u nás! Bohužel nemůžeme přijmout chlupaté přátele v našem ubytování. Udělejte si doma v našem Apartmán, které bylo promyšleně navrženo s luxusní vanou. Rezervujte si pobyt na našich webových stránkách.

Nedaleké hotely a jiné ubytování Elegantly Styled Plaza Condo Condo (0 m), Updated 2 Br With View Of Lifts Condo (0 m), 2 Br With Views Of Wood Creek & Mountains Condo (0 m), Spacious 3 Br Plaza Unit With Washer Dryer Condo (0 m),

Nabídka pokojů
Apartmán se 2 ložnicemi
více
Zobrazit více informací o Updated 2Br Condo With Mountain Views Condo